Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Humor (?)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 30 Ιουνίου 2005.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

  2. mona

    mona mea_maxima_culpa

  3. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: BDSM Humor (?)

    Q: How many Masters does it take to change a lightbulb?

    A: None. The problem is with the switch.


    (Το διάβασα 2-3 φορές για να το καταλάβω, κι ας είναι δικό μου.)
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: BDSM Humor (?)

    CHURCH FETISH with blood, sweat and tears!

    Εγώ δεν είμαι χριστιανός, είμαι ειδωλολάτρης, γιατί πιστεύω κι αγαπώ τα μάτια μιας αγάπης.

    Πήγα να αναψω ένα κερί στην εκκλησιά για μένα και πάλι το μετάνιωσα και τ' άναψα για σένα.

    Πάντα μου ανάπτω δυο κεριά στην εκκλησιά όταν μπαινω, τον ένα στο Θιο το άλλο για σένα, ειναι μελετημένο.

    Έναν καιρό με μια ξανθιά ήμουν ερωτευμένος, ήμουνα και στο θάνατο πολλές φορες φτασμένος.
    Δεν είμαι εγώ για σένα κι ας λες ότι ξενύχτησες πολλές φορές για μένα.

    Με BALLANTINE'S τον καϋμό θα σβήνω στο ποτήρι κι ας μου λέτε μη μεθώ μέσα στο μοναστήρι.

      
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: BDSM Humor (?)

    Γράφεται και άδεται ως εξής:
    "... Με Μπαλαντάϊς τον καϋμό θα σβήνω στο ποτήρι κι ας μου λέτε μη μεθώ μέσα στο μοναστήρι".
     
  6. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Απάντηση: BDSM Humor (?)

    Χαχαχαχαχα....Στα δύο πρώτα πόστ μπορώ να προσθέσω κι άλλα από τότε που ήρθα στην Κύπρο!!!
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

  8. christinefd

    christinefd New Member

    Απάντηση: BDSM Humor (?)

    thanks for the nice posts.  
     
  9. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Μια φορά και πριν καιρό είχα βγει και εγώ με μια σκλάβα, εκεί λοιπόν που μου εξιστορούσε πόσο ώραια και καλά πέρναγε με τον πρώην μάστερ της και εγώ με μεγάλη προσήλωση έτρωγα τα πατατάκια της μπύρας μου, μου πέταξε το παρακάτω:

    "Μου είχε απαγορεύσει να βγαίνω με τις φίλες μου,αλλά εγώ έβγαινα κρυφά"

    Τώρα αν το ανέκδοτο είναι ο μαστερ ή η σκλάβα,δικό σας... εμένα με απασχόλησε όση ώρα έκανε το γκαρσόνι να φέρει τα επόμενα πατατάκια (μάζι με την μπύρα)
     
  10. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: BDSM Humor (?)

    Το bdsm στις απαρχές του

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. vautrin

    vautrin Contributor

  12. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Τώρα δεν ξέρω πόσο χιουμοριστικό είναι...

    Anyway: BDSM αλά ΔΝΤ.