Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm όνειρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 22 Μαρτίου 2009.

  1. doulos

    doulos Regular Member

    Στα φοιτητικά μου χρόνια γνωρισα μια κοπέλα την οποία αγάπησα βαθιά μα ανεκπλήρωτα για οχτώ χρόνια. Ισως για αυτό να τη θεωρώ και τη μεγαλύτερη Βασίλισσα και Αφέντρα που είχα ποτέ. Συναισθηματικά υπήρξα σκλάβος Της όλο αυτόν τον καιρό και δεν έχανα ευκαιρία να την υπηρετήσω με μια αγγαρεία ή προσφέροντας κάποια άλλη βοήθεια όποτε το χρειαζόταν. Όταν παντρεύτηκε πέρασα μια τόσο μεγάλη λύοη που δεν το ξεχνώ ακόμα. Ακόμα και σήμερα έρχεται πολύ αραιά στα όνειρά μου ως Κυρά και Αφέντρα. Συνέβη πάλι τις προάλλες: "κάποιος μεγάλος βασιλιάς της γαλλίας ήρθε και Την πήρε γιατί την αγάπησε και ήθελε να τη δει Βασίλισσα στον τόπο του. Εκείνη ήθελε να με πάρει μαζί Της για υπηρέτη της εμπιστοσύνης Της. το όνειρο τελείωσε με εμένα γονατισμένο στα ποδια Της να τη βοηθώ να φορέσει τις παντόφλες Της." έμεινα λίγη ώρα στο κρεβατι να Tην αναπολώ με συγκίνηση...
    μια άλλη φορά Την είχα δει να με σέρνει πίσω Της γυμνό και αλυσοδεμένο
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    εισαι πολυ καλο παιδι..
     
  3. engelsblood

    engelsblood Regular Member

    και δεν καταφερατε ποτε να ειστε μαζι?