Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και RolePlaying

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 3 Δεκεμβρίου 2008.

  1. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Είναι πολύ ενδιαφέρον να συζητήσουμε για τα πιθανά σενάρια σε μία συνεδρία.

    Πάνω σε αυτό παρουσιάζω μία λίστα συνηθισμένων ρόλων (sexual role-plays) που πράτωνται ανά την υφήλιο σε συνεδρίες, καταγεγραμμένων από την Domme και κλινική δόκτωρα σεξολογίας Gloria Glickstein Brame:

    Age-Play (Ηλικιακό Παιχνίδι): Όπου ο ένας παίρνει τον ρόλο του ενήλικα και ο άλλος του παιδιού.
    Animal-Play (Παιχνίδι με Ζώα): Όπου ο υπό παίζει το ρόλο κάποιου ζώου, όπως το άλογο ή ο σκύλος.
    Torturer/Captive Prisoner (Βασανιστής / Αιχμάλωτος Φυλακισμένος): 'Όπου ο Κ είναι ο αιχμαλωτής και κακομεταχειρίζεται τον υπο.
    Caught and punished (Τσακώνω και τιμωρώ): Όπου ο υπό συλλαμβάνεται να πράττει κάτι λάθος.
    Authority figure/ Misbehaving Adult (Αυταρχική Προσωπικότητα/ Άτακτος Ενήλικας): Όπου η αυταρχική προσωπικότητα απειλεί τον υπό.
    Gender-play (Παιχνίδι με το φύλο): Όπου ένας ή περισσότεροι συμμετέχοντες περνούν τον ρόλο του αντίθετου φύλου.
    Goddess worship (Λατρεία της Θεάς): 'Όπου η γυναίκα παίρνει τον ρόλο της θεάς.
    Hospital Fantasies (Νοσοκομειακές φαντασιώσεις): Όπου οι συμμετέχοντες παίζουν τους ρόλους των ιατρών, των νοσοκόμων και των ασθενών.
    Owner/Inanimate object (Ιδιοκτήτης / άψυχο αντικείμενο): Όπου ο υπό παίζει τον ρόλο του ανθρώπινου επίπλου.

    Τα παραπάνω αποτελούν μία πρώτη απλή καταγραφή. Θα μου άρεζε να διάβαζα και άλλα σενάρια που φαντάζονται ή έχουν κάνει οι αγαπητοί συνφορουμίτες!!!

    Θεωρώ ότι το role-playing είναι άπειρο!!!
     
    Last edited: 3 Δεκεμβρίου 2008
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    και να λείπουν τα γέλια...

    Την είχα δει μοντέλο σε καλλιστεία και εκείνος ήταν η κριτική επιτροπή...

    (κέρδισα με το παπί μου και όχι με το σπαθί μου την τιάρα, την ανθοδέσμη και πολλά άλλα)
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εκτός από τον δάσκαλο και την μαθήτρια, ενα άλλο που παίζω συχνά είναι το να κάνω εγώ την άβουλη ηλίθια και αυτός τον μαλακισμένο καριόλη 

    του έκατσες και σε στεφάνωσε!αυτοί είναι άντρες!!!
     
    Last edited: 3 Δεκεμβρίου 2008
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM και RolePlaying

    Ελπίζω εκείνος να μην την είχε δει Ψινάκης, γιατί δεν θέλω να φαντασθώ τα "πολλά άλλα"...  
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: BDSM και RolePlaying

          μπα ένας κριτής που δεν ήξερε τι του γινότανε ήτανε.. αφού να φανταστείς δεν μου ήθελε να πάρω και τον τίτλο... ε όχιιιι
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Last edited: 4 Δεκεμβρίου 2008
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: BDSM και RolePlaying

    Ο ηλεκτρολογος που ηρθε ν'αλλαξει τα φωτα με τη νοικοκυρα .
    Ο υδραυλικος που ηρθε να ξεβουλωσει το μπιντε με τη νοικοκυρα.
    Ο ταχυδρομος που εφερε ενα συστημενο με τη νοικοκυρα .
    Τα delivery boys που φερνουν πιτσες, σουβλακια, κινεζικο, πολιτικο, ινδικο, με τη νοικοκυρα ,
    Ο σουπερμαρκετατζης με τη νοικοκυρα.
    Ο διαχειριστης που φερνει τα κοινοχρηστα με τη νοικοκυρα.

    Σορρυ για την επαναληψη του γυναικειου ρολου, αλλα φταιει που ειμαι και νοικοκυρα.
    Η μεγαλυτερη βεβαια φαντασιωση ειναι να μπορουσα να πατσιζω και τους λογαριασμους. 
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: BDSM και RolePlaying

    Και δηλαδή, πρέπει εμείς τώρα να μάθουμε από υδραυλικά, ηλεκτρολογικά, να καβαλάμε μηχανάκι και να πιάσουμε δουλειά παρτ-τάιμ στο Μαρινόπουλο; Και να μην πληρωνόμαστε κιόλας;;;

    Καταραμένο role-playing...  
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: BDSM και RolePlaying

    Για πιο ξεκουραστα, πηγαινε κριτικη επιτροπη με τον Ψινακη στο σεναριο της Didi.  
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: BDSM και RolePlaying

    όμορφα ακούγονται όλα αυτά!δεν έχω κάνει ποτε κάτι τέτοιο.μια φορά πριν αρκετά χρόνια είχα δοκιμάσει να παίξω το βιαστή αλλά η κοπελιά μάλλον φρίκαρε και το κόψαμε γρήγορα-παρότι της είχε φανεί καλή ιδέα στην αρχή.Δεν πέτυχε.
     
  12. Y13

    Y13 Regular Member

    Ντυμενοι και οι δυο με σεξυ εσωρουχα,καλτσες,ζαρτιερες και εχωντας μαζι τα παιχνιδια μας..........