Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM τεχνικές προσέγγισης ΕΚΤΟΣ χώρου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος ktnf, στις 3 Φεβρουαρίου 2019.

?

Πως προσεγγίζω

  1. Είναι κάτι που βγαίνει μετά στην πορεία

    18 vote(s)
    52,9%
  2. Το λέω απο την αρχή

    12 vote(s)
    35,3%
  3. Δεν το λέω καθόλου

    4 vote(s)
    11,8%
  1. Entheogen

    Entheogen New Member

    AN δεν πρόκειται για επαφή μίας βραδιάς με κάποια που γνώρισες στις 2 πίνοντας ποτάκι
    ΑΝ δεν ακούς συντηρητικές απόψεις στη γενική συζήτηση μαζί της
    ΑΝ δεν σκοπεύεις πρώτο ραντεβού να την πας στο μπουντρούμι που ανακαίνισες πρόσφατα
    ΑΝ δεν είσαι περίπτωση ''της έριξα κάτι φάπες την κόλλησα στο τζάμι και τώρα με έχει ζαλίσει στα τηλέφωνα αλλά εγώ θέλω τη πρώην μου''
    ΑΝ καταλάβεις ότι ταιριάζεις και δε πας για μπότομ πχ και τελικά σου βγει τοπ και παίζετε τζάμπα κλωτσιές

    Μπορείς να το αναφέρεις νωρίς

    Προσωπικά όταν έβλεπα σε κάποια τα στοιχεία που ήθελα ,μετά από κάποιες επαφές και μετά από περισσότερη ώρα κουβέντας που πλέον καταλάβαινα με τι έχω να κάνω ,μιλούσα ανοιχτά. Δεν ήταν πολλές αυτές οι φορές ωστόσο που προχώρησε έτσι, σίγουρα θα υπάρχουν πιο έμπειροι από εμένα στον τομέα ...''vanilla bdsm seduction''

    Εγώ έχω κάνει και το ''φριχτό αμάρτημα'' της σχέσης με βανίλια ....και πάλι πολύ ευχάριστα τις θυμάμαι ,δεν θα τις άλλαζα
     
  2. GeoDreamer

    GeoDreamer New Member

    Νομίζω είναι και λίγο με τι άτομο έχεις απεναντί σου. Εάν είναι ανοιχτό μπορεί να ειναι πιο εύκολο να το πεις χύμα και απο την αρχή. Βέβαια, αυτό είναι και παγίδα, γιατί δεν σημαίνει ότι θα είναι δεκτικό πράγμα που έιναι και ο απότερος σκοπός. Εν τέλει είμαι της άποψης να πάει κάποιος με τις στιγμές και τον κατάλληλο χρόνο. Και όπως βγει... δεν μπορείς να ξέρεις εκ των προτέρων