Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και σοδομισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 7 Ιανουαρίου 2015.

Tags:
  1. tithon

    tithon Contributor

    κατά μαρτυρίες.
     
  2. sw

    sw

    Απο σταθερο τηλεφωνο τα 'γραψα.
    Αν με καταλαβαιναν ολοι , κατι δεν θα 'κανα καλα.
     
  3. sw

    sw

    Μ' αρεσουν οι ανθρωποι που διαθετουν φαντασια!
    Με την σειρα μου θα αναφερομουν στις εκατονταδες γλωσσιτσες που διαθετουν οι λαχνες του εντερου.
    (Ασε που αυτες δεν "σπαζουν κοκκαλα"!)
     
  4. sw

    sw

    Πολυ παλια ειχε παρει το ματι μου εδω μεσα πως η οδοντοκρεμα βλαπτει τους ευαισθητους επιθυλιακους ιστους.
    Αλλα και αυτος μπορει να ειναι ενας τροπος "του κιλλ" τις ζοχαδες!
     
  5. sw

    sw

    Θα ειμαι επιεικης αν αντιγραψετε απο την κωλλα του μπροστινου σας.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    πάντοτε ανακύπτει το ερώτημα «να το χρησιμοποιήσω ή θα χαλάσει;»
    συχνά αποπροσανατολιστικό.
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν μου αρέσει να αντιγράφω. Πάντα προσπαθώ να κερδίσω με την (κωλαρα)αξία μου

    Σας συμπαθώ τα μάλα
     
  8. sw

    sw

    Κι αυτο εχει απαντηση: "Γιουζ ιτ ορ λουζ ιτ"
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Αγαπητή @gaby_m μια και κατάλαβες "απολύτως" τι λέει, πες και σε μένα τι είναι αυτή η "ομόκεντρη οπή".
     
    Last edited: 1 Φεβρουαρίου 2020
  10. tithon

    tithon Contributor

    γιά άλλα σημεία έχω επιφυλάξεις, αλλά το συγκεκριμένο φαντάζομαι ή ελπίζω ότι αναφέρεται στην κωλοτρυπίδα σε διάφορα στάδια διαστολής.
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Δεν απαντώ άλλο σε αυτό το θέμα με τα γραφούμενα του @sw, γιατί η @gaby_m με είπε "αναιδή". Κάνω πείσματα τώρα.  
     
  12. tithon

    tithon Contributor