Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bisexual τρίο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MemyselfandI, στις 21 Φεβρουαρίου 2022.

  1. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Πάντα κρύβεις λίγη κανέλα!
     
  2. Για μένα μίλησα… αλλά μάλλον δεν παρακολούθησες το πως κύλησε η κουβέντα… γιατί πάνω σε δίκη μου ανάρτηση το αρχίσαμε, αρα θα μιλήσω αποκλειστικά και μόνο για το πως το βλέπω εγώ.. το πως το βλέπεις εσυ πχ, είναι άλλο θέμα και δεν με απασχολεί… γιατί το bisexual τρίο που συζητάω εγώ αφορά MMF..
     
  3. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Το θέμα του νήματος είναι Bisexual trio. Ακόμα κι αν το ξεκίνησες εσύ (δεν σου πήρε κανένας τα εύσημα, μην ανησυχείς) πάλι γενικεύεις και πας να περάσεις τη δική σου άποψη ως θέσφατο.
     
    Last edited by a moderator: 7 Απριλίου 2022
  4. anima0

    anima0 Regular Member

  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Να μια ωραία συζήτηση  
     
  6. Jessie /C/

    Jessie /C/ New Member

    Γενικά,το bisexual τρίο το έχω και εγώ σαν φαντασίωση, να βλέπω δύο άντρες να φιλιούνται και μετά να μπαίνω και εγώ στη φάση,απλώς θα ήθελα να είναι στο κέντρο της προσοχής ένας από αυτούς,ο πιο '"γλυκούλης" ας πούμε,και όχι εγώ όπως θα ήταν το αναμενόμενο.
     
  7. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Weeb alert?
     
  8. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    Συμφωνώ απολύτως.
     
  9. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Να ξέρες πόσο σπάνιες είστε τέτοιες γυναίκες
     
  10. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    @Dracon μπορείτε να μου πείτε τι θα πει weeb? Η απάντηση του Google δεν μου κολλάει με το θέμα του τόπικ, αλλά υπάρχει πάντα η πιθανότητα να μην ψάχνω σωστά.
     
  11. Jessie /C/

    Jessie /C/ New Member

    Εεεεεε.......αν εννοείς κάτι που έχει να κάνει με anime και τέτοια,όχι,τα μισώ.
     
  12. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    "Μισώ" είναι ισχυρή λέξη, μικρούλα. Απαντήθηκε η ερώτηση ωστόσο. Τα σέβη Μου.
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2023