Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bizarre-ίων / Βιτσ-Αρίων 2006

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DreamMaster, στις 4 Αυγούστου 2006.

  1. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    Οχι, όχι, δεν αναφέρεται αυτό το αρθρίδιο στον προσφιλή μοναχό που (δεν) λιώνει για πάρτη μας...

    Φεύγοντας για διακοπές, είπα να εγκαινιάσω έναν διαγωνισμό (που θα μπορούσε να γίνει και θεσμός!).

    Ο διαγωνισμός λοιπόν, συνίσταται στο να παρουσιαστούν εδώ τα πιο αλλόκοτα σεξουαλικά βίτσια που έχετε ακούσει, ζήσει, φανταστεί - δικά σας ή άλλων, δεν παίζει ρόλο.

    Στο τέλος, μπορούμε να ψηφίσουμε ποιό είναι το κορυφαίο ή τέλος πάντων να φτιάξουμε ένα τοπ-τεν. Οι ψηφοφορίες νομίζω αρέσουν και στους νεότερους, μόνο που δεν έχω τετραψήφιο κινητό να επωφεληθώ από τα SMS τους.

    Μιλάμε πάντα για αλλόκοτα βίτσια, μην μου αρχίσετε τα "να κρέμομαι ανάποδα από το ταβάνι με μονό ή διπλό δονητή και σφιγκτήρες στις ρώγες και να πεοθηλάζω" και άλλα τέτοια πασέ...

    Παρακαλώ, δείξτε μια αυτοσυγκράτηση αν σας έρθει να περιγράψετε σιχαμερά και αιματηρά βίτσια, μας διαβάζουν και ευαίσθητες ψυχές (υποτακτικής συνήθως ψυχολογίας). Επίσης αποκλείονται δια ροπάλου τα παράνομα βίτσια.

    Εισάγω ως πρώτο υποψήφιο bizarre βίτσιο, το βίτσιο "cameltoe".

    Συνίσταται στην επιθυμία να βλέπεις το γυναικείο σλιπάκι, μαγιό ή άλλο λεπτό και στενό σορτσάκι να έχει "μπει" στην σχισμή του αιδοίου (βλ. φωτό). Ενα πλήρες ξύρισμα βοηθάει, αλλά δεν είναι απαραίτητο - μερικοί γουστάρουν και τα βουναλάκια που δημιουργούνται εκατέρωθεν, όπως στριμώγνεται ένα 'ατίθασσο' τρίχωμα.

    Το βίτσιο αυτό παίρνει το όνομά του από το "πόδι καμήλας" που για κάποιους θυμίζει αυτή η εικόνα. Οι θιασώτες του είναι πολλοί, συνήθως παραμονεύουν για ερασιτεχνικές τέτοιες φωτό τώρα το καλοκαίρι και υπάρχουν πάμπολα σάιτ στο δίκτυο αφιερωμένα στην ανάγκη τους.

    Κατά καιρούς έχει ξεσπάσει συζήτηση για το αν οι περιπτώσεις που το σλιπάκι ή άλλο σχετικό ρούχο μπει στην πίσω σχισμή, των γλουτών, ανήκει ή όχι στο ίδιο βίτσιο.

    Οι σκληροπυρηνικοί δεν δέχονται ότι μπορεί να υπάρχει αντίστοιχο ενδιαφέρον για τον ανδρικό καβάλο, κι όμως υπάρχει. Οι ανδρο-καβαλόφιλοι εντρυφούν σε παλιές ζωγραφιές, τότε που οι άντρες φορούσαν κάτι που έμοιαζε περισσότερο με κολάν, παρά με παντελόνι.

    Εντρυφώ χρόνια σε αυτό το βίτσιο και παλιά το ζητούσα πάντα σε webcam! Η γυναίκα, με λίγο περπάτημα, μουσκεύει και στεγνώνει συγχρόνως, πράγμα για το οποίο μπορεί να τιμωρείται (για ποιό από τα δύο να τιμωρείται; μα και για τα δύο, βρε κουτά!)

    Είναι ένα όμορφο και αβλαβές βίτσιο (αν το ύφασμα είναι καθαρό και 100% βαμβακερό) που μπορεί να το δοκιμάσει κανείς στο σπίτι, στο γραφείο ή στο δρόμο και ειδικότερα στην παραλία. Από τα καλοκαιρινά βίτσια, μου φαίνεται ωραίο και ελαφρύ. Επίσης, δεν ιδρώνεις, αν παρατηρείς από την σκιά.

    Σπεύδω λοιπόν σε παραλίες, να το εξασκήσω και αυτό, μεταξύ άλλων, και περιμένω τις ιδέες / γνώσεις σας για άλλα αλλόκοτα βίτσια!

    Dream
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Προβληματίζομαι γιατί όσο κι αν ψάχνω δεν βρίσκω βίτσιο μου...

    Ίσως τελικά αυτό να αποτελεί ένα βίτσιο μου. Η ανυπαρξία του ο,τιδήποτε να με κρατάει ή να ακίζομαι από αυτό.

    Αστάρτη
     
  3. female

    female Contributor

    ...ένα που βρήκα πολύ χαριτωμένο και ασυνήθιστο, (για τους αμύητους ομοιάζει αρκούντως ξενέρωτο) το αθεράπευτο "πάθος" - φετίχ - με τον γυναικείο αφαλό.

    Ως άθλημα θέασης επίσης στο ζενίθ του κατά το θέρος.​
     
  4. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    γουστάρω το γλωσσόφιλο με γυναικα που να εχει μολις φαει τζατζίκι, σκορδαλια, σκορδόψωμο, οτιδήποτε να μυρίζει σκόρδο!!
     
  5. Ειχα διαβασει καποτε ενα βιβλιο με τα πιο περιεργα βιτσια-φετιχ,αυτο που μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση ηταν ενας τυπος που την εβρισκε με τα πεζοδρομια,ναι καλα ακουσατε το φετιχ του ηταν τα πεζοδρομια,ετσι φτιαχνοταν ο ανθρωπος,ασχετο αλλα κουφο.
     
  6. 1) το σώμα τίγκα στο πετρέλαιο (πασαλειμένο) είναι ένα που έχω δει σε ερασιτεχνικό βίντεο.

    2) Βondage με σιρματόσχοινο και συρματόπλεγμα. το έχω δει σε φώτος και ερασιτεχνικό βίντεο.

    3)φετίχ με πατούσες που έχουνε πατήσει σε πίσσα. Το έχω δει σε σαίτ.

    4)φετίχ με χτύσιμο ανθρώπου (τα βήματα είναι α) τύλιγμα με πλαστική μεμβράνη, β)τσιμέντωμα, και γ) τούβλα απο πάνω) μην ξεχάσετε το καλαμάκι για την αναπνοή. Το έχω δει σε ερασιτεχνικό βίντεο.
     
  7. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Dear Sweet Distress?
    Αυτά είναι snuff movies (?)
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Χμμμμ ...μία vanilla female ;
     
  9. Όχι bodyfull69 δεν ήταν snuff movies. Tα ανέφερα σαν αξιοπερίεργα (bizzare).
    Snuff movies (ταινία) δεν έχω δει ποτέ μου. Fake snuff movies αρκετές. Μόνο 2 σειρές αληθινών φωτογραφιών snuff έχω δει στη ζωή μου.. και η μια σειρά εικόνων εκ των 2 είχε - διστυχώς - "χρώμα" εν μέρει ελληνικό.