Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και Εγκυμοσύνη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iwnas, στις 5 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μελετάται κι αυτή κοινωνιολογικά;  
     
  2. Αμ τι νόμισες. Πως δεν μελετάται κοινωνιολογικώς; Σα περ', κατ'παν κι ουλούθε...
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Aναφέρετε το περιστατικό στο υπουργείο Υγείας Κυρίαρχων, ο σκώληξ θα παταχθεί δια εξοστρακισμού.
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Αυτό το ουλούθε ακούγεται ενδιαφέρον. Heroica... άντε, πού είναι η ανάλυση; Το κοινό σου περιμένει με αγωνία!!!
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Το νου σας ρεμαλια!.Το κοριτσι δεν ανεχεται ειρωνιες.
     
  6. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Ατιμα παιδια με στριμωξατε με τα επιχειρηματα σας
    τς τς τς
    παω να κανω μασκα στις πυκνες τριχες του αιδοιου μου διοτι απο την αιδω φοβαμαι μηπως εχω απωλειες:crazy:
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Απ' ότι ξέρω, αυτός που πρώτος θέτει μία άποψη είναι υποχρεωμένος να τη στηρίξει. Κι εσύ δεν το έκανες, τουλάχιστον μέχρι τώρα. Άρα, μέχρι να διαβάσουμε τις ιατρικές, βιολογικές και κοινωνιολογικές αναλύσεις δε χρησιμοποιούμε κανένα επιχείρημα υπέρ ή κατά της άποψής σου. Απλά περιμένουμε...
     
  8. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Συμφωνω μαζι σου Durcet αλλα πρεπει να παραδεχθεις οτι το ολο κλιμα δεν προδιαθετει σε σοβαρη συζητηση κι εγω αν μη τι αλλο ουτε σε τοιχους στηνομαι ουτε απολογουμαι ουτε μπαινω στη διαδικασια να αποδειξω τον εαυτο μου
    Απο κει και περα ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του
     
  9. /me σπάει τη στάμνα κι αρχίζει να χαράζει... ΣKOLΕΚΣ

    Γ@#%ώ τα Υπουργεία σας! Που θέλετε και shibari με την κοιλιά στο στόμα.
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    αληθεια οταν "πηδανε" οι mistress' εκκρινουν τεστοστερονη ή οιστρογονα? και σε τι επιπεδα?
     
  11. εξαρτάται απο τον όροφο που πηδάνε...
     
  12. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    απο αυτες που λειπουν σε εσενα και για να τις αναπληρωσεις πλακωνεσαι στο φαι