Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm Cafe.Γιατί όχι και στην Ελλάδα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος eros_hermes, στις 8 Ιανουαρίου 2006.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    είχα μια συζήτηση με κάποιους φίλους απο εδώ και μεταξύ σοβαρού και αστείου το συζητάγαμε αλλα κεφάλαιο δεν υπάρχει   θα κάνουμε έρανο 10 ευρώ ο καθένας (πόσοι είμαστε 100-200 users) έ θα το βγάλουμε το ενοίκιο  
     
  2. Zondag

    Zondag Regular Member

    Γιατί όχι και στην Ελλάδα; Γιαύτό ίσως; Sorry παίδες αλλά αυτά είναι για την μεθεπόμενη γενιά (και αν...)

    Mάνα BDSMer? lol

    [yt]LGdixzMdfZM&mode=related&search=[/yt]
     
  3. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Bdsm Cafe.Γιατί όχι και στην Ελλάδα;

    Μανα ρέιβερ!!!!! Που το θυμήθηκες αυτό? Ιστορικός ( τριτοκοσμικός ) ορισμός του 90. Παμ` πλατεία?
    Και αποκαλυπτική συζήτηση... ( Με ωραία μαστίγια   )
     
  4. Zondag

    Zondag Regular Member

    Re: Απάντηση: Bdsm Cafe.Γιατί όχι και στην Ελλάδα;

    Ναι τέλη δεκαετίας 90.Νομίζεις ότι έχει αλλάξει τίποτα απο τότε φίλε μου; Γιατί έτσι όπως το αναφέρεις ακούγεται σαν κάτι τόσο μακρυνό και ξεχασμένο.Σαν μια ξεθωριασμένη ανάμνηση...Μπας και δεν κυβερνανε πλεόν "οι νοικοκυραίοι" την Ελλαδα και μου διέφυγε; Mακάρι να είναι έτσι...

    Μάνα raver part 2. Μοντέρνα ιλαροτραγωδία...

    To παιδί μου ξύνετε συνέχεια απο το πολύ μαστίγωμα κύριε Εισαγγελάτο μου...τι να κάνω και γω η καμένη μανα; χαχαχαχαχα

    [yt]K4xuSiwAZ-A&mode=related&search=[/yt]
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    πωπω τα θυμαμαι αυτα με τον βαλιανατο και την μητερα ραβερ ΛΟΛ
     
  6. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Bdsm Cafe.Γιατί όχι και στην Ελλάδα;

    Έχουν αλλάξει κάποια πράγματα αλλά το "μάνα ρέιβερ" έχει μεταλλαχθεί. Και η κριτική των καθώς πρέπει κιτρινατζήδων έχει σταματήσει να είναι τόσο καλτ και έχει γίνει επικινδύνως πιο υπόγεια.

    Α ναι; κυβερνάει επιτέλους κάποιος αυτό τον τόπο; Δεν ήξερα ότι είχαμε κυβέρνηση....Σόρρυ
     
  7. pain

    pain New Member

    Μάνα ρειβερ… μόνο στην Ελλάδα πρέπει να βγάλανε τέτοιο θέμα στην τβ