Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm και κατοικίδια στο σπίτι .

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Παρης!
    Η χαρά του ιδιοκτήτη!  
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Ένας πολύ αγαπημένος μου φίλος (ψυχιατρος μέσα σε όλα, από την παραγωγή στην κατανάλωση), έχει κατοικίδια φίδια. Είχε δυο μικρά καλιφορνεζικα που δεν δαγκώνουν, ένα κίτρινο και ένα ροζ, ένα μεγάλο (δεν θυμάμαι τώρα βόας, πύθωνας κάτι τέτοιο) και μια ταραντούλα. Λέμε να κάνουμε μια σκηνή, τα συζηταμε, θέλει να συμμετέχουν και τα «παιδιά», λέμε soft limits το μεγάλο φίδι και η αράχνη...

    γινεται η σκηνή, όλα καλά, μαζεύουμε...μετά λίγη ώρα, λέω να φτιάξω κάτι να φάμε; Ναι...ανοίγω ψυγείο...τι έχεις στην κίτρινη σακούλα «μπιφτέκια», στην πράσινη; «Μπριζόλες», στην κόκκινη; «Ποντίκια για τα φίδια, φέρε να τα ταΐσεις»...

    αν δεν έχετε δει φίδια να τρώνε τα εμβρυα ποντικιών, δεν έχετε νιώσει αηδία στην ζωή σας...

    Για την ιστορία, νηστική έμεινα μια εβδομάδα...σαδιστές ρε φίλε σαδιστές...δεν έχουν τον θεό τους... 
     
  3. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Η πριγκηπισα μου και μονο που βλεπει τα κροσια του φλογγερ, τα γαβγιζει! Φοβαται οτι κανουν κακο στον αγαπημενο της και παει και καθεται πανω στην κοιλια του! Τα σκυλακια συνεννοουνται μεταξυ τους!
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Είχα πολλά χρόνια σχέση με μια Ψυχή που χε γατιά και σκυλιά στο σπίτι. Παντού. Σε καναπέδες και κρεβάτια. Μέρες μετά, έφτυνα τρίχες.

    Σκυλιά και γατιά έχω κι εχω κι εγώ. Θα μου πεις, τη σκύλα μου την έβαζα στ αυτοκίνητο και αλωνιζαμε στα βουνά της Αττικής. Αλλά στ αυτοκίνητο δεν έβαζα την άλλην, χωρίς ρούχα, να τρώει τις τρίχες της σκύλας.

    Να τ αγαπάμε τα ζωάκια, αλλά όταν είναι η ώρα να ρίχνουμε φλογγερ και κερί, ας πάνε μια βόλτα.
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Τεραστιος τριχωτος ποιμενικος. Οταν ανεβαινει στο κρεβατι ειναι σαν να εχεις ακομα ενα ατομο. Ευτυχως στην επιμαχη φαση απομακρυνετε διακριτικα, στο τελος ξαναερχεται να μυρισει τα παντα!
     
  6. Traveler

    Traveler New Member

    Γάτος που έτσι και γίνει το λάθος να εμφανιστεί σχοινί τελος, δεν παίζει δέσιμο με τίποτα.