Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και σοδομισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 7 Ιανουαρίου 2015.

Tags:
  1. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    ..Ναι αλλά πες την ολοκληρωμένη!  
    "Ο κώλος είναι κόλαση και το μουνί πηγάδι και όποιος τον κώλο δε γαμεί στραβός πάει στον Άδη!"   
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Η περίφημη "μια εμπιστοσύνη ΝΑ με το συμπάθιο";
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Κωλοφοβίες! 
     
  4. sw

    sw

    Ναου γιου αρ τωκινγκ!
    Τωρα τα περι εμπιστοσυνης και γνωσης και ιατρικων διατριβων αντικαθιστανται απο την οικειοτητα.
    Το γεγονος πως ενω ο κωλος κλεινει μεσα του και γυρω του τοση καβλα αφηνει εξω καποιους θιασωτες της για το λεπτο ζητημα των "χονδρων".
    Εδω χρειαζεται μαεστρια απο το καθοδηγητικο προσωπο που θα ανακαλυψει τον καταλληλο τροπο να επικοινωνησει καβλωτικα τον "αποχαιρετισμο" των "διερχομενων". Ειτε χιουμιλιεησον, ειτε (ταχα μου) ιατρικεησον, ειτε οτι αλλο σκαρφιστει, καλο ειναι να ενταξει την διαδικασια στο "πλευ" ποικοικοτροπως κι επαναλαμβανομενα και συμφιλιωμενα ως "φορπλευ".
    Η πλεον φυσιολογικη διοδος της εισοδου και της εξοδου της ηδονης που σχεδιαστηκε* ακριβως γι αυτην (απο την μανα φυση) , ειναι κριμα να αποφευγεται λογω επικοινωνιακων αδυναμιων.

    *Ανατομικα να το δει κανεις ειναι η μονη ομοκεντρη οπη του σωματος. Η περιβαλουσα διπλη αμφικυρτη επιφανεια της εισοδου της ειναι εξαιρετικα ινβαητινγκ με απολυτη σαφηνεια στοχευσης και υποδοχης που δεν μπορεις να κανεις λαθος (στο κουδουνι). Διαθετει αυτονομο ελεγχομενο εκουσια μυικο συστημα οπως και η αλλη, με το μεγαλο πλεονεκτημα πως δεν εχει δοντια.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Αυτά που αναρτήσατε τα γράψατε εσείς ή το σμάρτφον από μόνο του;
    Αν τα έγραψε το σμάρτφον, παρακαλώ να τα ξαναδιαβάσετε και να τα διορθώσετε, για να καταλάβουμε τι θελετε να πείτε.
    Αν τα γράψατε από μόνος σας, παρακαλώ εξηγήστε τι είναι η "ομόκεντρη οπή".
    Τελικά σας αρέσει ή δεν σας αρέσει ο κώλος;
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν πολυκατάλαβα ούτε εγώ τι γράφεις  
     
  7. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Εγώ πάλι καταλαβαίνω απολύτως τι λέει ο @sw. Πέραν τούτου χαίρομαι που κάποιος, συγκεκριμένα o @sw, αξιοποιεί τις δυνατότητες που δίνει αυτό το - σοδομισμένο εν γένει - νήμα. Θα πρότεινα όσοι, αναιδώς μάλλον, σκουντάνε τον sw για το πώς γράφει και τι γράφει και γιατί το γράφει να ρωτήσουν τον εαυτό τους αν πραγματικά μόνο τα έτοιμα και τα ήδη από πριν κατανοητά και προβλέψιμα από την πρώτη γραμμή θέλουν να διαβάζουν.
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

      
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το "πάρε πασά μου την οδοντόβουρτσά μου" αποκτά μια επιπλέον σημασία...    
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Τα δόντια, αγαπητέ μου, μπορούν να πάρουν πολλές μορφές, αναλόγως της συμβολοποιητικής διαθέσεως, φαντασίας και εμπειρίας εκάστου: vagina dentata, rectum dentatum, phallus dentatus    
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    με την ευκαιρία, να αναφερθεί οτι η οδοντόπαστα ανακουφίζει τις αιμορροΐδες.
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Λίρα εκατό?