Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM σπίτι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 20 Μαρτίου 2019.

  1. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Δύο χρόνια στο φόρουμ... ε αποφάσισα και εγώ σιγά σιγά να νοικοκυρευτώ... να κάνω κάποια στιγμή D/s σχέση κουλουπου κουλουπου.
    Την D/s σχέση όμως πρέπει να την φωλιάσει και ένα σπιτικό. Μένω β.π ε μην φύγω μακριά... κάπου εδώ κοντά θα πάμε. Άνδρα ακόμη δεν έχω βρεί... σπίτι όμως ψάχνω...
    Δεν ψάχνω πολλά πράγμα... να είναι όμορφο, να έχει εξτρα δωμάτιο για να το κάνουμε κόκκινο δωμάτιο... ξέρετε όπως στις 50 αποχρώσεις του γκρί... τι άλλο; ε μια πισίνα δεν θα με χάλαγε... αλλά πολλά τα έξοδα...
    Βρήκα λοιπόν δυο σπίτια και θα ήθελα να με βοηθήσετε γιατί έχω προβληματιστεί...

    Το πρώτο είναι αυτό

    https://www.xe.gr/property/enoikiaseis|katoikies|kifisia|582552458.html
    Έντιμο!! 5 Ευρω είναι αυτά... το αξίζει το σπίτι.

    Το δεύτερο είναι αυτό
    https://www.xe.gr/property/enoikiaseis|katoikies|strofyli|580353896.html
    980 ευρώ... αυτά είναι μαζί με ρεύμα- νερό - θέρμανση - φαγητό;Δεν το διευκρινίζει. Δεν μας νοιάζει... ο Κ σίγουρα θα έχει λεφτά...

    Αν βέβαια έχετε και εσείς προτάσεις τις ακούω (διαβάζω) για την ακρίβεια...
     
  2. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Για το πρωτο, το πιο σκληρο BDSM, θαναι να σε βαζει να καθαριζεις 400 τετραγωνικα!
    Αν εχεις κουραγιο για τιποτ αλλο μετα απο αυτο, γραψε μας! χαχαχαχα
     
  3. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Που ακούστηκε να καθαρίζει η Queen? Θα πάρουμε γυναίκα... είναι κόκκινη γραμμή αυτό.!!
     
  4. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Μαγειρεμα;
     
  5. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Μαγειρεύω ναι.
     
  6. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Παλι καλα, γιατι αν θελει μια γυναικα για καθαρισμα, μια για μαγειρεμα, ε, παιρνει και μια για τις υπολοιπες "βαριες δουλειες" και δεν εχει και νταλκα στο κεφαλι του!  
     
  7. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Νταλκα δεν βάζουμε κανέναν στο κεφάλι μας... Ωστόσο είναι ωραίο να σε κακομαθαίνουν και να υπάρχει χρόνος για το ζευγάρι.
    Γιατί αν τα κάνει μόνο η γυναίκα όλα... που κουράγια μετά για bdsm? κανέναν δεν συμφέρει  
     
  8. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Καλα τα λες, περα απο τη πλακα, το σωστο αυτο ειναι.
    Στη πραξη βεβαια, δυσκολα το βρισκεις.

    Οσο για τα σπιτια, το πρωτο για να το γεμισεις πρεπει να τα φτιαξεις με εμπορο επιπλων τουλαχιστον, το δευτερο με χρηματιστη για να διαπραγματευεται το ενοικιο, αναλογα με την ημερα που το πληρωνεις! Και τι αλλο θα δουν τα ματια μας!
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και γιατί δεν είναι bdsm να τα κάνει μόνο η γυναίκα (ή ο άνδρας) όλα;
     
  10. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Δεν έχω τέτοιο φετίχ... δεν θα έλεγα όμως όχι σε έναν νοικοκύρη άνδρα.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν αναφέρομαι σε φετίχ. Ρωτάω γιατί δεν είναι στα πλαίσια του bdsm μόνο το υ (άνδρας ή γυναίκα) να κάνει όλες τις δουλειές του σπιτιού.
     
  12. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Εγώ δεν είπα οτι οι δουλείες κατά προσταγή δεν είναι ή είναι. Είπα οτι άμα κάνει δουλείες... όπως κάνουν όλα τα ζευγάρια βανίλλα δεν έχει χρόνο για bdsm. Για κάποιους είναι Bdsm και αυτό.

    Για τα σπίτια τι λές;