Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM EROTICA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Απριλίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ μόνο καλές εντυπώσεις αποκόμισα. Αυτές όμως και τα άλλα θα τα πούμε όταν τελειώσει (σήμερα) η έκθεση. Ένα μόνο θα ήθελα να πω: ο κόσμος καταλάβαμε ότι δεν μας βλέπει σαν ανώμαλους, παράξενους και εξωγήινους, αλλά σαν άτομα με ιδιαίτερες προτιμήσεις και αυτό το σέβεται. Αυτό για εμάς, που είμαστε στο ντάνζον, ήταν ένα μάθημα.
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    BDSM @ EROTICA

    Όλοι όσοι βρισκόμαστε εκεί, ζούμε μοναδικές εμπειρίες…ζούμε κάτι το ανεπανάληπτο…
    Χάρη σε κάποιους από Σ/σας, ξεπέρασα πια τον φόβο της αποτυχίας, σε αυτό το εγχείρημα Μου. Άφοβα πλέον Σ/σας προσκαλώ όλους για να ζήσετε το….BDSM…στη άλλη του διάσταση…
    Ευχαριστώ όσους Με βοηθούν αθόρυβα και με περίσσια υπομονή. Ευχαριστώ όσους με ανέχονται, μέσα στο άγχος Μου. Ευχαριστώ όσους Μου συμπαραστέκονται ενθαρρύνοντας Με. Ευχαριστώ όσους πέρασαν και όσους θα περάσουν σήμερα που είναι η τελευταία μέρα της έκθεσης. Προσκαλώ όσους δεν ήρθαν, να έρθουν και να Μ/μας βρουν στο Fetsih Stage…
    Ελάτε να ζήσετε και Σ/σεις μαζί Μας και αυτήν την πλευρά της ζωής…!!!!
    Αξίζει!

     

    DUNGEON OPEN ALL NIGHT LONG


    DUNGEON STAFF:

    Dungeon Mistress: Mistress Vanda
    Dungeon Mistress: Avalonia
    Dungeon Master: Apollyon
    Dungeon minion: doormouse
    Dungeon minion: hermis
    Dungeon minion: phoenixxx
    Dungeon apprentice: Aphrodyte
    Honorrary Dungeon Master & Mistress: Panacotta of doom

    ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ DUNGEON

    1. ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΚΑΜΕΡΕΣ.
    ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ DUNGEON ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΟ.

    2. TO DUNGEON ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΣΕΞ, Ο ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΣ, ΚΑΙ Ο ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.

    3. ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ, ΟΥΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΟΥΤΕ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟ/Η ΤΟΥ/ΤΗΣ.

    4. ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ DUNGEON ΤΣΙΓΑΡΑ, ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΒΕΛΟΝΕΣ.

    5. Η DUNGEON MISTRESS ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ. ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ (Π.Χ. ΑΤΥΧΗΜΑ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!

    6. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ.

    7. ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ, ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΝ. ΑΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ.

    8. ΟΙ DUNGEON MISTRESSΕS, ΟΙ DUNGEON MINIONS ΚΑΙ Ο DUNGEON ΟΙ MASTERS ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ, ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.

    9. ΑΝ Ο ΧΩΡΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, ΜΠΟΡΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΗΝ DUNGEON MISTRESS ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ DUNGEON MINIONS Ή ΣΤΟΝ DUNGEON MASTER ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΟΥΝ ΧΩΡΟ.

    10. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ (ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΕΤΕ) ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΧΩΡΟ. ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΤΟΥ DUNGEON ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ DUNGEON.

    11. Η DUNGEON MISTRESS ΚΑΙ Ο DUNGEON MASTER ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.



    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

    17.00 SM Art Lady (Ανακοίνωση της έναρξης)
    18.00 Mistress Vanda, dormouse (workshop)
    19.00 AlexisDom, SMiss_angel (workshop)
    20.00 Αpollyon, tereza (workshop)
    21.00 tyfeas (Sam), Aphrodyte, SMiss_angel (show)
    22.00 Lola, phoenixxx, Prema, special appearance SM Art Lady (show)
    23.00 Mistress_Vanda, Tropical storm, sw, tyfeas (show)
    24.00 Δυο shows από μία Γερμανίδα και ένα ζευγάρι από Ολλανδία.
    01.00 Lola, phoenixxx,

    • ΣΑΒΒΑΤΟ

    15.00 AlexisDom, SMiss_angel (workshop)
    16.00 Lola, Prema, phoenixxx (show)
    17.00 AlexisDom, SMiss_angel (show)
    18.00 AlexisDom, Prema (worshop)
    19.00 tyfeas, Aphrodyte, smiss_angel (show)
    20.00 Avalonia, Apollyon, tereza (show)
    21.00 Mistress_Vanda, Tropical_Storm, sw, SMiss_angel (show)
    22.00 AlexisDom, Prema (workshop)
    23.00 Lola, phoenixxx (show)
    24.00 Δυο shows από μία Γερμανίδα και ένα ζευγάρι από Ολλανδία.
    01.00 Panacotta of Doom, Prema (workshop)

    • ΚΥΡΙΑΚΗ

    15.00 AlexisDom, SMiss_angel (show)
    16.00 Avalonia, Apollyon, tereza (show)
    17.00 AlexisDom, Prema (worshop)
    18.00 tyfeas, Aphrodyte, SMiss_angel (show)
    19.00 Lola, phoenixxx (show)
    20.00 AlexisDom, Mistress_Vanda (worshop)
    21.00 Lola, Prema, phoenixxx (show)
    22.00 Mistress_Vanda, Tropical_Storm, sw, SMiss_angel (show)
    23.00 Δυο shows από μία Γερμανίδα και ένα ζευγάρι από Ολλανδία

    * To πρόγραμμα μπορεί να μεταβάλετε ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου
    * Workshop γίνονται καθ' όλη την διάρκεια της έκθεσης.


    ART GALLERY: THE ART OF SIN

    Photographer ( Φωτορεπορτάζ, Φετιχισμός )

    Seirios_79 (Φωτογραφία, Βondage Αrt )

    focus ( Φωτογραφία, Conseptual Art)

    SM Art Lady (Ζωγραφική, Installations)

    DJs

    Εlectro c
    Miss Dafni

    Live Music

    Siva Six

    Welcome!
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2008
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA


       
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2008
  4. georgius

    georgius New Member

    Ήμουν και γω στην έκθεση χθες. Κατέβηκα από Λαμία ειδικά γι' αυτό. Η γατούλα ήταν όλα τα λεφτά. Όπως επίσης μου άρεσε και η κοκκινομάλα Κυρία που ήταν επικεφαλής εκεί πέρα. Για πρώτη χρονιά πιστεύω πως ήταν αρκετά καλά και του χρόνου θα είναι αρκετά καλύτερα. Κρίμα που με πίεζε ο χόνος και δεν κάθησα να δοκιμάσω κι εγώ.
     
  5. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα είμαι κι εγώ σήμερα..  
     
  6. e-timos

    e-timos Regular Member

    πρέπει να γίνετε πολύ καλή δουλειά στην έκθεση!
    αν ήμουνα ελλάδα σίγουρα θα πήγαινα. ελπίζω η έκθεση να δώσει μια νέα πνοή στην σκηνή. 
     
  7. chrisV

    chrisV Regular Member

    περασα και εγω την τελευταια μερα.καλη δουλεια γενικα,αλλα δεν καταφερα να σας γνωρισψ λογο τησ ''ιδιοτροπης'' παρεας μου!φατσικα αναγνωρισα την vada μονο.η κοκκινομαλλα κυρια με την πρασινη στολη πια ειναι ?
    ελπιζω να γινει και του χρου η εκθεση και το σταγε bdsm να ειναι ακομα καλυτερο
     
  8. j0rge

    j0rge New Member

    ηρθα
    ηταν τελεια