Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM...Πως και πότε?Πως ξεκινήσαμε; Ποια ήταν η αρχή;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 26 Ιουνίου 2005.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πως ξεκίνησα... Είχα κάποιες εικόνες , ιδίως από την τηλεόραση . Με άναβαν κάποια στιγμιότυπα υποταγής , αλλά καλά καλά δεν είχα γνωρίσει τον έρωτα οπότε δεν μπορούσα να ξεδιαλύνω . Κάποιες φαντασιώσεις με μεγαλύτερες γυναίκες ή καθηγήτριες μου , όπως και πολλοί άλλωστε σε αυτήν την ηλικία . Η πρώτη μου εμπειρία μάλλον ήταν και η πρώτη μου φορά , η παρθενική μου. Ήμουν με τους γονείς μου σε παρεθέριση και συμμετείχα σε μια ομάδα ποδοσφαίρου . Για να πάμε στο μέρος που θα κάναμε προπόνηση παιρνούσαμε από ένα απόμερο μέρος της παραλίας οπού συνήθιζαν κάποια ζευγάρια να κάνουν γυμνά μπάνιο . Περνούσαμε δεκαπεντάχρονοι πιτσιρικάδες , ρίχναμε κλεφτές ματιές και μετά όταν απομακρυνόμασταν χοροπηδούσαμε σαν κατσίκια φωνάζοντας τι θα τους κάναμε αν έπεφταν στα χέρια μας , αλλά μακριά τους ώστε να μη μας ακούν . Μία μέρα περνούσα μόνος μου από εκεί και ήταν μία γυναίκα γυμνή και λιαζόταν . Πρέπει να ήταν κάπου τριάντα . Έκανα πως μου έπεσε το τζόκευ για να καθυστερήσω και να βρω μια ευκαιρία και να της μιλήσω . Οι γυναίκες δεν είναι χαζές , τα πιάνουν με την πρώτη κάτι τέτοια . Δεν θυμάμαι πως ξεκίνησε ή συζήτηση , ούτε ποιος αποπλανούσε ποιον . Θυμάμαι τις πρώτες κινήσεις όταν άρχισε να με χουφτώνει . Άρχιζα να τρομάζω , αλλιώς τα είχα φανταστεί . Τα πάντα μου φαίνοταν πολύ μεγάλα . Ένιωθα ότι θα με φάει   Με έγδυσε και άρχισε να με χαιδεύει , να με γλύφει , είχα ερεθιστέι αλλά και τρομοκρατηθεί . Με ξάπλωσε και προσπάθησε να ανέβει από πάνω . Πανικοβλήθηκα . Με έβαλε μέσα της και ένιωσα πολύ μικρός , έκανα κίνηση να φύγω αλλά το κατάλαβε και άρχισε να τρίβεται με δύναμη . Κατάφερα να τραβηχτώ και πήγα να το βάλω στα πόδια . Μου είπε ότι αν φύγω θα το πει στους γονείς μου . Μικρός ήμουν , ψάρι ήμουν , πάγωσα . Είχα ξενερώσει . Αλλά αυτή όχι . Με έβαλε να την γλύψω , πίεζε το πρόσωπο μου ανάμεσα στα πόδια της με δύναμη . Δεν ξέρω αν τελείωσε , λίγο βογκούσε . Κάποια στιγμή με έσπρωξε με τα πόδια της και μου είπα να τρέξω , να φύγω . Άλλο που δεν ήθελα . Την νύχτα που ήρθε όπως και τις επόμενες , το σκεφτόμουν και μαλακιζόμουν (σόρυ για την λέξη αλλά αυτό έκανα) . Με ερέθιζε η δύναμη που είχε , ο τρόπος που μου είχε επιβληθεί . Πέρασαν χρόνια για να καταλάβω γιατί...
     
  2. Strict71

    Strict71 Regular Member

    και εσύ τηλεορασάκιας έ ;  
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ναι , η εικόνα παίζει μεγάλο ρόλο στην ζωή μου   Δεν αντέχω να μου δένουν τα μάτια .
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: BDSM...Πως και πότε?Πως ξεκινήσαμε; Ποια ήταν η αρχή;

    Οπότε να μια καλή τιμωρία για σένα....να σε έχουν συνεχώς με κλειστά μάτια 
     
  5. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Kαι να παίζει η αγαπημένη του ταινία!  
     
  6. Fetish

    Fetish New Member

    Χμμμμμ....
    Τι μου θύμησες τώρα...
    Πρέπει να άρχισε πολύ πολύ νωρίς όταν ακόμα είμουνα πιτσιρικάς και με έδενε η μάνα μου επειδή είμουνα πολύ άτακτος και αεικίνητος... Δεν σταμάτησε εκεί όμως καθώς είχα την τύχη να γνωρίσω μία γυναίκα σε σχετικά νεαρή ηλικία, μια γυναίκα 10 χρόνια μεγαλύτερη μου. Ξεκίνησε από ένα παιχνίδι των ματιών, εξελίχθηκε ερωτικά, σαρκικά αργότερα. Μετά από κάποιο διάστημα με έπιασε και μου είπε οτι ήταν Αφέντρα και τις άρεσαν κάποια πράγματα διαφορετικά στον έρωτα. Εγώ τότε δεν καταλάβαινα και πολλά από αυτά που έλεγε αλλά ο τρόπος της, η φιλοσοφία της μού άρεσε...
    Όλα αυτά που μου εξήγησε ήταν τόσο ξένα για μένα. Η ερώτηση της ομως ήταν σαφής...Εάν θα είθελα να δοκιμάσω... Νέος εγώ, συνεπεραμένος από αυτά που μου έλεγε είθελα πολύ να δοκιμάσω...Ίσως ακριβώς επειδή ήταν εκείνη συγκεκριμένα... Ξεκίνησε μια σχέση λοιπόν με βάση το παιχνίδι του μυαλού και τον αισθησιασμό και σε πολύ μεγάλο βαθμό φετιχιστική. Όχι απόλυτα S/M αλλά σίγουρα B/D...Κράτησε 2,5 χρόνια περίπου... Έτσι κάπως άρχισα...
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ευχαριστώ που αυτό το post μου δίνει την ευκαιρία και την δυνατότητα να πω το πως, πότε, και γιατί είμαι εδώ.
    Έτσι γεννήθηκα.
    Ήθελα να περνάει ο λόγος μου, το δικό μου. Μεγάλωσα σε μια γειτονία της Αθήνας. Το μοναδικό κορίτσι ανάμεσα σε 12 αγόρια. Αρχηγός σε όλες τις σκανδαλιές Έπαιζα ποδόσφαιρο και στάκα μαν και όχι με κούκλες.
    Συνειδητοποίησα την γυναικεία μου φύση αργότερα και έτσι έγινε ο σημερινός μου συνδυασμός. Να έχω σήμερα «μυαλό για business και κορμί για αμαρτίες».  
    Κυριαρχικό και ανήσυχο άτομο από ανέκαθεν και ευτυχώς.
    Η τάση μου μέσα σε μια φαλλοκρατική κοινωνία με βοήθησε στην ζωή μου, η οποία διόλου εύκολη δεν ήταν.
    Είμαι θηλυκό (ποτέ δεν έχασα την θηλυκότητα μου - έχω δει να συμβαίνει) με ηγετικές τάσεις και με πολλά στοιχεία σαδισμού και λάτρης του mind game.
    Αν και εξωτερικά φαίνομαι γλυκιά μέσα μου κρύβεται ένα ηφαίστειο.
    Το μυαλό μου έπαιζε άσχημα παιχνίδια. Μ' αγαπούσαν και όποιος το έκανε ήθελα να υποφέρει γι αυτό. Ήταν το τίμημα.
    Μέχρι το 2000 δεν ήξερα ότι υπάρχει κόσμος με αυτές τις τάσεις.
    Με μια σχέση μου (foot lover) βρεθήκαμε στην Ολλανδία. Εκείνος είχε σπουδάσει εκεί και εγώ πήγαινα γιατί μου άρεσε πάντα. -κάποιος απροσδιόριστος λόγος οδηγούσε τα βήματα μου εκεί, είχε έρθει η ώρα να τον ανακαλύψω  .
    Ο φίλος μου έκανε την πρόταση να με παει σε ένα club «διαφορετικό» απ' όλα τ' άλλα.
    Φυσικά και πήγα μια και είμαι "συλλέκτης εμπειριών" .
    WOW!!! 
    Η παραμονή μου εκεί σε αυτό το club (Same Place) ήταν τολμώ να πω ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ νόμιζα ότι ζούσα ένα εφιάλτη. Φιγούρες με παράξενο ύφος και style. Έβλεπα κόσμο να δέρνετε και κόσμο να δέρνει. Έβλεπα...., και τι δεν έβλεπαν τα μάτια μου! Δεν πίστευα αυτά που έβλεπα real. Γέμιζα παράξενα συναισθήματα Αναστατώθηκα και ρίγη διαπέρναγαν από το κορμί μου και το μυαλό μου δονούταν.
    Οι εικόνες εναλλάσσονταν και μαζί και οι σκέψεις μου. Ομολογώ ότι τρομοκρατήθηκα. Βγαίνοντας έξω από το club ήθελα να τρέξω να χαθώ στα σκοτεινά στενά του Amstrerdam (Masterdam το λεω σήμερα  ) Είχα μέρες να κοιμηθώ και προσπαθούσα να το φιλοσοφήσω και να αναλύσω το όλο consept. ?
    Τρόμαξα πολύ περισσότερο επειδή είχα ανακαλύψει ότι μου άρεσε όλ' αυτό το σκηνικό που είχα δει αλλά περισσότερο με είχε πανικοβάλει το ότι ήθελα να συμμετάσχω σε ότι είχα ρουφήξει. Με είχε εξιτάρει. Με τράβαγε να το ζήσω και εγώ εκ των έσο. Ανάμικτα συναισθήματα.
    Μετά από τέσσερις μέρες πάλης με τον εαυτό μου ζήτησα στον φίλο μου να με ξαναπάει στο «κολαστήριο», έτσι το είχα βαφτίσει.  
    «Εκεί ανήκεις το ήξερα ότι θα μου το ζητήσεις» μου είπε  
    Πήγα με άλλο αέρα πια. Είχα ντυθεί και αναλόγως. (Πάντα μου άρεσε το «ειδικό ντύσιμο» - είμαι φετιχίστρια με λατρεία).
    Μπήκα στο χορό και χόρεψα πολύ καλά!
    Σαν να ήμουν από πάντα εκεί. Εκεί ήταν ο φυσικός μου χώρος. Τα accessories προστέθηκαν στα αγαπημένα μου fetishes. «Χορεύω» εκστασιασμένη μέχρι σήμερα. Έτσι έγινε το βάπτισμα μου σαν «Mistress».
    Έκτοτε επισκέπτομαι συχνά τους «ναούς» αυτούς για προσκύνημα  
    Απελευθερώθηκα και βελτιώθηκα σαν άνθρωπος, πολύ περισσότερο όταν μάζεψα τις σκέψεις μου και τις πράξεις μου φιλοσοφώντας τον «χώρο» και τις τεχνικές του BDSM
    Έκανα την αυτοανάλυση μου και την αυτοκριτική μου.
    Έγινα άλλος άνθρωπος, καλύτερος, ελέγχοντας ακόμα και τις τάσεις μου πια, γνωρίζοντας έτσι το που, πως και γιατί του εαυτού μου και της ζωής μου.  


    ("SaMe Place Club" ονόμασα το net club που διατηρώ και είναι προς ανάμνηση της πρώτης μου επίσκεψης στο «κολαστήριο») 

    Nα με χαίρεστε!
     
     
  8. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Kαι εσύ Ολλανδία ε;  

    (και εγω παρόμοια βρέθηκα στην κατακόμβη- κατω απο την παλιά εκκλησία)
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: BDSM...Πως και πότε?Πως ξεκινήσαμε; Ποια ήταν η αρχή;

     
  10. Strict71

    Strict71 Regular Member

    μπα... σε λίγες μέρες θα είμαι Αθήνα.... με καθυστερησαν κατι υποχρεωσεις αλλιως θα ειμουν ηδη κατω. θα προσπαθησω να προλάβω το παρτυ Χριστουγέννων.
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: BDSM...Πως και πότε?Πως ξεκινήσαμε; Ποια ήταν η αρχή;

    Χμμ...
    Καλώς να έρθεις φυσικά αλλά άλλο σε ρώτησα άλλο απάντησες.
     
  12. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Είδα τι με ρώτησες  
    Απλά για την Ολλανδία απάντησα, και έκανα αναφορά στο πάρτυ για να τα πούμε από κοντά. Δεν έχω όρεξη σήμερα να γράψω για εμπειρείες πως ένοιωσα και τέτοια. Γενικά δεν γράφω για συναισθηματα.