Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm και κατοικίδια στο σπίτι .

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    Πριν λίγες μέρες είχα την φαεινή να κάνω ενα session με μια κοπέλα μιας και είχα χρόνο και χώρο για να μπορέσω και εγω και η κοπέλα να απολαύσουμε ενα ομορφο βράδυ. (είχα πάρει και κάτι εργαλεία καινούργια ευκαιρία να τα χρησιμοποιήσω έλεγα!! ) κλείνουμε το ραντεβού μας ερχετε η κοπέλα στο σπίτι μπαίνει μέσα βλέπει εμένα με τον καφέ στο χέρι και πίσω μου το σκυλάκι μου να κουνάει διστακτικά την ουρά του για τον νέο φίλο που ήρθε στο σπίτι!!! καθόμαστε πίνουμε τον καφέ μας ομορφα και ωραία και κάποια στιγμή αποφασίζουμε να ξεκινήσουμε να παίζουμε !! με το που κάθετε στον καναπέ μπρούμυτα έτοιμη για όλα παίρνω περιχαρής το νέο μου crop βαράω μια φορα (σχετικά χαλαρά !! ) ακούγετε το πλάτσ και να σου δίπλα μου η σκυλίτσα μου να τρέμει και να φοβάται !!! παθαίνω ενα σοκ.. δεν προλαβαίνω να κάνω μια κίνηση για να κόψω αντιδράσεις βλέπω την σκυλιτσα μου να είναι σοκαρισμένη και να φοβάται .. σταματάω λοιπόν αυτο το εξαίσιο Session των 6 δευτερολέπτων . ευτυχώς η κοπέλα είναι φιλόζωη και καταλάβαινε τους όποιους αστάθμητους παράγοντες που μπορούν να δημιουργηθούν ! εννοείτε οτι το σκυλακι μου ηρέμησε και εκανα τα πάντα για να την βοηθήσω και εγω απο δικιας μου μεριάς , σαφώς και ζήτησα συγνώμη στην κοπέλα που την έβαλα σε τοσο κόπο να ετοιμαστεί και να έρθει σπιτι μου αλλα μάλλον πήρα ενα καλό μάθημα για το bdsm στο σπίτι με κατοικίδια !
    ηθελα λοιπόν να ρωτήσω και εσάς αν σας έχει συμβεί κατι παρόμοιο και πως αντιδράσατε !!
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πάλι καλά που είμαι αποκλειστικά των ανθρώπινων κατοικιδίων.
     
  3. akasha

    akasha Regular Member

    To καημένο το σκυλάκι...  Εμεις έχουμε γάτα στο σπιτι η οποια στην αρχή οταν πρωτοξεκινήσαμε να παίζουμε ήταν τοσο περίεργη να δει τι συνέβαινε που κάθε φορά ερχόταν όπου ήμασταν και απλά κοιτούσε!Περιττό να πω οτι απο τα πολλά γέλια σταματούσε το οτιδήποτε γινόταν...Ευτυχώς πλεόν όλοι αυτοί οι θόρυβοι,κινήσεις κλπ την αφήνουν παγερά αδιάφορη οπότε όλα καλά.  
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τα ιδια και χειροτερα...
    Με τον αντρα μου ουτε να τσακωθουμε σαν ανθρωποι δε μπορουμε πια!
    Αν ανεβει λιγο ο τονος στη φωνη αρχιζει και μας γαβγιζει.
    Αν παλι πειραζομαστε και ριχνουμε κανενα μπατσακι ερχεται και μας δαγκωνει τα χερια(οχι δυνατα ισα να μας απομακρυνει).
    Οταν κανουμε σεξ δε,καθεται εξω απο την πορτα και κλαιει...
    Ασε...
    Το λατρευω ομως το ζωακι μου,δε θα το αλλαζα για τιποτα!
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    @Dom M
    να της χαρίσεις, της μπουμπούς σου, ένα crop για να παίζει. Λειτουργεί. Εγγυημένα.
    Απομάκρυνέ την αυστηρά από το χώρο - ξέρω είναι σπαρακτικό. Μετά από λίγο καιρό, δεν θα έρχεται. Αρκεί να είσαι συνεπής και αμετακίνητος  
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Εμένα δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο ...
    Πάντως και σε διπλανό δωμάτιο αν πάει, πάλι μπορεί να αναστατωθεί (ειδικά εάν ακούει φωνές) ..
     
  7. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    To "χειρότερο" που μου έχει συμβεί είναι να απολαμβάνω την partener μου doggie-style και το σκυλί της να μου γλείφει τις πατούσες. Μάλλον ταυτίστηκε το καψερό με την διαδικασία και ήθελε να συμμετάσχει στο μέτρο του εφικτού.

    Όσον αφορά στην - σαφώς - πιο σημαντική δική σου περίπτωση παίζουν ρόλο πολλά πράγματα. Αν το ζωάκι είναι υιοθετημένο και είχε βίαια βιώματα είναι λογικό να τρέμει στο άκουσμα σχετικών ήχων ή στην εικόνα των props. Ο δικός μου δεν μπορούσε να διαχειριστεί την παρουσία ενός απλού σκουπόξυλου επί μήνες. Σαφώς, κάποιος καλός χριστιανός πριν τον αναλάβω εγώ είχε φροντίσει να τον σαπίσει στο ξύλο.

    Προτείνω μεταφορά του πλάσματος σε άλλο δωμάτιο κατά την διάρκεια της πράξης. Όπως και να το κάνουμε, το να σε παρατηρεί ο γάτος σου ενώ ερωτοτροπείς μπορεί να είναι λίγο... distracting.
     
  8. Μου φαίνεται αδιανόητο να κάνει κάποιος σεχ και να είναι στο ίδιο δωμάτιο το κατοικίδιο, ειδικά αν αυτό είναι σκύλος... Εγώ δηλαδή δεν θα μπορούσα με τίποτα να το κάνω.... Για δύο λόγους... ο ένας είναι πως θα ένιωθα πως κάποιος με παρακολουθεί και ο άλλος πως θα μου αποσπούσε την προσοχή ο σκύλος και δεν λέει....
    Πάντως αν θες να "παίζεις" μπροστά στη σκύλα σου θα πρέπει να καταλάβεις αν την τρόμαξε ο ήχος ή η κίνηση για να δεις πως θα την κάνεις να το ξεπεράσει..
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αυτό θα πει aftercare μετά από session. Την επόμενη φορά safeword και στο pet.
     
  10. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Ιστορία απο το παρελθόν

    Ας πούμε ότι ήταν καθημερινή και ας πούμε ότι ήταν απόγευμα. Ας πούμε ότι είχε περάσει εκείνη η περίοδος άκρατης επιφυλακτικότητας προς αυτήν που με έκανε να την βλέπω πιο συχνά από ότι μια φορά την βδομάδα όπως την Παρασκευή ή το Σάββατο. Όμως, χωρίς ας πούμε, είχε περάσει η περίοδος επιφυλακτικότητας του μαύρου ημίαιμου βέλγου σκύλου της προς το πρόσωπό μου. Εκείνη η περίοδος που τον κράταγε δεμένο δίπλα από το τρίποδο ζωγραφικής και μου γαύγιζε και πάλευε να σπάσει την αλυσίδα του κάθε φορά που ακουμπούσα εκείνην είχε περάσει στα σίγουρα (μια φορά το είχε κάνει μάλιστα θυμάμαι, όχι να σπάσει την αλυσίδα αλλά να απελευθερωθεί σωριάζοντας και το τρίποδο κατά γης!) .


    Και μετά από αυτήν την περίοδο, όποτε ανέβαινα τις σκάλες για το διαμέρισμά της άκουγα το μαύρο κτήνος να γρατζουνά την εσωτερική πλευρά της ξύλινης πόρτας και όταν αυτή άνοιγε, αυτός στεκόταν όρθιος στα δυο του πισινά πόδια, με την ουρά του να πηγαίνει πέρα δώθε και την γλώσσα του έξω, μια να στηρίζεται στο στήθος μου με τα μπροστινά του πόδια και μία να χοροπηδά σαν βλαμμένο γύρω μου. Αυτή η οικειότητα με τον σκύλο της, μου χάρισε όμορφες στιγμές, ανέμελες, αλλά επίσης και τραγελαφικές σκηνές «bdsm»,γιατί ο βέλγος δεν είχε ξαναδεί κάτι παρόμοιο και μπερδευόταν και φαινόταν το μπέρδεμα στα μάτια του καθώς είχε ένα βλέμμα του στυλ: « την χτυπάει θα ορμήσω και δε θα του μείνει δέρμα όμως…τι σκατά…της αρέσει πφφ; Τι να κάνω;» και αυτό που έκανε πάντα ήταν να είναι κάπου εκεί τριγύρω.

    Αλλά ας γυρίσω σε εκείνη την ας πούμε καθημερινή.
    Η πόρτα ανοίγει.
    Με υποδέχεται με μια αγκαλιά και αυτή και ο βέλγος.

    -Σου έφερα τριαντάφυλλα!
    -Αχ τι καλός που είσαι…

    Χαμογελώ.

    -Μη βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα, τα τριαντάφυλλα είναι αρκετά πρακτικά
    -Ωχ (ωχ που ακούστηκε σαν «κατάλαβα τι εννοείς»)

    Καθόμαστε.

    Γνώριμο σκηνικό. Μουσική, ένα μπουκάλι κρασί στο τραπέζι, τασάκι, 2 ποτήρια, χαμηλός φωτισμός. Μια κουβέντα, μια αγκαλιές και φιλιά και κλασικά σε κάθε επαφή το μαύρο κτήνος έχωνε την μουσούδα του ανάμεσα μας με το ύφος:
    « Γεια!! Και εγώ σας αγαπώ, και εγώ αγκαλιά και εγώ και εγώ!!» και ανέβαζε το πόδι του στον καναπέ.

    -Κάτσε κάτω ρε βλάκα του έλεγα χαμογελαστός και του έπιανα την μουσούδα και τον έσπρωχνα κάτω. Βέβαια ο βέλγος το παίρνε σαν παιχνίδι αυτό και δώστου πάλι τα ίδια μέχρι που η διάθεση μας για αυτόν και το παιχνιδι του μειωθεί και αντίστροφα η διάθεσή μας να πηδηχτούμε ανέβει και συνεπώς απλά τον αγνοούσαμε και αυτός ξενέρωνε και άραζε στο πάτωμα ξεφυσώντας ή τράβαγε να πάει να κάτσει κάτω από το κρεβάτι.

    - Πάμε μέσα; Αναστέναζε στο αυτι μου
    - Ναι
    (από πίσω ο σκύλος κλασικά να μας ακολουθεί)
    -Στα τέσσερα

    Γδύνετε και μένει με τα εσώρουχα.Κάθετε στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι, βάζω το χέρι μου πάνω στο ξυρισμένο μουνί της, και χώνω ελάχιστα το ένα δάχτυλό μου μέσα της απλά για να δω αν είναι υγρή.

    Είναι.

    Με τα δυο δαχτυλά μου σφίγγω την κλειτορίδα της και με το μεσαιο δάχτυλο αρχίζω να την χαϊδεύω, να την πιέζω, να την αφήνω χαιδεύοντας το μουνί της και μετά πάλι από την αρχή και ανάκατα. Το άλλο χέρι διαδοχικά χαϊδεύει τα κολομέρια της. Ξέρει ότι θα ξεκινήσει αλλά δε ξέρει το πότε, ούτε εγώ επίσης, δεν υπάρχει σχέδιο, δεν υπάρχει προγραμματισμός.

    Ξεκινά.

    Το ένα χέρι την χαιδεύει στο μουνί και το άλλο την χτυπά στα κολομέρια. Χωρίς σειρά, στην αρχή λίγο σιγά με αργό ρυθμό και μετά άλλοτε δυνατά, άλλοτε σιγά, άλλοτε με αργό ρυθμό και άλλοτε απανωτά με το ένα χέρι όμως πάντα στο μουνί της. Χωρίς πρόγραμμα πάντα, προσπαθώ να ακούσω το σώμα της, το ρυθμό της ανάσα της για να μάθω για το επόμενο χτύπημα πώς θα ναι. Θυμάμαι που μου είχε πει « ο,τι θες, αφού ξέρεις ότι όχι δε σου λέω» το προσπερνώ γιατί είμαι μέσα στην κατάσταση.

    Ο μαυρος περιφέρεται αμήχανα, στο δωμάτιο, τον σπρώχνω από την μουσούδα αλλά αυτήν την φορά ξέρει ότι δεν είναι παιχνίδι. Φεύγει. Παέι στο σαλόνι.

    Την σηκώνω από τα μαλλιά. Της φοράω εκείνη την μαύρη μάσκα στα ματια της, την ξαναστείνω στα τέσσερα. Παίρνω από την βιβλιοθήκη τα τρία τριαντάφυλλα και θυμάμαι αυτό που είπα στον ανθοπώλη.. «δε χρείαζεται να βγάλετε τα αγκάθια». Τα ακουμπάω στα κόκκινα πλέον κολομέρια της, τα χαϊδεύω με αυτά.

    Και Ξεκινά.

    Τα ροδοπέταλα πετάγονται στο αέρα, η πρώτη σοβαρή κραυγή βγαίνει από το στόμα της. Ο βέλγος μπαίνει στο δωμάτιο και κοιτά, τον παρατηρώ. Σε κάθε χτύπημα κάνει ένα δισταχτικό βήμα να αναμιχθεί στην κατάσταση. Η δεκτικότητα της, τον κρατά πίσω αλλά πάντα σε επιφυλακή αλλά νόμιζα. Βλέπετε ποτέ δεν είχα σκύλο και δε τα ξέρω καλά, για άλλο λόγο καθόταν εκεί ο μπαγλαμάς!

    Χτυπάω και ξανά, βλέπω αυτό που δημιουργώ, κόκκινες γραμμές κόκκινες πληγές να στάζουν αίμα σε κόκκινο φόντο. Την γαμώ για λίγο, κρατώντας τα κλαδιά πλέον από τα τριαντάφυλλα. Τον βγάζω από μέσα της και ξαναρχίζω το χτύπημα. Και μετά ξανά. Γίνετε εναλλάξ. Ο βέλγος εκεί, να έχει την ίδια συμπεριφορά.

    Αρκετά. Την γυρνώ ανάσκελα. Κρατάω ακόμα τα κλαδιά, σκύβω από πάνω της, αρχίζω να την φιλώ, να χαϊδεύω με το ελεύθερο χέρι μου το κορμί της. Είμαι καυλωμένος τόσο που αφήνω τα κλαδιά στην άκρη του κρεβατιού για να ασχοληθώ και με τα δύο μου τα χεριά με το κορμί της και σκέφτομαι ότι θα ασχοληθώ μετά με τα βυζιά της με τα κλαδιά, αλλά ο βέλγος είχε άλλα σχεδια…

    Πραγματικά δε πρέπει να πέρασαν ούτε 2 δευτερόλεπτα από την στιγμή που άφησα τα κλαδιά στο κρεβάτι, δεν πρόλαβα ούτε καν να ακουμπήσω το κορμί της και με τα δύο μου χέρια και ο μαύρος βέλγος με μια αστραπιαία κίνηση αρπάζει τα κλαδιά με το στόμα του και πηγαίνει γρήγορα προς το σαλόνι κουνώντας χαρωπά την ουρά του.

    «Όχι ρε πούστη μου σκέφτομαι, δε παίζει αυτό!»

    Περίμενε της λέω, και πάω προς το σαλόνι και βλέπω τον μαύρο να έχει αράξει στο πάτωμα και να απολαμβάνει το δάγκωμα των κλαδιών και να με κοιτα με ένα βλέμμα και καλά δε τρέχει τίποτα! «όλα καλά; Εγώ εδώ μασουλάω κάτι κλαδιά που βρήκα, δε πιστεύω να τα θελες ε;»
    Χαμογελώ..και σκέφτομαι «ραν-ταν-πλαν έπρεπε να σε λέγαν εσένα ρε μούργο!»

    Και επιστρέφω στο δωμάτιο για την συνέχεια.
     
  11. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...



    Αυτή φαντάζει πολύ κατάλληλη.


     
  12. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Έχω 2 αλλά ευτυχώς έχω κήπο...  

    [Edit] *σκυλιά