Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και Εγκυμοσύνη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iwnas, στις 5 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Θάλεια, τι ακούω;;; Κλείσε αμέσως το ψυγείο  
    Και κοίτα να συμβουλευτείς καμιά μελέτη για να δεις τι θα κάνεις με τις ορμόνες που σου λείπουν  
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ξερεις κατι Her0ica; Αν εκανες αυτο το ποστ(περι υγειας της κυριαρχιας) καποια αλλη στιγμη μπορει να περναγε και στο ντουκου.
    Κατι οι βιαιες υποδουλωσεις ομως ελεω Θουκυδιδη , κατι καποιες αλλες αποψεις περι ανωτερωτητας και κυριαρχιας ,κατι οι διαδηλωσεις και τα δακρυγονα (εντος φορουμ) ε, ειμαστε και φιλυποπτοι εμεις οι ελληνες,πολυ θελει;

    ελπιζω να εννοεις τι εννοω...
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

  4. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    πρωτον δεν εβαλα ποστ
    μια προταση μου εγινε θεμα
    κατι πολυ απλο
    ειπα οτι η κυριαρχικη συμπεριφορα εχει θετικοτερες επιπτωσεις στην υγεια στη δομη του οργανισμου αλλα και στην επιβιωση στην κοινωνια

    τωρα αν καποιοι ταυτιζετε την κυριαρχια με τη βια δεν ειναι δικο μου θεμα αυτο...

    οσο για το ανοητο ποστ με το θουκιδιδη του καιζερ νομιζω τι να πω...
    οτι ειπα και εκει
    μπερδεψε τις βουρτσες με τις πουτσες ο μπαρμπας

    τελος παντων επιδη πρεπει να φυγω
    ΤΕΛΟΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ
     
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    καλη μου
    χανεις την ψυχραιμια σου βλεπω
    καθολου καλο για mistress θεωρω
    αναδιπλωσου γιατι χανεις....
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Γίνε κι εσύ κυρίαρχος, ουδέποτε θα απειληθείς από σφάχτη και ποδάγρα... 
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Δεν έχω καμμία απολύτως διάθεση ειρωνίας, σε διαβεβαιώ.

    Όσο γιά το κατά πόσο μπορώ να "συμμετέχω ισότιμα", τί ακριβώς αποδείξεις θα ήθελες; Τα πτυχία μου μήπως; Τα ένσημά μου; Την παρουσία μου στο φόρουμ ίσως; Τη δυνατότητά μου να συνομιλώ στην Ελληνική; Στη διάθεσή σου... Και αναμένω...
     
  8. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Aγαπητη μου Ντομα δε θυμαμαι να σε προσεβαλα εξαλου απ οτι βλεπω τα καταφερνεις μια χαρα.Με τις αποδειξεις των οσων λες παλι οχι και τοσο....
    Περιμενω με αγωνια τη μελετη!!!
     
  9. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Θαλεια
    το να χανεις την ψυχραιμια σου ειναι ανθρωπινο το να γινεσαι ΚΑΤΙΝΑ ειναι τραγικο κι ευτυχως που υπαρχουν γυναικες σαν κι εσενα και μου το υπενθυμιζουν

    Λαζουλι
    εχεις φοβερο χιουμορ

    Μαιντ
    εχεις χασει επεισοδια εχθες αποκαλυφθηκε η αγνοια μου ακομη να συνελθουν οι τριχες του αιδοιου μου
    2 μασκες εκανα

    Αφροδιτη
    πεταχτηκες σαν σφηνοπουτσα σε ενα θεμα που αγνοεις παντελως
    αποδειξη το οτι συνεχιζεις να ζητας μελετη ενω δεν αναφερθηκε κατι τετοιο
     
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: BDSM και Εγκυμοσύνη

    αγνοω;;;εισαι βεβαιη???
    μπορει να σπουδαζω ιατρικη(λολ)
    εδω εσυ βρισκεσαι σ ενα φορουμ που σου ειναι αδιαφορο...αποδειξη οτι δεν εχεις πει τπτ σχετικο με το χωρο

    ααα και ηταν το τελευταιο μηνυμα απαντηση που σου εστειλα.
    Αρκει!!!
     
    Last edited: 12 Δεκεμβρίου 2008
  11. Felicia

    Felicia Regular Member

    Ρε παιδιά, συγγνώμη που επεμβαίνω κιόλας, αλλά να παρατηρήσω κάτι?
    Υπερβολικά off topic έχει βγει αυτό το θέμα και δυστυχώς το ίδιο έχω δει και σε πολλά άλλα... Νομίζω ότι αυτό μπερδεύει... ιδιαίτερα τα νέα μέλη  
    Συγγνώμη και πάλι!
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM και Εγκυμοσύνη

    Μη φοβάσαι, κι εγώ τα επεισόδια δεν τα έχασα, απλώς επέλεξα να τα αγνοήσω, διότι δεν κατάλαβα το γιατί θα έπρεπε οι τρίχες του αιδοίου σου να απευθύνονται σε μένα. Ούτως ή άλλως, και μόνο που διάβασα γι' αυτές -φευγαλέα έστω-, ξύπνησε μέσα μου η αποστροφή, έχω ξεμπερδέψει εδώ και χρόνια τόσο με τις αιδοιότριχες, όσο και με τις φέρουσες... Παρ' όλ' αυτά, αποφάσισα να πιεσθώ, και να κάνω την υπέρβαση, δίνοντάς σου την ευκαιρία να αποδείξεις ότι μπορείς να στηρίξεις "ιατρικά, βιολογικά και κοινωνιολογικά" την περί "κυριαρχικότητος και υγείας" θέση σου, που προσωπικά θεωρώ ξεκάθαρη μεγαλοστομία... Εσύ λοιπόν είσαι που απώλεσες την ευκαιρία αυτή, και από μένα τουλάχιστον, δεν πρόκειται να σου ξαναδοθεί ανάλογη. Μην παραπονείσαι λοιπόν στο μέλλον, όταν θα διαπιστώνεις ότι "το ολο κλιμα δεν προδιαθετει σε σοβαρη συζητηση", όσον αφορά τουλάχιστον σε δικές σου ρήσεις...

    Α, και κάτι άλλο: Μου ζήτησες "να αποδείξω ότι μπορώ να συζητήσω ισότιμα" (!!!)... Εσύ μπορείς να αποδείξεις ότι όντως υπάρχεις; Ότι δεν είσαι ένα ακόμη alter ego κάποιου -κατά την προσωπική του τουλάχιστον άποψη- χωρατατζή;




    .