Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm και κατοικίδια στο σπίτι .

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    επαυξάνω !!
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    Εχω να πω οτι τα σκυλια ειναι αριστες μουνοπαγιδες  .
    Σε βδσμ σκηνικο δε μου χει τυχει κατι αξιοσχολιαστο αλλα σε βανιλα φαση εχει γινει το εξης:
    Ειμαι με καποια στο χωριο της.
    Μου εχει πει οτι εχουν σκυλο αλλα τον αφηνουν στο χωριο στο παππου γτ ειναι μεγαλο για διαμερισμα.
    Για ενα λογο που δε γνωριζω παρ ολο που μου αρεσουν τα μεγαλα σκυλια - αλλωστε ειχα χασκυ καποια περιοδο- δε ρωτησα για τι ειδους σκυλο μιλαμε.
    Να μη τα πολυλογω,παμε στο χωριο,το σπιτι πολυ ωραιο,κηπος,περγκολα με μπαρ μπε κιου,ως και κουνια ειχε.
    Την αναφορα στο σκυλο την εχω ξεχασει,ουτε εχει παρει το ματι μου σκυλο.
    Γυρναμε το βραδυ,ψιλοτυφλα και θεωρουμε καλο να γινει πηδημα στη κουνια,καθεται πανω μου,λικνιζομαστε περα δωθε και πανω στην εξαψη της στιγμης πιανουν τα ματια μου κατι να κουνιεται και μετα ποδοβολητο,δυο ματια να γυαλιζουν μεσα στη νυχτα και να ερχονται με ταχυτητα ολο και πιο κοντα σα το τερας της αποκαλυψης που εφορμα.
    Περνανε 4-5 δευτερολεπτα και βλεπω σε αποσταση δυο μετρων αυτο
     
    Βγαζω μια φωνη,τη πεταω απο πανω μου,σηκωνομαι γυμνος και τρομαγμενος,ο παπους βγαινει στην εξωπορτα βλεπει ενα μαλακα με το καυλι εξω να προσπαθει να συνελθει,την εγγονη του με τα βυζια εξω και τη φουστα ανεβασμενη απο τη μια να γελαει,απο την αλλη να μην εχει που να κρυφτει και να απευθυνεται στο σκυλο:
    Κατω Μπαρυ,κατω....ολα καλα....
     
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Σε βανιλλα φαση:
    1) Oταν πηγαινε να με φιλησει/αγγιξει τον αγριευε να τον φαει το ιδιο του το σκυλακι..επειδή μας εφτανε δε μας εφτανε μεχρι το γονατο χοροπηδώντας, αφου ξελυσσαγε αγριευομενο, μετα πηγαινε σε οσα ρουχα μας ή μαξιλάρια ειχαν πεσει στο πατωμα και τα "περιποιοταν" όπως "περιποιοταν" και ο κυριος του εμενα στον καναπε..   
    2) Άλλο αμορε ειχε ένα ροντβαιλερ στο διαμερισμα του..μεγαλο..του ειχε και ένα τεραστιο κλουβι διπλα στο κρεβατι..ξεκιναμε εμεις τα δικα μας..είμαι και "φωνακλου" εγω...εεε, ταραχτηκε και ο σκυλος..εκανε σαν τρελος..του πεταξε το σεντονι καλύπτοντας το κλουβι και συνεχισαμε, ενώ ο σκυλαρος συνεχιζε να γρυλιζει σκεπασμένος διπλα μας..   
     
  4. Βανιλλα πρωην vs τη γατα μου.... οσες αγαπες του εκανε τοσο δεν τον ηθελε στις "προσωπικες" μας φασεις... η πηγαινε στο σαλονι και εκλαιγε λες και σφαζανε τη γειτονισσα και μετα του δαγκωνε τις φτερνες... το χειροτερο οταν κοιμομασταν ερχοταν στη μεση και τον εσπρωχνε να φυγει.. κατι ηξερε
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    @whisperer
    Πόσο βουκολικόοοοοοοοοο             
     
  6. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    When RanTanPlan Met Goofy
    Αυτή είναι η δική μου Μάγια (γιατί μου έκανε μάγια).
    Τα δικά σας κατοικίδια?
     
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αααα τα δικά μου είναι βουδουσουμόσκυλα   και τα δύο... ακούνε το μαστίγιο όταν κάνω εξάσκηση στο σπίτι και δεν κουνιούνται καν, είμαι άλλωστε anal σε θέματα εκπαίδευσης χαχαχα μάθανε από μικρά όλους τους ήχους και να μένουν ήρεμα, οπότε, all's good  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Η γάτα μου, δεν βουδουσουμιάζει με τίποτε, τζιχάντ, λέμε!  
     
  9. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Μήπως να πάρεις συμβουλές από την WhitneyWisconsin;
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ?
     
  11. de7

    de7 s

    πάρα πολύ καλή σχέση με το fellow pet

    αμοιβαίος σεβασμός και αγάπη από την πρώτη μουσουδιά

    pet solidarity

    tips & experiences exchange

    pet chit chat
     
  12. Ο σκύλος στον καναπέ και το υ στο πάτωμα.