Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bisexual τρίο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MemyselfandI, στις 21 Φεβρουαρίου 2022.

  1. Jessie /C/

    Jessie /C/ New Member

    Οκ κύριε μεγάλε...
     
  2. S.M

    S.M Regular Member

    Απλά ο ένας να σε συμπληρώνει στον πιο κυρίαρχο ρόλο και ο πιο "γλυλουλης" να εχει υποτακτικο ρόλο υπηρετώντας και τους δυο σας;
     
  3. micky30

    micky30 Regular Member

    Κατα την δική μου άποψη, είναι απο τις πιο όμορφες και αισθησιακές φαντασιώσεις!!!!!! Το έχω κάνει μια φορά και θέλω πολύυυυυ να το ξανακάνω, άλλα μέχρι τωρα δυσκολεύομαι στο να βρω το σχήμα!
     
  4. Jessie /C/

    Jessie /C/ New Member

    Ωραία τα λες.
     
  5. lotus

    lotus Silence

       
     
  6. alexis82

    alexis82 New Member

    Είχα μια τέτοια εμπειρία και ήταν από τις ποιο ερωτικές φάσεις που μου έχουν τύχει. Δεν υπήρχε διείσδυση ανάμεσα σε μένα και στον άλλον άντρα, αλλά κάναμε όλα τα υπόλοιπα.
    Πιο bromance φάση, αλλά φουλ ερωτική. Όλο το σκηνικό έκατσε ιδανικά και προέκυψε χωρίς σχεδιασμό. Σε καταφύγιο με τζάκι κρασί ...
    Δεν είχε όμως κανένα στοιχείο BDSM, οπότε η φαντασίωση δεν ολοκληρώθηκε ....  
     
  7. BiMpiskotaki

    BiMpiskotaki New Member

    Είχα την τύχη να ζήσω αυτή την στιγμή με ένα αγαπημένο ζευγάρι. Έσταζαν και οι δύο τους από την απόλαυση. Είναι κάτι που θα μου μείνει χαραγμένο στο μυαλό για πάντα, αφού με συγκίνησαν...χαχα, είναι από τα πολύ όμορφα στο σεξ
     
  8. ωραία φαση είναι με ζευγαρι. ο αντρας υ ,η γυναίκα Κ , και να μας κάνει τα κεφια. οτι θελουμε ο υ
     
  9. My yvi

    My yvi New Member

    Πριν τρεις μέρες βρέθηκα σε αυτήν την θέση να πηδάω μια κοπέλα και ο φίλος της να προσπαθεί να μου το βάλει, έχυσα μόλις μου τόν ακούμπησε
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Μέχρι τώρα ήξερα ότι ο έρωτας περνάει (και) από το στομάχι...τώρα μαθαίνω ότι και η ηδονή περνάει από αυτό (ή φτάνει εκεί, όταν το μέγεθός σας το επιτρέπει)  
     
  11. Annia69

    Annia69 New Member

    Άραγε, για εσάς που γράφετε ότι το έχετε κάνει, ΠΩΣ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΑΥΤΟ ;! αν το ξαναβρείτε, στείλτε μου μήνυμα asap   
     
  12. My yvi

    My yvi New Member

    Καλησπέρα. Το σχήμα αυτο ήταν υπέροχο χωρίς υπερβολές, δεν με χαλαγε καθόλου που ήμουν υποτακτικός, διότι ο σκοπός μου ήταν να μην διεκδικω την κοπέλα και έτσι ο άντρας δεν έβγαλε κτητικότητα και ότι κάναμε ήταν για απόλαυση της κοπέλας