Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μάντεψε τι είναι    
     
  3. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Τι είναι; Τι είναι;
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    γουδοχερι?
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Πως φαίνεται ο άνθρωπος ο μερακλής  
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θελω να βρεις ΑΥΤΟ στο σπιτι,
     
    να δω τι BDSM θα κανεις.
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    απο την σκεμπα    
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    από τι άλλο ;  
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    δεν ξερω ας το παρει το ποταμι .. απο τι αλλο ?!
     
  10. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Από αυτό που ξεκινάει με το γράμμα Λ (ξέρεις εσύ ,μην με βάζεις να πω παραπάνω ,το βαμ το έχω στη τσέπη μου ) 
     
  11. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Επειδή είμαι κι εναλλακτική τύπισσα κι είμαι και λάτρης των φυσικών κι ανεπεξέργαστων προϊόντων, να κι η δική μου πρόταση για bdsm με ό,τι βρεις από τον κήπο ή τη βεράντα.  

    Κόβεις ένα κομμάτι φύλλου από aloe vera. Το βάζεις στο ψυγείο για μερικές ώρες. Την ώρα του σέσιον κι ενώ έχεις δέσει τα μάτια του/της παρτενέρ, παίρνεις το φύλλο, χαράζεις και καθαρίζεις τη φλούδα από τη μια πλευρά.

    Η παγωμένη αίσθηση μαζί με τη ζελατινοειδή υφή που αφήνει το φυτό κάνουν έναν εκπληκτικό κι ερεθιστικό συνδυασμό. Επιπλέον βοηθά τόσο στην ενυδάτωση όσο και στη λίπανση. Να μην αναφερθώ δε στις θεραπευτικές κι επουλωτικές δράσεις! (Μέχρι και για τις ραγάδες του πρωκτού μιλάει το άρθρο παρακάτω!).

    Και για να προλάβω και να το θέσω και σε bdsm πλαίσιο, μπορείτε να αφήσετε τα αγκαθάκια στα πλαϊνά του φύλλου κι εκεί που παίζεις με τον άλλον του ρίχνεις και κανένα τσίμπημα. Και τον ξαναλείφεις με αλόη να φύγει ο ερεθισμός.  

    Επιστροφή στη φύση λέμε!  

    https://enallaktikidrasi.com/2017/04/aloe-idiotites-xriseis/

     
     
    Last edited: 12 Αυγούστου 2019
  12. sigh

    sigh .

    απ' την αγριοτριανταφυλλιά