Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm sessions και σύντροφοι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 6 Φεβρουαρίου 2006.

?

Ξανακοιτάξτε προσεκτικά τα ερωτήματα και απαντήστε πολλαπλά και ανάλογα..

  1. Απαιτώ όμορφο-η σύντροφο στα sessions..

    11 vote(s)
    20,8%
  2. Προτιμώ έναν-μία όμορφο-η σύντροφο,αλλά και να μην πληρεί τις εμφανισιακές προυποθέσεις ,θα προχωρήσ

    13 vote(s)
    24,5%
  3. Θέλω κάποιον-α εμφανίσημο-η ,αλλά έχω και λιγότερες απαιτήσεις,σε σχέση με τους-τις vanilla συντρόφο

    12 vote(s)
    22,6%
  4. Δεν με αφορά καθόλου η εμφάνιση του-της.Αρκεί να με διεγείρει εγκεφαλικά και να περνάμε καλά..

    19 vote(s)
    35,8%
  5. Επιδιώκω οι σύντροφοι μου στα sessions,να μην ανταποκρίνονται σε κανένα πρότυπο ομορφιάς και βάσει α

    1 vote(s)
    1,9%
  6. Δεν έχω πολλές εμπειρίες,δεν ξέρω ακόμα..

    5 vote(s)
    9,4%
  7. Ως επί το πλείστον,ναι..

    5 vote(s)
    9,4%
  8. Ως επί το πλείστον,όχι..

    3 vote(s)
    5,7%
Multiple votes are allowed.
  1. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Bdsm sessions και σύντροφοι..

    ΟΥΤΕ ΤΡΕΛΟΣ ΟΥΤΕ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ !!!

    ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΚΡΥΜΜΕΝΗ....          Πάντως η αλήθεια είναι ότι είμαι λιγουλάκι πιο γλαστροτέτοιος -πως το είπες- από τον Marilyn Manson, αλλά όχι και Brat Pitt..
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Πόσο σημασία δίνουμε στην εμφάνιση; Αν δίνουμε....
    Οι μέχρι τώρα απαντήσεις τείνουν στο ότι δίνουμε.
    Τον πρώτο καιρό σε διάφορες συζητήσεις εδώ είχα ακούσει από πολλούς ότι η εμφάνιση είχε σημασία αλλά παράλληλα ότι θα μπορούσαν να την παραβλέψουν.
    Κάτι που για μένα φαντάζει οξύμωρο.
    Μπορεί να μην θέλω το κορμί του μοντέλου και τα ζυγωματικά του αλλά να πληρεί τα δικά μου αισθητικά κριτήρια. Ασφαλώς, εκείνος που για μένα είναι όμορφος για κάποια άλλη είναι αδιάφορος.
    Αλλά θα ήταν ψέμα αν έγραφα ότι η εικόνα δεν έχει καμία σημασία. Δέχομαι ότι η εικόνα είναι ένα από τα πρώτα στοιχεία που δίνουμε στον άλλο. Και μπορεί τα ράσα να μην κάνουν τον παπά αλλά δύσκολο να είναι παπας χωρίς ράσο...
    Ποια είναι η γνώμη σας;
    Υ. Γ. Υπόσχεση:Θα σταματήσω να διαβάζω και να ξεθάβω νήματα από το παρελθόν... Αλλά ως γνωστόν, μια μαζοχιστική τάση την έχω!!  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Προσωπικά δίνω μεGάλη σημασία στην εμφάνιση του άλλου/ης, αυτό που έχω παρατηρήσει έντονα είναι ότι παραβλέπουν την εμφάνιση, ας είναι ότι να' ναι να είμαι into BDSM.;
    Οι άντρες χωρίζονται σε δύο κατηγορίες, σε αυτούς που τους αρέσουμε και σε αυτούς που δεν έχουν κριτήριο.

    p.s: Απορώ πως όλες δεν είμαστε αμφισεξουαλικές.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν είναι για session, θέλω κάποια, που εμφανισιακά να μου αρέσει. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει, ότι σώνει και καλά θα με φτιάχνει σε σημείο, που στο τέλος να sessionάρω μαζί της.
    Αφού δεν ήταν λίγες οι φορές στην ζωή μου, που "συνάντησα" γυναίκες - πάντα για τα κριτήρια μου - αληθινά όμορφες, αλλά που με καύλωναν όσο ένα βάζο με φυστικοβούτυρο, δηλαδή καθόλου.
    Τουτέστιν, μόνο για session δεν με χαλάει καθόλου να είναι όμορφη και αν γίνεται όχι παντελώς ηλίθια ( του στυλ να της λέω στήσου στα 4 να τις φας και κείνη να πηγαίνει στο μπαλκόνι, για να ποτίσει τις γλάστρες. Γιατί μου έτυχαν κι από δαύτες χαχα ).  

    Αν μιλάμε για σύντροφο, δεν παραβλέπω την εμφάνιση με την καμία, αλλά το να τα βρίσκουμε και σε πολλά άλλα πράγματα είναι εξίσου σημαντικό, για να μην πω ακόμη σημαντικότερο κι απ' την εμφάνιση.
    Η όποια μόνιμη σύντροφος μου, πρέπει να έχει κι εκείνη τα βουδουσουμικά ή φετιχιστικά "γούστα" της και τα οποία να ταιριάζουν με τα δικά μου. Αλλιώς μόνιμη σύντροφος μου δεν θα είχε λόγο να γίνει.
    Τουτέστιν, αν κάποια θα ήταν για μένα "μόνιμη", θα είχε αυτό τον "τίτλο" και γιατί στον ερωτικό/σεξουαλικό τομέα θα τα βρίσκαμε. Για μένα δεν έχει νόημα να έχω μια "μόνιμη" και να ψάχνω ικανοποίηση για όσα δεν θα μπορούσα να κάνω μαζί της αλλού.
    Ή με ικανοποιεί ερωτικά/σεξουαλικά σε όλα ή τίποτα.  
     
    Last edited: 16 Ιανουαρίου 2016
  5. aura

    aura Το ζώο Του

    Είμαι της άποψης ότι τα μάτια δεν μπορούν να ορίσουν το μυαλό,το μυαλό όμως μπορεί να ορίσει τα μάτια! Επέλεξα το 4