Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm κοινότητα και σεβασμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hecate, στις 1 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σωστά.
    Το BDSM είναι για τους νοσταλγούς του Φύρερ. Πειθαρχία και Δεσμά.

    Κι ύστερα παραπονιόμαστε για το πώς μας βλέπουν οι "απέξω". Τσκ τσκ τσκ...
     
  2. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Δηλαδή @lucozade θες να μας πεις ότι εσύ που δηλώνεις ερωτικός σκλάβος θέλεις να ζεις και σε μια αντίστοιχη κοινωνία με πραγματικούς αφέντες και σκλάβους;
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Εγώ στο σπίτι μου έτσι ζω, η δική μου ιδέα περί ερωτικής σκλαβιάς δεν είναι κίνημα.

    Πάντως ναι θα ήθελα να ζούσα σε μία femdom κοινωνία. Με ερωτικές αφέντρες και ερωτικούς σκλάβους.
     
  4. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    δεν ειπα οτι εχει σχεση εδωσα ενα παραδειγμα που συγκρουονται λογω καταστασεων ιδεολογια και πρακτικη κυριε μου.ελληνικα μηλαμε
    τωρα για το λοθκοζειντ που νομιζει οτι μια ερωτικη σχεση εχει συσχετιση με την ιδεολογια για το πως θα επρεπε να ειναι ο κοσμος για το καθενα.μαλλον ολοι εδω ειναι ναζιστες
    και μην συγκρινεται τα ανταρτικα πολης με τα γεγονοτα της ισπανιας
     
  5. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Μόνος σου το λες "ερωτικές αφέντρες", όχι κανονικές. Άλλο το ένα άλλο το άλλο μην τα συγχέεις.
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Και εγώ αρκεί να μην με γαμάνε...     
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    Η δήλωση κάποιου ότι είναι αναρχικός αλλά αποδέχεται στην ερωτική του σχέση την κυριαρχία, με ξενίζει και μου προκαλεί γέλιο. Δεν δήλωσα εγώ ότι είμαι αναρχικός, ούτε έγραψα τι αντιπροσωπεύει η αναρχία.
    Αν λοιπόν μερικώς δηλώνουμε κάτι και είμαστε μερικώς και κάτι άλλο είναι ένα θέμα δεν νομίζεις;

    @Tenebra_Silente το ίδιο το μέλος @hecate που άνοιξε το θέμα, δήλωσε ότι είναι αναρχική. Η ένοπλη πάλη και τα λοιπά είναι πράγματα στα οποία προσωπικα δεν αναφέρθηκα και ούτε με αφορούν.
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    Εγώ φίλε μου έχω φτάσει στη μία, μόνο Εκείνη  
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εσυ θα ξαπλωνες υποτιθεται. Ησουν κουρασμενος. Χμ...  
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Θέλεις να μου προσδιορίσεις το κανονικές;

    Επίσης θες να μου πείς τι δεν καταλαβαινεις στο ερωτικός σκλάβος;
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    έχει wi-fi στο κρεβάτι  

    τον ''εσωσα'';
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ξαπλωμένος είμαι απλως κάθομαι και το διαβάζω....