Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και σοδομισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 7 Ιανουαρίου 2015.

Tags:
  1. IceQueen

    IceQueen Vermilion Evolved

    Υπέροχο θέμα, ξεσηκωτικό! Η αλήθεια είναι πως άργησα να αναγνωρίσω την αξία "του κώλου", λίγο επειδή δε με άφηναν να ασχοληθώ εγώ, λίγο επειδή η συγκεκριμένη περιοχή θέλει το χρόνο της, τον χώρο της και τις προεργασίες της όταν πρόκειται να γίνει "εις βάθος" δουλείτσα. Οπότε ξεκινώντας από τα απλά, το χούφτωμα και το spanking ενός υπέροχου στρογγυλού απαλού κωλομερίου, μέχρι τη "βουτιά" μέσα στο φαράγγι (πραγματικά εκείνη την ώρα νιώθω λες και έχω χώσει τα μούτρα μου μέσα σε ένα σφιχτό, τρυφερό καρπούζι - και το λατρεύω το καρπούζι) και φτάνοντας στη διείσδυση με δάχτυλα, παιχνίδια ή πέος, νομίζω πως ναι, δεν είναι να το δίνουμε (ή και να το παίρνουμε) απ' όπου κι όπου.. Χρειάζεται άλλου είδους δοκιμασμένη σωματική χημεία, κατά τη γνώμη μου, μια κάποια agility, και φυσικά ένας δέων σεβασμός προς τη συγκεκριμένη περιοχή, η οποία όπως και να το κάνουμε έχει δική της προσωπικότητα, δικά της θέλω και δικές της αντιδράσεις. Διότι, αγαπητοί μου, τον κώλο πολλοί αγάπησαν. Το σκατό πάλι, όχι και τόσοι.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Καλά τα λέτε!
    Πέρα από το τελευταίο σχόλιο, στο οποίο υπερθεματίζω, όλο το ζήλο του κόσμου να επιδείξει κάποιος, άμα δεν έχει υπομονή και τεχνογνωσία, έστω, διάθεση για μάθηση, τίποτα δεν θα πάει καλά!
     
  3. IceQueen

    IceQueen Vermilion Evolved

    Ακριβώς κι αυτό έκανα λόγο για agility, γιατί ναι μεν τα μεταξωτά βρακιά είναι για επιδέξιους κώλους, αλλά και οι κώλοι χρειάζονται αντίστοιχα επιδέξια χέρια...
    Δε πας να κάνεις fisting αν είσαι ο Wolverine, if you know what I mean...
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Τα'χω πει, με χέρια σαν κουπιά, δεν πας πουθενά...    
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όταν ο πόνος συνδυάζεται με την ηδονή  
     
     
  6. sw

    sw


    Απο τις 15 Ιανουαριου του τρεχοντος βασανιζεται ετσι το παλικαρι;
    Η εκφραση του δεν αφηνει ασυγκινητους ουτε τους πλεον ευθυγραμμισμενους, να λεμε την αληθεια.
     
  7. MrGrey_BlackTie

    MrGrey_BlackTie New Member

    Αποτρεπτικό δεν θα το έλεγα σε καμία περίπτωση, για μένα είναι κάτι που θέλει μεγάλη εμπιστοσύνη από τον/ην υ προς τον/ην Κ. Δείχνει ότι σε εμπιστεύεται και σου δίνει ολοκληρωτικό ελεγχο της ηδονής του/ης, από όπου και αν πιστεύεις εσύ σαν Κ ότι θέλεις ή μπορεί αν προέλθει.
    Την χρήση του για επιβολή ελέγχου και υποταγής? Σε καμία περίπτωση. Πιστεύω πως αν πρέπει να φτάσεις σε τέτοια σημεία κάτι πάει πολύ λάθος στη εκάστοτε σχέση.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    μήπως αστοχήσει;
     
  9. MrGrey_BlackTie

    MrGrey_BlackTie New Member

    Το λέω κυρίως από ιατρικής άποψης διότι αν ουσιαστικά δεν είναι συνηθισμένος/η μπορείς να του δημιουργήσεις σοβαρά προβλήματα αν δεν ξέρεις. Όχι ότι είναι επιστήμη αλλά κυκλοφορούν αρκετα Ορκ εκεί έξω. Αρκετές κοπέλες μου έχουν πει ότι αν δεν εμπιστεύονται απόλυτα τον άλλον δεν το δέχονται, και ιδίως άμα δεν έχουν μεγάλη εμπειρία ή και καθόλου είναι ακόμα πιο δύσκολο γιαυτες.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      ω!

    Αχ, αυτή η εμπιστοσύνη.
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    εάν το θέτουν ιατρικώς ...
     
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    ιδίως η μεγάλη εμπιστοσύνη. η τόση.