Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και Εγκυμοσύνη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iwnas, στις 5 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Ειτε σας αρεσει ειτε οχι η κυριαρχια ειναι υγεια
    και αν θελετε το αναλυουμε και ιατρικα και βιολογικα και κοινωνιολογικα
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Θα μ' ενδιέφερε μία τέτοια ανάλυση. Μπορείς να την κάνεις την αρχή;
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Μα δεν ειναι αναγκη. Εγω σε πιστευω.
     
  4. elen

    elen Regular Member

    Her0ica
    πες κοριτσι μου οτι ειναι δικη σου αποψη αυτη μη μας παρει ολες η μπαλα
    και φαμε το δουλεμα της της ζωης μας, αντε μπραβο.
     
  5. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    elen
    παντοτε μιλω για τον εαυτο μου ΠΟΤΕ ομως αυθαιρετα
    ειναι φανερο οτι δεν αντιλαμβανεσαι τις επι μερους λεπτομερειες της αποψης μου οποτε δεν εχει νοημα να προκυψει αντιπαραθεση
    οσο για το δουλεμα ειναι κατι που για καποιο λογο σε ανησυχει και αναρρωτιεμαι γιατι
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Μιά και μπορείς να αναλύσεις και προφανώς να στηρίξεις την άποψή σου ιατρικά, βιολογικά και κοινωνιολογικά, προφανώς, δεν μιλάς μόνο γιά τον εαυτό σου. Αυτό όμως, είναι επουσιώδες. Το ουσιώδες, είναι αυτή η ιατρική, βιολογική και κοινωνιολογική ανάλυση την οποία ευαγγελίστηκες, και μας ρώτησες αν τη θέλουμε...

    Τη θέλουμε λοιπόν, και περιμένουμε, με ανυπομονησία και τα μάτια ορθάνοιχτα...  
     
  7. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    αν το ζητησεις ομορφα χωρις υποψια ειρωνιας να αιωρειται και αποδειξεις οτι μπορεις να συμμετασχεις ισοτιμα ξεκιναμε
     
  8. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Αγαπητε Μαιντμαστερ ζητησε το ομορφα χωρις ειρωνια γιατι αν δεν ακουσω αυτη τη σαττιστικη μελετη θα σκασω.Μην ξεχνας οτι ακομα δεν εχω κανει και παιδια οποτε θα μου χρειαστει.

    ΥΓ Τι ακουω και τα πλουσια μακρυα μαλλακια μου ειναι ακομα στη θεση τους 
     
  9. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    μαλιστα...
    μιλησε και το αναπνεων κρανιο με τα πλουσια μαλλια:rollinglaugh:
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Φθονείς τους υγιείς κυρίαρχους, γι αυτό ομιλείς τοιουτοτρόπως!   Άλλωστε είναι πασίγνωστο πως οι καθεαυτού υγιείς κυρίαρχοι, μεριμνούν για την ανάρρωση των υποτακτικών, φροντίζοντας, ώστε αυτή να λάβει χώρα στο Royal Parc Evian στις γαλλικές Άλπεις. Σύμφωνα με ιατρικοβιολογικοκοινωνιολογικές έρευνες, η εξασφάλιση στους πάσχοντες υποτακτικούς, ενός περιβάλλοντος στυλ Belle Epoque, με τοιχογραφίες του Gustave Jaulmes, στο Le Cafe Royal, έχει διαπιστωθεί ότι βελτιώνει σημαντικά τη ψυχική ισορροπία σώματος και πνεύματος, των αρρωστημένων αυτών όντων.
     
    Last edited: 11 Δεκεμβρίου 2008
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    η κυριαρχια τινος επι τινος;
     

  12. Δεν μπορούμε να απαντήσουμε τώρα...
    Τώρα έχουμε σκουληκοειδίτη