Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ass worship and facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος nkbsk, στις 19 Ιουνίου 2011.

  1. nkbsk

    nkbsk cosmic wanderer

    Ένα απο τα (πολλά)φετίχ που με ενδιαφέρει είναι το Αss Worship. H λατρεία δηλαδή, σχεδόν με τη θρησκευτική έννοια της λέξης, του Kώλου
    της/του και ειδικά της Kωλότρυπας. Όταν η Kωλότρυπα της γίνεται το κέντρο του κόσμου μου το να εισχωρώ όσο πιο βαθιά μπορώ μέσα της με τη γλώσσα μου είναι σα να μεταλαμβάνουμε την αγία κοινωνία Της.

    Υπάρχουν διάφοροι τρόποι να λατρέψεις τον Κώλο Της αλλά προσωπικά προτιμώ αυτόν του facesitting.

    Το facesitting προσφέρει για μένα την απόλυτη μεταφυσική της λατρείας του Κώλου Της σε σημείο οπού ο Κώλος σχεδόν ανυψώνεται πάνω από την Κυρία και σχεδόν αυτονομείται.

    Όλες οι αισθήσεις συμμετέχουν στην ιερή αυτή καύλα, κάποιες από αυτές και με παράδοξο τρόπο.

    Η όραση ας πούμε συμμετέχει δια της απουσίας της αφού με τον Κώλο Της καθισμένο πάνω στο πρόσωπο μου είμαι προσωρινά τυφλός, έρμαιο Της.
    Η τύφλωση μου σημαίνει και την παράδοση μου στην Ιερότητα της Κωλότρυπας της. Είναι η θυσία μου στο Ιερό Βωμό της συμπαντικής μαύρης τρύπας Της οπού ιδανικά θα έπρεπε να χαθώ, να εξαυλοθώ χωρίς καμία δυνατότητα επιστροφής...

    Η αφή μετατοπίζεται απο τα δάχτυλα στο πρόσωπο μου αφού είναι το πρόσωπο μου αυτό που την ¨αγγίζει¨ και απολαμβάνει τη μαλακότητα του Κώλου της...

    Η όσφρηση μου ευωδιάζει από τις οσμές της Κωλότρυπας Της και περιμένει με καρτερία τους θεικούς κεραυνούς της κλανιάς Της αναπτύσωντας την οσφρηγνωσία της για το κάθε φαγητό που έχει προηγηθεί: η μεστή βαρύτητα της πλατιάς παλέτας των φασολιών, η γλυκύτητα του κοτόπουλου, η πολυτονία της ινδικής κουζίνας, η ελαφρότητα των φρούτων...

    Η ακοή μου συντονίζεται με τη μετεωρολογία των εντέρων Της, προσμένωντας και αυτή τις καταιγίδες κλασίματος: Τα τροπικά μπουμπουνητά των οσπρίων, τις υπόκωφες κλανιές των γαλακτοκομικών, τα μουγκρητά του κρέατος...
    Η γεύση μέσω της γλώσσας μου που παλεύει, παρά τη σύνθλιψη του προσώπου, να χωθεί στην Κωλότρυπα Της ευφραίνεται με όλες τις λεπτές αποχρώσεις και επιγεύσεις που προσφέρει η Τρύπα της. Η γλώσσα μου καθαρίζει και γεύεται τη μεταλικότητα της Ιερής Τρύπας. Το ¨σιχαμένο¨ μετουσιώνεται σε δειπνοσοφιστικό, το ¨άχρηστο¨ σε κοσμογονικό...

    Ακόμα και οι συμπληρωματικές αισθήσεις προσφέρουν στην ιερή αυτή καύλα: Η πίεση δοκιμάζεται από την πίεση όλου του κορμιού μέσω του Κώλου Της πάνω στο πρόσωπο μου μέσω του. Ο κώλος της μου συνθλίβει το πρόσωπο, το κάνει σχεδόν άμορφο αφαιρώντας του το σχήμα, ένα δάπεδο ή έστω ένα ζωντανό Θρόνο για να καθήσει πάνω του η βασίλισσα Κωλότρυπα. Η ανάσα μου κόβεται με συμπτώματα ασφυξίας αλλά δε με πειράζει γιατί η κλανιά της που ακολουθεί παίρνει το χαρακτήρα του ζωογόνου αγίου πνεύματος. Αναπνέω την κλανιά της και Ζω. Τέλος η συμπληρωματική αίσθηση της θερμότητας είναι παρούσα και αυτή μέσω της ζέστης του Κώλου Της πάνω στο πρόσωπο μου. Η Κωλότρυπα της είναι ο ήλιος του ηλιακού μου συστήματος, με καίει και με ζεί...

    PS: Θα με ενδιέφερε να ακούσω τις απόψεις, ιδέες ή και εμπειρίες σας για το ass worship και το facesitting. Ευχαριστώ.
     
  2. Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Στηρίζω επί της αρχής, αλλά φοβούμαι πως θα διαφοροποιηθώ ως προς το πέρδεσθαι.
    Ακόμη δεν έχω αγαπήσει κάποια αρκετά, ώστε να αρέσκομαι στα αέριά της.
     
  3. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Άκρως ποιητική η προσέγγιση!  

    Κι εμένα μου αρέσει ο κώλος, όπως και σε πολλούς, αλλά τον θέλω πεντακάθαρο.
    Σόρρυ ..
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    εμενα παλι μου αρεσει η διεισδυσις κατι μεγαλυτερου της γλωσσης ...  
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Να και ένα νήμα του κώλου... 

    Και για να μην παρεξηγηθώ από τον νηματοθέτη, εννοώ ότι το νήμα μιλάει για την λατρεία του κώλου.
     
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Mε την προυπόθεση ότι μιλάς για εμφανίσιμη έως όμορφη γυναίκα, συμφωνώ επί της αρχής, αλλά δεν με ικανοποιεί το να μείνω μόνο στη διείσδυση με την γλώσσα.
    Θα διαφωνήσω μόνο για τους θεϊκούς της κεραυνούς.
     
    Last edited: 19 Ιουνίου 2011
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Εν τοιαύτη περιπτώσει συνιστώ πάραυτα την ανάγνωσιν του βιβλίου "Νταλί: Το ημερολόγιο μια ς μεγαλοφυίας", εκδόσεις ΕΞΑΝΤΑΣ, 1985.
    Θα σε ενημερώσει για πολλά εν πολλοίς...

    Αρκετά δυσεύρετο, αλλά αξίζει τον κόπο...
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Λοιπόν φίλτατε νηματοθέτη επαναλαμβάνω.
    Αφού γλύψεις, λατρέψεις και γλυκάνεις την θεϊκή της κωλοτρυπίδα, δεν θα ήθελες μετά να την δικαιώσεις για αυτό που την έκανες να ζητά ?
    Δηλαδή να της δώσεις μία όμορφη διείσδυση και ένα αργό στην αρχή και μετά γρήγορο και καυλωμένο ξεκώλιασμα ?
    Για σκέψου σε τι κατάσταση θα έρθει με αυτό τον τρόπο και το μουνάκι της ?
    Θα σου ζητά και αυτό να δικαίωθεί με την σειρά του!
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    )

    Κάποιες εκφράσεις
    θα μπορούσα να τις είχα χρησιμοποιήσει κι η ίδια αν αναφερόμουν σ αυτό που βιώνω μπροστά στο Φαλλό.

    Πολύ όμορφα δοσμένο nkbsk  
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Kάτι ξεχάσαμε όλοι νηματοθέτηηηη...
    Ούτε και εσύ το θυμήθηκες.................
    .....τα "πολλά τετραγωνικά"................
    πώς να .....λατρέψεις τον ....κώλο της....
    .....όταν έχει....πολλά τετραγωνικάααα......?
    ......δυσανάλογααααα.................................?
     
  11. CuriousToe

    CuriousToe Regular Member

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    Απρόσμενη προσέγγιση για το ass worship...
    Δεν περίμενα ποτέ να διαβάσω κάτι τέτοιο, είναι σχεδόν... εντυπωσιακό  
     
  12. slaveneos

    slaveneos New Member

    Απάντηση: Ass worship and facesitting

    κ εγω με τη σειρα μου θα συμφωνησω στα περισσοτερα αν εξαιρεσεις τους κεραυνους..