Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Chats

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 29 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Θέλω να εκφράσω μία απορία μου και θα ήθελα να ακούσω τις προτάσεις όλων σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν κάποια ψηατ στα οποία θα μπορούσαμε να μιλάμε μεταξύ μας. Το μόνο που γνωρίζω είναι το #bdsm στο ΜIRC αλλά ...τζίφος. Ακούω τις προτάσεις σας...

    ψηατ= chat
    κεκτημένη ταχύτητα
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2007
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

  3. Kits

    Kits Contributor

    Μεγαλη πληγη ανοιξες....
     
  4. Striker

    Striker Regular Member


    Βασικα εκει κανεις δεν μιλαει για bdsm, ολοι ψυθιριζουν (γιατι αραγε?)
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: BDSM Chats


    Γιατι το λες αυτο?
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: BDSM Chats


    Γιατι οποιο τσατ ανοιξε με θεματολογια το BDSM στο τελος εγινε παιδικη χαρα....
     
  7. painslaveXXX

    painslaveXXX Male masochist,painpig for real Sadists

    Μπαίνω στα rooms του mirc περίπου 5 χρόνια.Είναι ζήτημα αν βρήκα 5 ή 6 σωστούς Σαδιστές που να είναι διαθέσιμοι να κανουν πλήρη γνωριμία και session σε δικό τους οργανωμένο χώρο.Οσο για Σαδίστριες... είναι σπανιότατες,κι όταν τις βρίσκεις και προσπαθείς να τις μιλήσεις(ευγενικά ταπεινά με προσοχή) ή Δεν απαντούν ή απαντούν με ασχημο τρόπο(αυτός ο τρόπος άραγε χαρακτηρίζει μια Αφέντρα  ή δίνουν μια αόριστη απάντηση και σε έχουν να περιμένεις ώρες μέχρι να σκάσεις και να κλείσεις.Όταν είναι α΄ληθινές Αφέντρες και δεν είναι δήθεν ή και αντρες ακόμα!!!.Σε rooms απο servers εξωτερικού που βρήκα υπάρχει πιο σωστή αντιμετώπιση των σκλαβων - τουλάχιστον μας μιλάνε και πάντα απαντούν οι ΑφέντρεςΑυτά .Δυστυχώς
    Υ.Γ.Αν κάποιος ξέρει servers εξωτερικού με περιεχόμενο σαδομαζοχιστικό (εκτός απο bdsm irc net,sex net )Σας παρακαλώ ας μου πεί.Ευχαριστώ
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Καλησπέρα ,
    θα ήθελα να εκφράσω την άποψη μου για το θέμα.Είμαι στα κανάλια του irc εδώ και καμία δέκα χρόνια.Έχω γνωρίσει και έχω βρεθεί ιδιωτικά με αρκετές Dommes.Κι όμως τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά.Μπορείς να βρεις.Όχι εύκολα,αλλά μπορείς να βρεις.Ίσως πιο εύκολα για session παρά για D/s σχέση.Όμως μη τα ισοπεδώνουμε όλα.Υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι επιπέδου εκεί μέσα και βασικά μη ξεχνάμε ότι τελικά πρέπει μεταξύ δύο ανθρώπων να υπάρχει χημεία.Πόλλες φορές δεν υπήρχε.Ούτε εγώ είμαι τέλειος ούτε Εκείνες.Συμβουλευτικά θα έλεγα σε όλους υπομονή...η ζωή είναι μία εμπειρία...

    ευχαριστώ
    υπάκουο σκυλάκι
    ιδιοκτησία της Domme_L
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καποιες φορες μπηκα στο mirc και ομολογω πως γνωρισα οσον αφορα σκλαβους ενδιαφεροντα ατομα!
    Οσον αφορα Σαδιστες, τουλαχιστον ενα -δυο που μου μιλησαν τους θεωρησα επικινδυνα ατομα!
    Ηταν π.χ. ενας που καθε φορα μου εμπαινα μου ελεγε πως ειχε εναν σκλαβο τον οποιον βασανιζε και αν θα ηθελα να παω εκει εκεινην την ωρα , να τον βασανισουμε μαζι!
    Βαζω στοιχημα, πως την ιδια προταση εκανε και σε αλλες γιατι πως ηταν δυνατον καθε φορα να λεει την ιδια ακριβως φραση?
    Σκοπος του μαλλον ηταν το να παρασυρει καποιαν στην εδρα του και απο εκει Κυριος οιδε!
    Θα ηταν δυσκολο να ανοιξει ενα chat room εδω?
    Το βρισκω πολυ καλη ιδεα!
     
  10. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: BDSM Chats

    ipakouo_skilaki σε ποιό room έμπαινες?
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αγαπητέ φίλε,

    πίστεψε με.Μπορείς να βρεις ανθρώπους σχετικούς με το bdsm και αρκετά σοβαρούς να συνομιλήσεις ή να συνευρεθείς σε κανάλι με 2-3 άτομα ή και σε κανάλι με πολύ περισσότερα.Όλα τα bdsm rooms περνάνε φάσεις μέσα στα χρόνια.Μπες στο server και ψάξε.Κι εγώ όταν ήμουν καινούργιος πήγαινα σε όποια Domme έβλεπα και την έπρηζα.Με τον καιρό μαθαίνουμε.Το είπα και πιο πριν...χρειάζεται υπομονή   αν θέλεις ακόμα να σου πω κάποια rooms (που δεν νομίζω ότι έχει σημασία ) στείλε μου πριβέ μήνυμα.

    Ευχαριστώ
    υπάκουο σκυλάκι
    ιδιοκτησία της Domme_L
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    το site εχει ενα πολυ καλο chat system αλλα για να μην καταντισει παιδικη χαρα τυπου IRC ειναι διαθεσιμο μονο για gold. το να γινεις gold ειναι απλο και το ποσο συμβολικο + οτι αποκτας και αλλα προνομια