Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm και εμφανιση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Chris69, στις 8 Μαρτίου 2017.

  1. MistressM

    MistressM New Member

    Δεν υπαρχει πιο ακριβή κ αληθινή απαντηση απο αυτη! Ευγε!
     
  2. m1chal1s

    m1chal1s The pain is for pleasure

    «Κάποιος βλέπει καθαρά μόνο με την καρδιά. Ό,τι είναι ουσιαστικό είναι αόρατο για τα μάτια»

    Μικρός Πρίγκιπας
     
  3. Οσο υποκειμενικο κι αν ειναι το θεμα της εμφανισης, το πολυ ομορφο σχεδον ολοι το αναγνωριζουν.
     
  4. Tommy G

    Tommy G Κανείς δεν είναι κανενός - Albert Einstein

    Ακρως ξενερωτικό να παριστάνει ο άλλος τον γκομενο και τον μέγα ντομ ενω εχει να γυμναστει απ το σχολείο και δε βλέπει το πουλι του απ την κοιλάρα.
    (γνώμη μου)
     
  5. RAIN

    RAIN nefelibata


    Έχει να κάνει το βάρος και η ενασχόληση με τη γυμναστικη με τις ερωτικές σχεσεις, προτιμήσεις και επιθυμίες;
    Δεν μπορεί ένας εύσωμος άνθρωπος να κυριαρχήσει;
    Οφείλει ταπεινότητα λόγω των κιλών του;
    Αν δήλωνε perv/sub θα είχες την ίδια γνώμη;
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Έχει κοιλιά. Τον κάνει αυτό λιγότερο αφέντη;  
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγώ πάντως είμαι θέα, δεν ξέρω τι λέτε εσείς οι υπόλοιποι
     
  8. Tommy G

    Tommy G Κανείς δεν είναι κανενός - Albert Einstein

    Καλησπέρα, επαναλαμβάνω : Γνώμη μου.
    Δεν μπορεί ένας εύσωμος άνθρωπος να κυριαρχήσει; : Μπορεί. Σε κάποια που δεν την ενδιαφέρει/ξενερωνει.

    (πιστεύω στα νήματα λέει ο καθένας τη γνώμη κ τα γουστα του, δεν οριζει κανονες)
     
  9. RAIN

    RAIN nefelibata

    Καλησπέρα σου.
    Και εγώ τις απορίες μου εξέθεσα πάνω στην άποψη σου.
    Ο σχολιασμός νομιζω επιτρέπεται.
    Περί ορεξεως βέβαια κολοκυθόπιτα.
     
  10. Επίσης όταν κάποιος συμμετέχει σε ένα δημόσιο διάλογο, είναι λογικό να δεχτεί και κριτική γιά τις απόψεις του. Αν δε θέλει να τις συζητήσει, απλά δεν συμμετέχει.
     
  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αναλόγως το τι θεωρεί καποιος όμορφο .Προσωπικά την “ακούω “ με γυναίκες που δεν ειναι παραδοσιακά όμορφες αλλά έχουν αυτο το vibe που μου την λέει περισσότερο ...
     
  12. Ποια θεά από όλες όμως; Αφροδίτη; Άρτεμις; Αθηνά; Juno?