Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm starting kit

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος tithian, στις 2 Μαρτίου 2019.

  1. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Πάρε αυτό σε καυλώνει περισσότερο... 
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πάρε τα και τα 2.

    Και μη μασας από όσα σου λενε.
     
  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Καταρχήν welcome! Κατά δεύτερον (γνώμη μου) τα σετακια είναι συνήθως τα γούστα του εκάστοτε marketing whatever για καλύτερη προώθηση προϊόντων. Μπορείς να πάρεις σετ δεστρες εάν θες αν και για δεστρες με γουνακια εγω δεν τρελαίνομαι.

    Το σκοινί και το floger θέλουν κάποια εξάσκηση από πλευράς σου πριν χρησιμοποιηθούν. Τα plugs είναι πάντα fun!

    Οπότε θα σε συμβούλευα να ξεκινήσεις με ένα δύο κομμάτια που σου κάνουν κουκου να δοκιμάσεις και τα υπόλοιπα βλέποντας και κάνοντας. Απτά και have fun!

    Edit: Επίσης Επίσης! Δες και τι έχεις σπίτι σου που μπορείς να χρησιμοποιήσεις πχ αντί nipple clamps μανταλάκια that sort of thing ή αν πιάνουν τα χέρια σου βάλε την φαντασία σου να δουλέψει.
     
  4. subteo

    subteo Regular Member

    Ολα του εμποριου ειναι αστα να πανε.Σε σημειο να σκεφτομαι να μαθω να φτιαχνω τα δικα μου αξεσουαρ.Κατα την αποψη μου ψαξε να αγορασεις handmade ειναι καλλυτερα.
     
  5. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    BDSM starter kit bundle...
    50 shades of grey (trilogy ...   σαν το LOTR ένα πράγμα   )

          
     
  6. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Μια χαρά παιχνίδια είναι για αρχάριους!
    Η ποιότητα σαφώς δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο..
    Ιδικά το φλογγερ πού είναι μεγάλη απάτη...
    Τα υπόλοιπα οκ! Κάνουν την δουλειά τούς μια χαρά!
    Και πολύ σωστά όπως γράφουν και αρκετοί βάλε και λίγο φαντασία.
    Παρ όλα αυτά διασκέδασε το και μάθε μέσα από αυτά, μέχρι το επόμενο βήμα!
    Καλή αρχή και εύχομαι όμορφες περιπλανήσεις.
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Κι αν είναι μηχανή? ... 
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το δεύτερο να πάρεις!
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Καλημέρα, καλό μήνα.
    Τσάμπα αγχώνεσαι.
    Μόλις βγάλεις τη μεγάλη των Μάστερ σχολή και περάσεις επιτυχώς την πρακτική θα πάρεις δώρο το πρώτο σετάκι
    Στο μεταπτυχιακό θα πάρεις δώρο το δεύτερο.
    Μετά όλο χαρά θα πάρεις τα σετάκια σου και θα ψάχνεις για υ να κάνεις πρακτική.
    Δεν θα είναι εύκολο μην απογοητευτείς έχε ελπίδα.
    Ο Θεός μαζί σου