Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. DOOMLORD_GL

    DOOMLORD_GL New Member

    Το λοιπόν διάβασα μέχρι και την 20 σελίδα εαν θυμάμαι δεν πάει άλλο   πραγματικά εχω αρχίσει και βλέπω το σπίτι μου εντελώς διαφορετικά !αλλά και το έξω από το σπίτι!  Δεν ξέρω εάν αναφέρεται ποιο μετά αλλά είναι κάτι το οποίο με έχει σώσει πολλές φορές γιατί μπορεί να μην είμαι στο δικό μου σπίτι!Ειναι η πολύ παραμελημενες και ξεχασμένες μαξιλαροθήκες .........χεράκια πισθάγκωνα μέσα στις μαξιλαροθήκες ακουμπάει η πλάτη σε σταθερό μέρος (στρώμα,πάτωμα,καναπές,τραπέζι..........)και βουαλα και χωρίς να είναι τα χέρια στο κάτω μέρος της μέσης για πολύ ώρα !!Εαν λυγίσουν οι αγκώνες μέσα και μαζευτεί το ύφασμα χρησιμεύουν στη συνέχεια και για χειρολαβή doggy style   
     
  2. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!


    Αυτό είναι για κινκυ παιχνίδια με τον ρόμποκοπ!
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

            (μπορεί και να μην είναι για παιχνίδι   )
     
  4. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

     
    Βούρτσα μαλλιών.
     
  5. sigh

    sigh .

     
    δεματικά καλωδίων και άβολες στάσεις
     
  6. SaintJohn

    SaintJohn Sinner

  7. Dux

    Dux Regular Member

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Satanique..!
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Λατρεύω την μυρωδιά του. Για μένα είναι ευχάριστο.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Καίει άμα πάει εκεί που δεν πρέπει.
     
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Μου αρέσει το κάψιμο 
    Μόνο το λεωντος δεν αντέχω.. οπότε αν θέλεις να με κάψεις βάλε μου έμπλαστο 
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας