Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και Ψυχοθεραπεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος boulakos, στις 6 Μαϊου 2019.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

       
     
  2. boulakos

    boulakos Regular Member

    Ο καρχαριας αγαπητε lotus ειναι σαφως ανωτερο ον απο τα ανθρωποειδη.
     
  3. boulakos

    boulakos Regular Member

    Συμφωνω απολυτα αγαπητε lotus.
     
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Τα ελκυστικά κορμάκια γενικώς έλκονται από τις ψυχαναλυτικές εκδοχές και τις διάφορες μορφές ψυχοθεραπείας. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν τις ελκύει ιδιαιτέρως ένα "ψυχρό" αντικείμενο, όπως η πειραματική-ερευνητική πτυχή (που δεν την αντιλαμβάνονται ούτως ή άλλως σε πλείστες όσες των περιπτώσεων). Θα μπορούσα, παρ' όλα αυτά, να διενεργήσω τα δέοντα για την έλκυσή τους, λέγοντας αυτά που διψούν ν' ακούσουν.

    Επί της ουσίας, λοιπόν, δε μου φταίει ο Λακάν (ή τα κοριτσάκια σε κάθε περίπτωση), αλλά η προσήλωσή μου σε συγκεκριμένο τρόπο αξιοποίησης της πληροφορίας που ευγενώς μου παρέσχε η Ελληνική Πολιτεία .
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εμ...
    Κάτι ήξεραν αυτές οι παλιοκουφάλες στο αρχαίο αιγυπτιακό ιερατείο, όπου ιδιαίτερη θέση στην ιεραρχία του κατείχε ο "τρυπανιστής του βασιλικού κρανίου"...
    Απλές και καθαρές λύσεις με συνοπτικές διαδικασίες, ξεκάθαρα θεσμοθετημένες και με την βούλα από τον όποιο δυνάμει "τρυπανιζόμενο", και μάλιστα χωρίς πολλά-πολλά...
    Το λες και κοινωνική ρύθμιση, ένα πράμα...
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού...
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Πάω στο μπαρμπέρη να μου ξυρίσει το μούσι    
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Ανώτερο υπό ποια έννοια?
    Θα το σκεφτώ για την αλλαγή ...
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    ήταν λοχίας σε κάποιο ανημεησιον της τελευταίας πενταετίας (πάνω κάτω).
     
  10. boulakos

    boulakos Regular Member

    ΜΑ ποιος σας ειπε οτι ειμαι σοφος?
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Εγώ το αποφάσισα πάντως θα παραμείνω γυναίκα!!!
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν εχω κανει, γιατι δεν εχω συναντησει ακομη καποια ενδιαφερουσα. Βεβαιως, αν βρεθει στο μελλον, θα παω εγω ο ιδιος στο ιατρειο της και θα της το πω στα ισια, χωρις να νιωσω κομπλεξ για την κατασταση μου :

    -Με εχεις τρελανει. Κανε με καλα. Τωρα ! -

    .......