Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM vampirism.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 29 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Στην ηλικία αυτή είναι λίγο δύσκολο να σε συναρπάσει κάτι.
     
  2. Jomaru

    Jomaru Guest

    εμενα μου αρεσει μονο η αμφιεση τους... αν και οι περισσοτερες ''βαμπιρελες'' που γνωρισα ειχαν κατι ακραια σαδιστικο πανω τους... τοσο χωμα στο κρεββατι ομως..
     
  3. memistress

    memistress Regular Member

    χωμα????
     
  4. Storm

    Storm Regular Member

  5. Storm

    Storm Regular Member

     
     
     

     
     
     
     
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2009
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ερώτηση προς άπαντες βαμπιροανθρώπους..


    Έχετε κοφτερούς κυνόδοντες;


    Τι είναι αυτό που σας αρέσει περισσότερο; Το seduction game πριν το δάγκωμα, η στιγμή που τα δοντάκια ακουμπούν τη σάρκα ή η στιγμή που η γλώσσα σας γεύεται το αίμα;

     
     
  7. Storm

    Storm Regular Member

    Προσωπικά, δε διαθέτω κοφτερούς και μεγάλους κυνόδοντες -αν είχα, μάλλον θα υπήρχε ορθοδοντικό πρόβλημα!   Παρόλα αυτά τα δόντια μου γενικά είναι πολύ κοφτερά και θυμάμαι ότι όταν ήμουν πολύ μικρή, προσχολικής ηλικίας, είχα δαγκώσει ένα άλλο παιδί πολύ δυνατά και είχε βγει πολύ αίμα. Πώς το γλίτωσε η μανούλα το εγκεφαλικό τότε... 
    Πάντως θα έλεγα ότι είναι υπέροχη η αίσθηση του να νιώθεις το ζεστό, ζωντανό, με τη μεταλλική γεύση αίμα στη γλώσσα σου, κατευθείαν από το σώμα του θύματος. Είναι το όλο σκηνικό πολύ όμορφο -αγγίζεις το δέρμα με τα χείλη, το γεύεσαι, το μυρίζεις, ενίοτε νιώθεις και τους σφυγμούς στο λαιμό να χτυπάνε πιο δυνατά, και μέσα σ' όλη τη μαγεία γίνεται και η υπέροχη αυτή μετάληψη.

    Κάπου εδώ μα αμαφέρω ότι αρκετοί goths (στο εξωτερικό κυρίως, δεν ξέρω τι ισχύει στην Ελλάδα) ακονίζουν τους κυνόδοντές τους έτσι ώστε να δίνουν την εντύπωση δοντιών βρυκόλακα.


    Μια απορία: Το vampire fetish θεωρείται blοodplay;
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Εγώ δεν ρώτησα για μεγάλους αλλά για κοφτερούς κυνόδοντες!   Παρ'όλα αυτά,μιας και το αναφέρεις,να σου πω πως οι δικοί μου κυνόδοντες είναι αισθητά μεγαλύτεροι του κανονικού,αλλά δεν υπάρχει κάποιο ορθοδοντικό πρόβλημα.

    Το τρόχισμα των δοντιών,γίνεται ΚΑΙ στην ελλάδα..δεν είναι δα και καμιά σπουδαία τεχνική.. Εχει και άριστα αποτελέσματα..  

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]




    Knew I had to bite you baby
    when I first laid eyes on you,
    That moment turned me on,
    I can't believe it's true.



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    BDSM vampirism.....(fangs)

     
      
     
     
  10. Storm

    Storm Regular Member

    Πάμε και στο βασικό τώρα: πού το κάνουμε και πόσο πάει το μαλλί; Ε... το δόντι ήθελα να πω... 
     
  11. Jomaru

    Jomaru Guest

    vanilla!
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor