Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Erotica οι απόψεις σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 12 Μαϊου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εδώ και λίγα λεπτά τέλειωσε η έκθεση. Μαζί με αυτή και το Cage όπου λειτουργήσαμε. Περιμένουμε τις απόψεις όσων συμμετείχαν και όσων απλά παρακολούθησαν.

    Για να ξεκινήσω από εμένα και αναφέροντας κάποια πράγματα εντελώς περιληπτικά:
    Θεωρώ ότι έγινε η αρχή. Ο κόσμος μας γνώρισε, είδε ότι δεν είμαστε τέρατα, είδε τι γίνεται και πως γίνεται. Μπορεί να υπήρξαν αντιδράσεις από το κοινό που δεν ξέρει, οι οποίες εμάς μας ξενίζουν, αλλά την πρώτη φορά δεν θα προσδοκούσαμε κάτι άλλο.

    Έγινε πολύ καλή δουλειά από την Εύα και τα παιδιά που φύλαγαν το χώρο (ασφάλεια, φωτό, βίντεο). Δεν υπήρξαν πολλές και μεγάλες παρεξηγήσεις. Δείξαμε καλή διαγωγή, σε γενικές γραμμές. Την επόμενη φορά θα είμαστε πιο οργανωμένοι και θα είναι όλα τέλεια (αν και το "τέλεια" είναι κάτι υποκειμενικό για τον καθένα).

    Αυτά και θα επανέλθω στην κουβέντα που θα γίνει.
     
  2. Hil

    Hil Regular Member

    πήγα σήμερα... για 1η φορά, καλή η έκθεση κι ας έλειπαν οι
    ξένες πορνοστάρ... ελπίζω του χρόνου να φέρουν....

    πολλά μαγαζιά με αξεσουάρ (χόρτασε το ματι μου ψηλοτάκουνα...χεχε....)!!!!

    πήγα και στον Bdsm χώρο όπου στην είσοδο ήταν 2 κοπέλες πανέμορφες !!!!

    ωραίο το show με τον Κυρίαρχο και την σκλάβα, αυτό με τα μανταλάκια όμως ρε παιδιά, δεν το είδα γιατί δεν το άντεχα...
    εεε.... δε μπορω να βλέπω στις ρώγες τέτοια... μπρρρρ....χαχα....!!!!

    μου έρεσε παρα πολύ που υπήρχε και χώρος για τον καθένα να δοκιμάσει τις δυνατότητές του στο
    dungeon!! Mπράβο σας....  Προσωπικά πολύ σέξυ ήταν η ξανθιά ψηλή Κυρία με τη μάσκα και τις κόκκινες-μαύρες μποτες! όνομα???

    πολύ όμορφες και σέξυ παρουσίες (τελικά το latex αρχίζει και μου αρέσει περισσότερο,χαχα) και θυληκές και αρσενικές  

    ήθελα να γνωρίσω κάποιους από σας, αλλά.... ψιλοντραπηκα να ρωτησω.... βασικά μόνο τον Master Perris είδα αλλά δεν του μίλησα... βλακεία μου τελικά... next time!!!

    όταν βγήκαν στη σκηνή έναν πληκτράς κι ένας τραγουδιστής, τους είδα λίγο και μετά έφυγα... ποιοι ήταν;;


    πάντως η προσωπική μου άποψη που δεν ασχολούμαι με το BDSM, αλλά το βρίσκω ενδιαφέρων και γενικά μου αρέσει να βλέπω και να μαθαίνω καινούρια πράματα/κόσμους κλπ...
    ήταν οργανωμένος ο χώρος, μπράβο σας και πάντα επιτυχίες !!!   

    βέβαια θα ήθελα να κάνω και κάποια καλοπροαίρετα σχόλια....
    Η σκηνή θα έπρεπε να ήταν λίγο πιο ψηλά για να βλέπουν καλά όλοι, κυρίως οι όχι και τόσο ψηλοί/ες!!

    Να υπηρχε εκτός απο την σκηνη, το dungeon και τους πινακες, και κατι ακομα ετσι ωστε να μπορουσε ο κοσμος να περιφεροταν και ίσως να μάθαινε/έβλεπε περισσοτερα για το BDSM!!
     
  3. gezag1

    gezag1 Regular Member

    ποδολαγνειες γινανε;
     
  4. Hil

    Hil Regular Member

    άσχετο... στον Σκάϊ στην τηλεόραση έχει αφιέρωμα για το BDSM!!!
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κρίμα που δεν μας μίλησες. Να περιμένουμε τότε το επομενο μητινγκ για να τα πούμε; (Σάββατο 17/5, στο Ρεσιτάλ).

    Εννοείς γενικά ή στη δική μας κίνηση; Δεν βλέπω τηλεόραση και θα ήθελα να μάθω.
     
    Last edited: 12 Μαϊου 2008
  6. Hil

    Hil Regular Member

    επειδή ο Σκάϊ συνεργάζεται με το BBC, ότι σεξουαλικού περιεχομένου ντοκινατέρ δείχνει, αφορά την Αγγλία!!!

    ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω....  
     
    Last edited: 13 Μαϊου 2008
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: BDSM Erotica οι απόψεις σας

    Αν το σεξουαλικό ντοκυμαντέρ είναι αγγλικό μπορεί, χωρίς να προκληθεί σύγχυση, να ενταχθεί στο παιδικό πρόγραμμα.
     
  8. havoc

    havoc New Member

    Ολα όμορφα στην έκθεση, νομίζω πως έγινε ότι καλύτερο ήταν δυνατόν και μάλιστα για πρώτη φορα.
    Πρέπει επίσης να σας πω οτι χάρηκα πολύ που γνώρισα τον Μaster HeRmiS  
     
  9. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: BDSM Erotica οι απόψεις σας

    Αρχικά, εύγε σε όσους και όσες συνέβαλαν με τη συμμετοχή τους στο dungeon,
    (κεφαλαία δε βάζω στο "όσους" και στο "όσες"
    με συγχωρείτε αλλά το βλέπω σαν κακοποίηση της γραφής,
    το αναφέρω πληροφοριακά επι τη ευκαιρία) -Gosh, αγριεμένη γύρισα σπίτι..! χοχο!  

    Ευχαριστώ ιδιαιτέρως τον Photographer για τη ξενάγηση,
    χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποια απο τα παιδιά
    -όπως πολύ σοφά είπε η φίλτατη Lola, να μπουν άνθρωποι δίπλα απο τα nicks-
    ήταν πράγματι όλοι πολύ ευγενικοί και χαμογελαστοί άνθρωποι,
    (όχι τίποτα φρικιά δηλαδή, ομολογώ περίμενα να δω πιο περίεργες φάτσες,
    αλλά περιέργως είναι όλοι φυσιολογικοί άνθρωποι, μα τι φοβερή διαπίστωση έκανα πάλι..!)  

    Ωστόσο μιας και τυγχάνω όχι ιδιαιτέρως προικισμένη σε θέμα ύψους,
    δυσκολεύτηκα κι εγώ να δω στη σκηνή, ωστόσο κάποια στιγμή που σταμάτησε η μουσική
    για 1 λεπτό, και ακούστηκε ο ήχος ενός whip να σκίζει τον αέρα
    και να προσγειώνεται στην πλάτη ενός τυχερού υποτακτικού, εμένα μου αρκούσε,
    έγινα αντί για ηδονοβλεψίας, ηδονοωσίας δηλαδή άκουσα το χσστακ και ήταν αρκετό
    ωστε να ζεσταθώ επικίνδυνα..! χοχοχ!  
    Φρονώ πως το stage θα έπρεπε να είναι μισό μέτρο πιο ψηλά για εμάς τα στρουμφ.

    Αυτά εν ολίγοις, Α! Εμείς με τη παρέα μου κάναμε session μετά σε ένα dungeon επι της Πριγκηποννήσων,
    "Τα τρία Αδέρφια" λέγεται, εξαιρετικό σε όλα του, ιδίως στης ώρας.
    (Ελληνάρες παιδί μου, μαστίγια και καπάκι σουβλάκι, τς τς τς, τρε μπανάλ!)  


    ΥΓ: Το ντοκιμανταίρ στο ΣΚΑΙ ήταν έξοχο, ιδιαιτέρως πληροφοριακό για κάποιον εκτός bdsm,
    πληροφοριακά, κάθε Κυριακή μετά τα μεσάνυχτα βάζει τέτοιου είδους ντοκιμανταίρ.
     
  10. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    είχα κ γω ένα μέρος συμμετοχής σε όλο αυτό (σε κάποια shows) κ θα ήθελα βασικά να ευχαριστήσω όοοολα τα παιδιά (δεν αρχίζω με ονόματα γιατί όλο κ κάποιος θα μου ξεφύγει κ δεν το θέλω) αλλά ειδικά την Εύα που συντόνισε όλη αυτή την εκδήλωση! 
    Η κούραση ομολογουμένως δεν περιγράφεται, αλλά ήταν ήταν πάρα πολύ καλά!!!

    Κ του χρόνου λοιπόν!
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: BDSM Erotica οι απόψεις σας

    Ααααααχχχ.. τι τριημερο κι αυτο.. Αν και κομματια, με τσακισαν και τα 15ποντα.. περασα εκπληκτικα!!! Kαι ναι δηλωνω πλεον εθισμενη στο latex, mmmmm... (ναι phoenixxx εσυ φταις για ολα γι'αυτο και εγω με την Prema φροντιζαμε συνεχως για την τιμωρια σου)  Οτι θα γινοταν τετοιο παιχνιδι στο dungeοn με τοση συμμετοχη απο το κοινο, ουτε που το φανταζομουν.  Στα shows καναμε την καυλα μας και αυτο φανηκε. Η παραφανηκε, χα...  Αξιζει ενα ευχαριστω σε ολους και ολες που συμμετειχαν σε ολο αυτο. Τρεξαμε και κουραστηκαμε πολυ αλλα διασκεδασαμε ακομα περισσοτερο οποτε αξιζε τον κοπο και με το παραπανω.  Ξερετε ποιοι ειστε οποτε ειναι περιττο να αναφερθω σε ονοματα.  Ευα μιας και εσυ εισαι που εκανες επιτελους την αρχη, να'σαι καλα να διοργανωνεις παντα τετοια! Ειμαι πολυ απληστη που ηθελα λιιιγο ακομα? μμμμ...
     
  12. sw

    sw

    χα... απο το στομα μου το πηρες αυτο το Μaster HerMisS !!!

    ΥΓ ...για περισσοτερα θα επανελθω ..."ξεκουραστοτερος"