Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm και οικογένεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nikos_35_, στις 2 Νοεμβρίου 2005.

  1. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Θα ήθελα να ρωτήσω πόσοι από εσάς εδώ μέσα, που έχετε οικογένεια και πιο συγκεκριμένα παιδί η παιδιά, εξακολουθείτε να βρίσκετε ικανοποιητικό χρόνο για εσάς και τον/την σύντροφο σας
    Αλλά και χρόνο όταν βρίσκετε πόσο εύκολο είναι να εφαρμόζετε τα bdsm παιχνίδια που σας αρέσουν όταν στο δίπλα δωμάτιο κοιμούνται τα παιδιά?
    Υπάρχει κανείς άραγε? η αν κάνεις παιδιά πρέπει να ξεχάσεις αυτές τις δραστηριότητες?
    Μια σχέση 24/7 γίνεται vanilla μετά την γέννηση του παιδιού?
    Θα ήθελα να μάθω και τι πιστεύουν οι ελεύθεροι
     
  2. Punisher

    Punisher Guest

    Εσυ αγαπητε nikos_35_, εισαι παντρεμενος με παιδια ή οχι ? Δηλαδη κανω την ερωτηση αυτη, για να μαθω αν την θετεις υστερα απο προσωπικες σου εμπειριες ή ειναι καθαρα σε θεωρητικη βαση !!! Και μετα θα σου πω και εγω τι εχω ακουσει απο παντρεμενα ζευγαρια με παιδια και τι πιστευω εγω προσωπικα αν συμβαινει μια τετοια κατασταση !
     
  3. PD

    PD Regular Member

    Νομίζω πως αυτό το θέμα είχε κάπως αναλυθεί παλαιότερα στο thread "24/7 - πραγματικότητα ή φαντασία?" (https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?tid=481&page=1)

    PD
     
  4. sinner

    sinner New Member

    Στη ζωή και για τα πάντα έχουμε ρόλους. Είναι τέχνη να μπορείς να οριοθετείς χρόνο και χώρο για την ικανοποίησή τους. Εσύ αποφασίζεις
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Πράγματι το θέμα έχει αναλυθεί παλαιότερα οπως αναφέρει ο PD. Δεν έγραφα τότε. Ως παντρεμενένος με τη σκάβα μου και με παιδί, δηλώνω οτι το Μ/ς λειτουργεί και το παιδί είναι καλά γιατί ζεί σ' ενα σπίτι ήρεμο και γεμάτο αγάπη. Το 24/7 δε σημαινει οτι μαστιγώνεις 24/7 η οτι 24/7 είναι γυνμή και γονατίζει. Το να μην παίζεις με το μαστίγιο οταν το παιδί είναι στο σπίτι είναι το λιγότερο.
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Link για ένα άρθρο πάνω σ αυτό το θέμα υπάρχει στο:

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?tid=801
     
  7. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: bdsm και οικογένεια

    Ειμαι παντρεμενος και με παιδι και δεν βρισκω τον απαραιτητο χρονο γι αυτο θελω να μαθω τι κανουν αλλα ζευγαρια
     
  8. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: bdsm και οικογένεια

    Πραγματι ετσι ειναι, αλλα οταν ο χρονος που βρισκεις για το μαστιγιο και για το γυμνη ειναι το πολυ μια φορα την εβδομαδα ειναι αρκετο?