Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ballbusting.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gatos00722, στις 26 Αυγούστου 2009.

  1. gatos00722

    gatos00722 New Member

    Εχω το εξης βιτσιο μου αρεσει εκτος απο το κλασικο footjob να με κλοτσαει και να με παταει η κοπελα μου ελαφρα στο επιμαχο σειμειο με τα ποδια και κυριος με ψιλοτακουνες γοβες ,πεδιλα κτλ.στη συνεχεια κανουμε sex κανονικα αγρια παντα (δαγκωματα,νυχιες κτλ)Ακομα μου αρεσει κατα το στοματικο να με δαγκωνει καβλωνω απιστευτα....πως τα εξηγητε αυτα?????ανηκω σε καποια κατηγορια...?
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: ballbusting.....

    Καλώς ήρθες gate.

    Δυστυχώς ή ευτυχώς εδώ δεν είναι forum γιατρών ή ψυχολόγων. Δε πρόκειται να σου εξηγήσει κανείς γιατί έχεις αυτό το fetish.

    Όσο για την κατηγορία που ψάχνεις, κάνε λίγη υπομονή και κάπου θα σε βάλουν κι εσένα  
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Αν χρειάζεσαι βοήθεια προκειμένου να ρυθμίσεις το πεδίο "Status" με τρόπο ώστε να είναι κατά το δυνατό αντιπροσωπευτικότερο των προτιμήσεών σου, μπορείς να συμβουλευτείς τα παρακάτω νήματα:

    1. https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t10037/
    2. https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t4794/

    Επίσης μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Status "Perv" από την αγγλική λέξη pervert υποδηλώνοντας γενική τάση προς απόκλιση. Εναλλακτικά μπορείς να συμβουλευτείς τον Advisor του forum. Στη διάθεσή σου και για ό,τι άλλο χρειαστείς.
     
  4. bullcum

    bullcum New Member

    Απάντηση: ballbusting.....

    Υπάρχει κάποια mistress εδώ στην Ελλάδα που να ασχολειται και με το ballbusting?
    Αν ναι θα ήθελα να επικοινωνήσω μαζί της.