Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM ειναι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 11 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    BDSM ειναι αυτο που κανω Εγω, οπως το κανω Εγω, οποτε θελω Εγω και όπου θελω Εγω!!!!


    Αυτο πιστευω ισχυει για Τ/τον - Τ/ην καθενα/μια....


    Εκτος και αμα υπαρχουν καλουπια, νομοι, κανονες κτλ κτλ ...
    αν υπαρχουν τοτε με το ''μπαρδον'' , μαλλον δεν ξερω τι κανω!!
    Αν ομως δεν υπαρχουν ... τοτε ολοι εχουμε δικιο και ταυτοχρονα αδικο.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο καθένας φυσικά έχει τον τρόπο του. Let's keep an open mind.
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: BDSM ειναι...

    αυτό που συνηθίζω να λέω, είναι πως το BDSM είναι ένα μωσαϊκό... και το καλό που Μ/μας θέλω, είναι να είμαστε επιεικείς με το πετραδάκι που βρίσκεται εκ διαμέτρου αντίθετα από μας και να μην προτάσσουμε τη δική μας αλήθεια σαν τη μοναδική αλήθεια που υπάρχει
     
  5. savra

    savra Guest

    Δεν γνωρίζετε τους κανόνες κύριε, πως εκφράζεστε έτσι?  
     
  6. Zondag

    Zondag Regular Member

    Aν μιλάς για μένα...τότε συμφωνώ  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι ο τροπος ζωης μου!
    Αυτο τα λεει ολα!
     
  8. female

    female Contributor



    Το ερώτημα μου έφερε συνειρμικά στη μνήμη κάποια ανατριχιαστικά χαριτωμένα σκιτσάκια, τρομερά της μόδας στο μακρινό, επί Όθωνος, παρελθόν: "Αγάπη είναι...", και ακολουθούσαν διάφορες, (μπρρρ...) comme il faut συνταγές - επιταγές ευτυχίας.

     
  9. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM ειναι...



    πω πω... που το θυμήθηκες;
     
  10. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: BDSM ειναι...

    Αλληλοσεβασμός και κατάργηση των ορίων. Οταν πια η σεξουαλικότητα δεν έχει τόπο, τρόπο, χρόνο και σκοπό. Οταν πια ζεις με αυτόν τον τρόπο ζωής και δεν τον έχεις απλά επειδή ζεις
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    BDSM για μένα είναι έκφραση! είναι τρόπος ζωής, είναι κάτι που σε βγάζει απο την βαρεμάρα της καθημερινότητας...
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Έτσι κι αλλιώς θα εκδώσω το manual μέσα στο 2008, οπότε όσοι από εσάς δεν ξέρετε που παν τα τέσσερα θα μπορέσετε τουλάχιστον να διαβάσετε τη θεωρία (παραδίδονται και ιδιαίτερα για τους μπουμπουνοκέφαλους)