Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και ηλικία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 2 Νοεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Έχω προσέξει ότι πολλοί εξ Υμών, δεν έχουν αλλάξει την ηλικία τους, με το διάβα των ετών. Γιατί άραγε;

    Φοβάστε ότι δεν θα είστε αξιόλογο commodity, αν είστε ολίγον σιτεμένοι;

    Γνωρίζω αρκετούς Μάστερ που κρύβουν την ηλικία τους. Γιατί ωρέ ζαγάρια; Εμένα μου αρέσουν τα πουρά, εξ ίσου με τα τεκνά.

    Μην ψάχνετε νυφούλα; Μην ψάχνετε αθώα περιστερά; (Τώρα δα είχα μία εδωνά, αλλά μάλλον πέταξε).

    ΥΓ. Λίστα με τα ονόματα των επίδοξων ζεν πρεμιέ που κρύβουν το σίτεμα παρέχεται αφιλοκερδώς.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    who cares..
     
  3. hugger

    hugger Regular Member

    Εγω δε σε αποπαιρνω, καταλαβαινω οτι σου λειπει ενα βρωμοξυλο, και κανεις οτι μπορεις γι αυτο.  
     
  4. cruelest

    cruelest Regular Member

    Η ημερομηνία δεν υπολογίζεται απο μόνη της???

    Αν όχι τότε έχει bug το forum!!!!!!!!

    Administrator(s) take care of it
     
  5. s/m

    s/m Regular Member

    οτι και να κανουνε,, οποιοι και να ειναι αυτοι-ες ,,γενικοτερα,,, τον χρονο δεν τον σταματησε ποτε κανενας ,οποτε .....
     
  6. Δώδεκα και μισή. Πώς πέρασεν η ώρα.

    Δώδεκα και μισή. Πώς πέρασαν τα χρόνια.

    Κ. Καβάφης, 1868-1933, "Απ' τες εννιά"
     
  7. cruelest

    cruelest Regular Member

    Έλα βρε sorisso_solare, μόνο 25 είσαι.... τι να πούμε κι εμέις δλδ (και με την ευκαιρία τι κάνεις 25 χρονών στο pc σου μπροστά τέτοια ώρα; άντε βγες καμιά τσάρκα)
     
  8. Είχα παει πριν στο λούνα παρκ, στο φυσικό μου περιβάλλον....
    Πού να πάω τωρα;
     
  9. cider

    cider Kitchen master

    Εγώ, αντιθέτως, σας έχω πει ότι είμαι 43, ενώ είμαι μικρότερος.
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Ισως επειδη δεν ηταν σιγουροι αν θα τους ηθελες, εβαλαν μικροτερη ηλικια για να αποφυγουν μια απορριψη εκ μερους σου. Τωρα που τους διαβεβαιωσες οτι δεν υπαρχει τετοια περπτωση, πιστευω θα διορθωσουν την ηλικια τους ανακουφισμενοι.

    Προσωπικα δεν βρισκω τιποτα το κατακριτεο στο να κρυβει καποιος την ηλικια του. Στο κατω κατω δικη του ειναι, οτι θελει την κανει.
     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2008
  11. Basanistis

    Basanistis New Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    γιατι να κρύβουν την ηλικία τους?
     
  12. female

    female Contributor



    Οι γυναίκες ευτυχώς δεν πειράζει που κρύβουμε!   Αλλιώς θα παίρνατε είδηση πως γράφω από το πισί του γηροκομείου.