Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bisexual τρίο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MemyselfandI, στις 21 Φεβρουαρίου 2022.

  1. oddis

    oddis New Member

    Εχω βρεθει σε σχήμα με 2 αντρες μια κοπελα. Η πιο ωραια στιγμή ηταν εγω σε 69 με την γυναικα και ο ενας απο τους αλλους 2 να με παίρνει απο πισω. Γενικα τα καναμε ολα εκείνη την ημερα και μακάρι να ξαναγινει αυτο και αλλα πολλα
     
  2. MemyselfandI

    MemyselfandI New Member

    Update... Το έκανα... ότι πιο καυλωτικο μου έχει τύχει
     
  3. George driver

    George driver New Member

    Το είχα φανταστεί. Το έκανα μια φορά πράξη. Όπως είπες το πιο καυλωτικο!
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    δεν το εχω δοκιμασει ποτε καβλωνω στην ιδεα
     
  5. billS8

    billS8 New Member

  6. Old submissive

    Old submissive Υποτακτικά φετιχιστής

    Αγαπητέ συνφορουμίτη, νομίζω ότι είμαστε πολλοί σε αυτήν την κατηγορία. Άλλωστε η σημερινή σύντροφος μου μάλλον ενδιαφέρεται σοβαρά για ένα τέτοιο τρίο. Αλλά χρειάζεται η εμπιστοσύνη και η συμπάθεια πριν από την πραγματοποίηση κάθε φαντασίωσης...