Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm sessions και σύντροφοι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 6 Φεβρουαρίου 2006.

?

Ξανακοιτάξτε προσεκτικά τα ερωτήματα και απαντήστε πολλαπλά και ανάλογα..

  1. Απαιτώ όμορφο-η σύντροφο στα sessions..

    11 vote(s)
    20,8%
  2. Προτιμώ έναν-μία όμορφο-η σύντροφο,αλλά και να μην πληρεί τις εμφανισιακές προυποθέσεις ,θα προχωρήσ

    13 vote(s)
    24,5%
  3. Θέλω κάποιον-α εμφανίσημο-η ,αλλά έχω και λιγότερες απαιτήσεις,σε σχέση με τους-τις vanilla συντρόφο

    12 vote(s)
    22,6%
  4. Δεν με αφορά καθόλου η εμφάνιση του-της.Αρκεί να με διεγείρει εγκεφαλικά και να περνάμε καλά..

    19 vote(s)
    35,8%
  5. Επιδιώκω οι σύντροφοι μου στα sessions,να μην ανταποκρίνονται σε κανένα πρότυπο ομορφιάς και βάσει α

    1 vote(s)
    1,9%
  6. Δεν έχω πολλές εμπειρίες,δεν ξέρω ακόμα..

    5 vote(s)
    9,4%
  7. Ως επί το πλείστον,ναι..

    5 vote(s)
    9,4%
  8. Ως επί το πλείστον,όχι..

    3 vote(s)
    5,7%
Multiple votes are allowed.
  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Τη ξαναδιόρθωσα και ξαναβάζω την ψηφοφορία,η οποία είναι σε δυο τμήματα:

    Ερώτηση 1.επιλογές 1 εώς 6:Σας ενδιαφέρει η εμφάνιση του/της συντρόφου σας στα bdsm session?
    Εννοείται πως η ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό,αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.Μιλάω για εξωτερική εμφάνιση και όχι για όλα τα άλλα χαρίσματα που καθιστούν έναν άνθρωπο όμορφο..

    Ερώτηση δύο ,επιλογές 7 εώς 9:Διαφοροποιείται η συγκεκριμένη απαίτηση σας ,ανάλογα με τον αν μιλάμε για μόνιμο ή όχι bdsm σύντροφο?
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Είμαι τόσο τσακάλι που αντί να ψηφίσω την 8 επίλογη,ψήφισα την 7..
     
  3. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Εγώ έριξα την διπλή ψήφο μου στο 3 μία και στο 8 μία !!!

    Γενικά δεν με ενδιαφέρει και πάρα πολύ η εμφάνιση, αλλά να μην είναι και "αστα να πάνε".
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    Εν μέρει έχεις δίκιο...(Βασικά να το ξεθάψω ήθελα :Ρ )
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

  6. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    Ψήφισα το No 4, διότι με καλύπτει κατά το ήμισυ, αλλά θα συμπληρώσω ότι η χημεία συμβάλλει επίσης, όπως είπαν και κάποιοι προλαλήσαντες  
     
  7. Η εμφάνιση για μένα μετράει "but i look at the whole package"  
    H χημεία όμως παίζει το βασικό ρόλο!!!
     
  8. seirhna

    seirhna New Member

    Ούτε λόγος για προίκα? Κινητά? Ακίνητα?  

    seirhna
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και εμένα εγκεφαλικά με διαγείρει η σύντροφος για το αυταρχικό. Η εμφάνιση έρχεται δεύτερη. Αν ο έρωτας περνά απ'την κοιλιά, το bdsm περνά απ'το μυαλό.
     
  10. kerkyraiosfun

    kerkyraiosfun New Member

    Oλα ειναι μια χημεια
    --Με την σωστη δραση υπαρχει και η σωστη αντιδραση--
     
  11. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Μια στο 2 και μια στο 8. Καλό είναι να υπάρχει μια όμορφη εμφάνηση, αλλά δεν είναι και το παν!
     
  12. Dom80

    Dom80 Regular Member

    Δεν παίζει κανένα ρόλο η εμφάνιση...