Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BBC addiction

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος cuckme, στις 13 Φεβρουαρίου 2021.

  1. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    τα ίδια λένε και για τα apple είμαι μάρτυρας ισχύει "once you go Mac there is no turning back", άσχετο αλλά λέτε για αυτό να τα έριξε στα εμβόλια το άλλο το μακρομπούγιαλο; Δες Gates...πω πω σκέτη παράνοια...


    στο θέμα...στην Ελλάδα που να βρεις και να συγκρίνεις (όχι το Mac το άλλο..)... ξεχάστε τους μαύρους στην ομόνοια...αποκλείονται...
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Κι εμείς στο σουβλατζίδικο, στα σκαλάκια κοντά στον πύργο του Άιφελ, έτσι τα λέγαμε  
     
  3.  
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ...Steve just scored a fuck..!
     
  5. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    κριμα να μη ζει ο αειμνηστος να το απολαυσει lol
     
  6. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Ωραια τα τεράστια μεγάλα που χορταίνουν το μάτι... αλλά... τα χρειάζεστε; Το έχω απορία και όχι δεν εννοώ ότι ένα τόσο δα είναι εξίσου καλό. Απλά αναρωτιέμαι αν όντως το χρειάζεστε!  
     
  7. Old submissive

    Old submissive Υποτακτικά φετιχιστής

    Γιατί έχω την ίδια φαντασίωση με αυτόν που άνοιξε το post?
     
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Εγώ προτιμώ CNN...  


    που και που και κανά Reuters
     
  9. George driver

    George driver New Member

    Εγώ πάντως, φαντάζομαι την πρώην μου με ένα τέτοιο πράγμα μέσα της και μου αρέσει!