Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Black Master

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 18 Ιανουαρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Ξυπνησαμε αγκαλια. Ολο το βραδυ με επαιρνε. Δεν ηταν ποτε αλλοτε τοσο καυλωμενος. Ξυπνησε και με φιλησε αμεσως. Στο σπιτι θα ημουν ξυπνιος κ θα του εφτιαχνα πρωινο. Δεν ηξερα τι να κανω.

    -Γλειψε μου τα ποδια! Διεταξε, ενω εστριψε τις ρωγες μου. Πηγα αμεσως στο κατω μερος του κρεβατιου κι αρχισα να γλειφω τα υπεροχα του ποδια. Αλλα ανησυχουσα. Ειχε περασει σε μια αλλη φαση. Πλεον καταλαβαινα τι παει να πει σκλαβος του. Τον εγλειφα για μιση ωρα, εκεινος εβλεπε το κινητο του.

    -Πηγαινε να πλυθεις. Να θυμασαι, κοιτας μονο στο πατωμα, υπακους ολους και εισαι γυμνος.

    -Μαλιστα, Αφεντη.

    Βγηκα απο το δωματιο. Για κακη μου τυχη περνουσε εκεινη την ωρα ο πατερας του. Τα εχασα για λιγο. Γονατισα κι ακουμπησα το κεφαλι μου στο πατωμα. Εμεινε απο πανω μου κοιταζε ποσο δαρμενος ημουν.

    -που πας σκουπιδι;
    -Στο.μπανιο, Κυριε. Απαντησα.
    -Παμε μαζι. Ειπε κ με τραβηξε απο το αυτι. Ντροπιασμενος εβαλα τα κλαματα.

    Μπηκα να κανω μπανιο. Με κοιταζε.
    -Σε γαμουσε ολο το βραδυ ο γιος μου!
    Δεν ηξερα τι να πω.
    -Σε ακουγα που εσκουζες! Γονατισε σκουπιδι!
    Υπακουσα μεσα στη ντουζιερα. Ηρθε κοντα μου. Ακουσα το φερμουαρ του ν ανοιγει.
    -Κοιταξε το!
    Σηκωσα τα ματια μου, αρχισε να κατουραει στα μουτρα μου.
    -Ανοιξε το βρωμοστομα σου!


    Οταν τελειωσε με εφτυσε κι εφυγε!

    Εριξα οσο περισσοτερο νερο μπορουσα. Ενιωθα πως με μισει. Αλλα η συμπεριφορα του ειχε κατι τοσο αυταρχικο που ηθελα να τον υπηρετησω, να τον ευχαριστησω.

    Σκουπιστηκα καλα και πηγα στη κουζινα. Εκει ηταν η μητερα του. Γονατισα μπροστα της. Ταραχτηκε λιγο. Μου ζητησε να σηκωθω. Μου εδειξε τα κατατοπια.

    -Εδω ειναι τα καθαριστικα. Ο Τζεημς με τον πατερα του, εχουν βγει θα αργησουν. Θελω να καθαρισεις ολο το σπιτι και να σφουγγαρισεις. Οταν τελειωσεις, θα με βοηθησεις στο μαγειρεμα.

    -Μαλιστα, Αφεντρα.
    Χαμογελασε
    -Μαμα θα με λες!
    -Μαλιστα, Μαμα.

    Μου εδωσε ενα φιλι στο στομα.
    -Αν εισαι καλο παιδι, θα κατουρησω κι εγω στο στομα σου καλο μου!

    Κοκκινησα απο ντροπη. Η Μαμα ηξερε τα παντα.
     
  2. slave32

    slave32 Regular Member

    Με ειχε γυμνο μπροστα της. Βρηκε τελεια ολες τις δουλειες που εκανα. Εβγαλε τα ρουχα της. Ειναι πανεμορφη. Ειναι πολλα χρονια που εχω να παω για γυναικα. Με εβαλε να ξαπλωσω ανασκελα. Εκατσε πρωτα πανω στο προσωπο μου. Σχεδον δεν επαιρνα ανασα. Μυριζε υπεροχα. Κουνιοταν απαλα. Ανοιξε την τηλεοραση. Ειδε ενα επεισοδιο. Ολη την ωρα τριβοταν στο προσωπο μου.

    Εκλεισε τη τηλεοραση. Γυρισε. Γελασε με φιλησε στο στομα. Ξαναεκατσε πανω στο στομα μου που με διεταξε να ειναι ανοιχτο.
    Εκλασε.
    Ηταν απαισιο, παραλιγο να ξερασω. Δεν αντισταθηκα ομως. Εβαλε τα γελια.
    -Εισαι ενα σκουπιδι. Μου ειπε. Σηκωθηκε. Ντυθηκε.
    -Ακολουθησε με.

    Με πηγε στο σαλονι. Με εβαλε να γονατισω. Δεν αργησαν να επιστρεψουν οι αντρες. Τους ειπε τα παντα.
    O James, ο Αφεντης μου, ηρθε κοντα μου.
    -Χαιρομαι που ησουν καλος.
    -Μπαμπα θυμασαι που μου ειπες αν μπορεις να τον δειρεις;
    -Ναι
    -Σας δινω το ελευθερο να του κανετε οτι θελετε. Θα τον κρατησω μονιμα, αν σας ικανοποιει ολα τα θελω!
    Τον κοιταξα με χαρα!
    -θελω να τον μαστιγωσετε μπροστα μου!
    Ειπε η μητερα! Πριν συμπληρωσει!
    -κανονικο μαστιγωμα ομως!
     
  3. slave32

    slave32 Regular Member

    Άρχισα να τρέμω μόνο στην ιδέα ότι ο πατέρας του Αφέντη και ο ίδιος θα με μαστιγώσουν. Έβαλα τα κλάματα από τον φόβο μου. Δεν ζήτησα να μη το κάνουν, αλλά έτρεμα από φόβο. Η μητέρα ήρθε από πάνω μου. Δεν έδειχνε ίχνος λύπησης.
    -Φοβάται πολύ!
    -Φυσιολογικό! απάντησε ο Αφέντης μου. Δείχνοντας το ίδιο σκληρός με τους υπόλοιπους.
    -Να τον πάμε στο υπόγειο ή στην αυλή; Ρώτησε ο πατέρας.
    -Όχι στην αυλή, όχι τουλάχιστον σε αυτό το σπίτι. Πάμε στο υπόγειο δεν θα τον ακούσει κανείς εκεί. Είπε η μητέρα.

    Δεν ξέρω αν το έχουν ξανακάνει. Αν το υπόγειο είναι ένα μπουντρούμι ή απλά η αποθήκη με τα εργαλεία. Αλλά ήμουν σίγουρος ότι όλοι ήθελαν να συμβεί αυτό τώρα, το είχαν προσχεδιάσει.


    -Τζέημς αγοράσατε μαστίγια;

    -Και όχι μόνο μητέρα, θα είναι έκπληξη! Γέλασαν όλοι. Οι γονείς του κατέβηκαν στο υπόγειο. Έμεινα με τον Αφέντη. Έδειχνε σκληρός, διαφορετικός.

    -Δεν υπάρχει λέξη ασφαλείας. Σήμερα γίνεσαι επίσημα σκλάβος μου.

    -Μάλιστα Κύριε.

    Δεν υπήρχαν άλλα λόγια που θα έβγαιναν από το στόμα μου. Τον ακολούθησα στο υπόγειο. Δεν ήταν μπουντρόυμι σίγουρα. Είχε πολλά εργαλεία. Ένα σιδερένιο κρεβάτι χωρίς στρώμα.
    Δεν άργησε το βλέμμα μου να πέσει πάνω στο ξύλινο δοκάρι από το οποίο κρέμονταν οι αλυσίδες. Χωρίς να μου ζητηθεί πήγα εκεί Ο Αφέντης μου έδεσε τα χέρια μου. Ανοιχτά πάνω από τους ώμους μου. Η Μητέρα του έδεσε τα πόδια μου στους αστραγάλους με ένα σκοινί. Σφικτά. Μου αφαιρέθηκε η ζώνη αγνότητας.

    Συνέχισα να φοβάμαι. Ίδρωνα. Οι γονείς του Αφέντη κάθισαν σε δυο καρέκλες πίσω μου. Άκουγα τον Αφέντη μου

    -Θα ξεκινήσουμε με bullwhip! Αυτό το μαστίγιο πονάει πάρα πολύ. Θα τυλίγεται γύρω από το κορμί του. Θα πονάει πολύ το μπροστινό μέρος του σώματος του.

    Το άκουσα να σφυρίζει και να με χτυπάει με δύναμη ξανά και ξανά! Κραύγαζα, δεν προλάβαινα να πάρω ανάσα δεύτερη. Ακολουθούσε πιο δυνατό χτύπημα. Ξανά και ξανά!

    -Με αυτό θα τον χτυπήσετε όταν μάθετε να το χρησιμοποιείται. Τους πληροφόρησε. Αφήνοντας να εννοηθεί ότι θα με δέρνουν και στο μέλλον.

    -Αυτό είναι μαστίγιο μιας ουράς. Single tail. Το κόκκινο στη τσάντα είναι για την μητέρα και το μαύρο για τον μπαμπά. Ελάτε κι εσείς!

    Ήταν γεμάτοι ενθουσιασμό. Ο πατέρας πήγε στη τσάντα, έφερε τα μαστίγιοα.

    -Φαίνονταν γερά μαστίγια, βαριά. Σχολίασε ο πατέρας του.

    -Ακριβώς πατέρα. Θα κουραστείς λίγο για να τον δείρεις, αλλά σου υπόσχομαι θα σου κάνει την καλύτερη πίπα της ζωής σου μετά!

    Έβαλαν τα γέλια όλοι μαζί.

    Ο πόνος ξεκίναγε..
     
  4. slave32

    slave32 Regular Member

    Με μαστίγωσαν όλοι τους. Στην αρχή από την μητέρα και τον πατέρα τα χτυπήματα ήταν υποφερτά. Άλλαξε γρήγορα καθώς άκουγαν τις οδηγίες του Αφέντη μου. Έτρεμα ολόκληρος από τον πόνο όταν σταμάτατησαν. Μ' άφησαν δεμένο για αρκετή ώρα, μέχρι που άκουσα τη πόρτα μου ν΄ανοίξει πίσω μου. Μόνο τα πόδια μου είχαν λύσει. Περίμενα να πω την αλήθεια ότι ο Αφέντης μου θα έρχονταν, αλλά ήρθε ο πατέρας του. Ήρθε μπροστά μου. Το πρόσωπό του έλαμπε. Ήταν πολύ χαρούμενος για ότι μου είχαν κάνει. Με έλυσε, με βοήθησε να καθίσω. Μου έδωσε να πιω νερό.

    -Σας ευχαριστώ Αφέντη. Του απάντησα. Χαμογέλασε. Μου χάιδεψε το κεφάλι.

    -Ο Τζέημς μου είπε ότι έχεις καταλάβει πλέον την θέση σου.

    -Μάλιστα Αφέντη. Να γονατίσω; Με κοίταξε μέσα στα μάτια.

    -Δεν χρειάζεται για την ώρα. Ήρθα να το ξεκαθαρίσουμε.
    Ήμουν χαμένος δεν ήξερα τι εννοούσε. Σηκώθηκε όρθιος. Πήγε στο τραπέζι που ήταν το μαστίγιο του.
    Το πήρε στα χέρια του.

    -Θα σε μαστιγώνω ακόμη και χωρίς λόγο. Απλά γιατί το θέλω.

    -Μάλιστα Αφέντη.

    Με έβαλε στα γονάτα. Μαστίγωσε τον κώλο μου, το ίδιο δυνατά με πριν. Σταμάτησε.

    -Πήγαινε επάνω. Ο Αφέντης σου θέλει να γαμήσει!

    Με δυσκολία και πολύ διστακτικά ανέβηκα τις σκάλες. Πήγα όσο πιο γρήγορα μπορούσα στο δωμάτιο. Βρήκα τον Αφέντη γυμνό, σε πλήρη στύση. Έπεσα αμέσως στα γόνατα.

    Με κοίταξε. Είδε την πλάτη μου, τον κώλο μου, το στήθος μου.

    Με χαστούκισε. Έβαλα τα κλάματα.
    -Συγγνώμη Αφέντη!
    Έτρεμα, φοβόμουν. Με ξαναχαστούκισε. Τα έχανα. Ήρθαν κ αλλα χαστούκια ταπείνωσης. Με έβριζε.

    -Σκουπίδι. Ηλίθιε!
    Με έβαλε στα 4. Μπήκε πολύ δυνατά μέσα μου. Με έπαιρνε δυνατά. Με δάγκωνε, έστριβε τις ρώγες μου.!

    Έβαλε κολλάρο στο λαιμό μου. Slave.
    -θα το φοράς πάντα και παντού. Θα σε συστήνω σαν σκλάβο μου παντού. Αύριο θα πάμε για τατουαζ.

    -faggot slaveboy

    -Yes Master!
     
    Last edited: 25 Μαϊου 2024
  5. slave32

    slave32 Regular Member

    Δεν ξερω ποτε αποκοιμηθηκα. Πονουσε ολο μου το σωμα. Ενιωθα περιεργα. Τα χερια μου ηταν δεμενα πισω απο την πλατη μου. Ο Αφεντης μου με αισθανθηκε. Ξυπνησε κι αρχισε να με φιλαει. Καυλωνε, το εβαλε στο στομα μου. Ηξερα τι επρεπε να κανω. Δεν εχυσε αποκοιμηθηκε μεσα στο στομα μου. Εκλεισα για μια στιγμη τα ματια μου, την αλλη ειχε ξημερωσει.

    Ανοιξα τα ματια μου. Τα χερια μου ειχαν λυθει. Ενα γραμμα, εντολες!
    Πηγα τουαλετα, εκανα μπανιο. Με καθαρισα. Με περιμενε μεταλλικο κλουβι, το περασα με δυσκολια. Το δερματινο κολλαρο μου ειχε κολλησει στον λαιμο μου. Κοιταξα τα σημαδια στο κορμι μου. Ενιωσα περηφανος, ημουν πλεον σκλαβος.

    Κατεβηκα στο σαλονι. Ολοι ειχαν φαει το πρωινι τους, μαζεψα τα πιατα. Σκουπισα δεν μου εδιναν σημασια. Ουτε καν η αδελφη του Αφεντη.

    Ο Αφεντης με καλεσε κοντα του. Ελεγξε το κλουβι και με εβαλε πανω ατα γονατα του με μια ξυλινη βουρτσα μου τις εβρεξε. Με κοιταζαν ολοι, τους αρεσε πολυ.

    -Πατερα θελεις να τον δειρεις κι εσυ;

    Εβαλαν τα γελια ολοι.

    -Μονο αν με ικετεψει;

    Ο Αφεντης μου με εστειλε κοντα του, γονατισα εβαλα το κεφαλι μου στο πατωμα. Αρχισα να τον ικετευω.

    -Πατερα σας παρακαλω δειρτε με χωρις ελεος! Σας ικετευω.

    Το κουδουνι σταμάτησε οτι κάναμε.
    -Δούλε πήγαινε ν ανοιξεις;
    Ειπε ο Αφεντης μου. Ειχα ξυπνησει πως ειμαι σχεδόν γυμνος.

    Ανοιξα τη πορτα. Ενας αντρας. Τον ηξερα. Γονατισα και του ζητησα να περασει. Σαστισε για λιγο...
     
  6. slave32

    slave32 Regular Member

    Δεν περιμενε να με δει γυμνο και γονατιστο. Φορουσα ενα δερματικο κολλαρο και ζώνη αγνότητας. Πέρασε μέσα. Ο Αφέντης μου χάρηκε που τον είδε, όπως και η υπόλοιπη οικογένεια. Τον ακολούθησα. Γονάτισα μπροστά του.
    -Θέλετε να σας κάνω έναν καφέ;
    -Ναι. Μου έδωσε οδηγίες και πήγα στη κουζίνα
    -Τζέημς δεν θα το πίστευα αν δεν το έβλεπα. Είστε όλοι οκ με αυτό;
    Γελαγαν όλοι.
    -Δεν περίμενες να δεις ποτέ τον κολλητό σου σε τέτοια κατάσταση;
    -ήξερα λίγα πράγματα, αλλά δεν ήξερα ότι έχει σοβαρέψει τόσο πολύ.
    -Σου αρέσει ότι βλέπεις; Ρώτησε ο Αφέντης. Είχα φέρει ήδη τον καφέ του.
    -Προφανώς. Απάντησε η Μητέρα δείχνοντας με το δάκτυλο της το φουσκωμένο του παντελόνι.
    -Απορώ τόσα χρόνια συγκάτοικοι γιατί δεν τον γαμούσες; αναρωτήθηκε ο Αφέντης μου
    -ελπίζω να μου δοθεί μια τέτοια ευκαιρία!
    Έβαλαν όλοι τα γέλια.
    -Μόλις έμαθα ότι ήρθατε Αμερική ήθελα να σας συναντήσω. Δεν περίμενα όλα αυτά, αλλά δεν μπορώ να κρύψω τον ενθουσιασμό μου.
    Η Μητέρα πήρε από τον χέρι του πατέρα κι έφυγαν. Μάζεψα τα πιάτα, τα έπλυνα και γονάτισα ανάμεσα στις δύο πολυθρόνες που κάθονταν ο Αφέντης με τον Μάικ

    -Μάικ όπως καταλαβαίνεις τα πράγματα είναι διαφορετικά πλέον στην ζωή του φίλου σου.
    -Δεν είναι φίλος μου πια.!
    Τον κοίταξα στα μάτια, ο Αφέντης μου άστραψε ένα χαστούκι που σήκωσα το βλέμμα μου.
    -Δεν μπορεί ένας σκλάβος να είναι φίλος με έναν Άντρα.
    Έβαλαν τα γέλια.
    Μικρέ. Με τον Αφέντη σου γνωριζόμαστε. Είμαστε και οι δύο Αφέντες. Προτιμώ τις γυναίκες, αλλά σήμερα θα κάνω μια υποχώρηση.
    -Μάικ μπορεις να τον χρησιμοποιήσεις άμα θες!
    -Θέλω, πάμε μια βόλα έξω;
    -Πάμε. Σκλαβε βάλε ένα λευκό σορτσάκι κι ένα λευκό μπλουζάκι, τίποτα άλλο. Ώρα να μάθει όλος ο κόσμος τι είσαι.
    -Μάλιστα Αφέντη.


    Βγήκαμε έξω στον δρόμο. Από την μία κανείς δεν με ήξερε εκεί, από την άλλη ντρεπόμουν πολύ. Ένα λευκό αγόρι που φορά δερμάτινο κολάρο στο λαιμό, κοιτάζει μόνιμα κάτω και συνοδεύει δύο μαύρους άνδρες. Δεν ξέρω πώς θα φαίνονταν στην Ελλάδα ή στην Ολλανδία αυτό. Εδώ ένιωθα τους ανθρώπους να γελάνε μαζί μου.

    Συναντήσαμε πολλούς γνωστούς του στον δρόμο.

    -This is my slaveboy

    Ήταν η ατάκα του να με γνωρίζει σε άλλους. Όλοι ήταν εντάξει με αυτό, το νόμιζαν για αστείο. Εκτός από εκείνη την ηλικωμένη γυναίκα. Κόντευε τα 70.

    -Είναι όντως σκλάβος σου;
    -Ναι
    -Δεν το πιστεύω.

    -Σκλάβε βγάλε τη μπλούζα σου και γονάτισε!
    Υπακουσα με έναν μικρό δισταγμό. Η Κυρία έβλεπε τα σημάδια του μαστιγίου στη πλάτη μου.

    -Δίστασε να σε υπακούσει!
    Τόνισε η γριά.
    -Θα τον κανονίσω στο σπίτι!
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2024
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    Γυρίσαμε βιαστικά στο σπίτι. Με οδήγησαν κατευθείαν στο υπόγειο. Έβγαλα τα ρούχα μου. Γονάτισα μπροστά στον φίλο μου που είχε βγάλει κι εκείνος τα ρούχα του. Δεν περίμενα να πάρω εντολή. Άνοιξα αμέσως το στόμα μου. Δεν έχασε το καιρό του. Είχε καυλώσει πάρα πολύ. Το ίδιο και ο Αφέντης μου. Μπήκε μέσα μου, ενώ ο παλιός μου κολλητός γαμούσε το στόμα μου. Ο Αφέντης ήταν άγριος μαζί μου, με κάρφωνε κανονικά. Ούρλιαζα και από καύλα και από πόνο. Ο φίλος μου με χαστούκιζε και γαμούσε το λαιμό μου. Τόσο πολύ που έχω γαμηθεί τις τελευταίες μέρες, έχω μάθει ν' ανοίγω συνέχεια το στόμα μου. Έχυσαν σχεδόν ταυτόχρονα. Μόνο που δεν σταμάτησαν.

    Με έδεσαν όρθιο. Ο φίλος μου άρχισε να με χαστουκίζει πάλι και να μου ρίχνει κλωτσιές στα αρχίδια! Έκλαιγα από φόβο. Ο Αφέντης μου του έδωσε μια βίτσα
    «Μη τον λυπηθείς» είπε κι έφυγε. Μείναμε μόνοι μας.

    «Τόσα χρόνια μέναμε μαζί και δεν είπες τίποτα;» άρχισαν τα πρώτα χτυπήματα στο κώλο.
    «προσπάθησα..»
    «Πότε ρε;»
    «Βρίζατε τους γκέυ όμως»
    «Βρε μαλάκα αντρικές κουβέντες ήταν, έπρεπε να μου πεις πόσο ανώμαλη πούστρα είσαι;»
    «Τι θα άλλαζε;»
    Ήρθε μπροστά μου, με χαστούκισε.
    «Να με λες Αφέντη»
    «Τι θα άλλαζε Αφέντη;»
    «Θα μάθαινες πόσο ερωτευμένος ήμουν μαζί σου»
    «Τι πράγμα; όχι;»

    Έβαλα τα κλάματα.
    «Σας αγαπούσα μια ζωή»
    «Ηλίθιε»
    «Πάρτε με τότε»

    Άκουσα βήματα στις σκάλες. Ο Αφέντης με την μητέρα του.
    «Στο είπα δεν σου είναι πιστός» του είπε η μητέρα του. Καταλάβαινα σε τι παγίδα είχα πέσει.
    «Ναι, κράτησε τον στο υπόγειο μητέρα για όσο χρειαστεί»
     
  8. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN Premium Member

    Πολύ ωραία ιστορία. Περιμένουμε με ανυπομονησία τη συνέχεια.
     
  9. slave32

    slave32 Regular Member

    Ο Τζέημς πέρασε από μπροστά μου. Με έφτυσε. Για λίγο ένιωσα ότι ήθελα να πεθάνω. Αλλά είδα το χαμόγελο στα μάτια του. Πόσο πολύ τον ευχαριστούσε όλο αυτό. Πόσο πολύ ήθελε να υποστώ την ταπείνωση και την τιμωρία. Έφυγαν οι δύο άνδρες. Ήρθε η μητέρα μπροστά μου. Το πρόσωπό της ήταν σκληρό. Θυμωμένο.
    «Θα είμαστε την υπόλοιπη εβδομάδα εγώ κι εσύ και ο πατέρας» Δεν το περίμενα αυτό, σχεδόν τον είχα ξεχάσει.
    «Θα σε εκπαιδεύσουμε και θα σε τιμωρήσουμε βάναυσα»
    «Μητέρα πρόκειται για παρεξήγηση»
    Μου άστραψε ένα γερό χαστούκι. Σχεδόν ζαλίστηκα. Τα χείλη μου μάτωσαν.
    «Βγάλε τον σκασμό. Χωρίς άδεια δεν θα μιλάς. Χωρίς άδεια δεν θα κάνεις τίποτα. Μόνο θ' αναπνέεις»
    »Με απογοήτευσες, δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά από εσένα. Πίστευα ότι είχα λάθος. Με τον Τζέημς είχαμε συνεννοηθεί πως αν πέρναγες το τεστ, θα επιτρέπαμε ο γάμος σας να γίνει ακόμα και αυτές τις μέρες. Αλλά τώρα..»
    Έκανε μια παύση. Πήρε το μαστίγιο κι άρχισε να με χτυπάει από μπροστά στη κοιλιά και το στήθος.
    «Τώρα αμφιβάλλει ο γιος μου για εσένα κι εμείς για εσένα» τα λόγια της πονούσαν περισσότερο από τα χτυπήματα της.
    «Του είπα του Τζέημς να σε κρατήσει μόνο για σκλάβο, δεν είναι ανάγκη να σε παντρευτεί. Αλλιώς θα σε κρατήσω εγώ για δικό μου σκλάβο»
    Δεν έκανε πλάκα, μιλούσε σοβαρά, δεν με ρώταγε.
    «Πάω να φωνάζω τον πατέρα, θέλω να σε δείρει»
     
  10. slave32

    slave32 Regular Member

    Άρχισα να τρέμω από τον φόβο μου όταν ήρθε. Τον ικέτεψα να με συγχωρέσει. Η Μητέρα με έλυσε και με έδεσε στο καλοριφέρ, γονατιστό.
    «Θα πάω επάνω, κάνε του μαστίγιο πολύ δυνατά»
    «Σε πειράζει να τον γαμήσω κιόλας;» γύρισε του έδωσε ένα φιλί στο στόμα.
    «Σκληρά»
    Έφυγε εκείνη. Τον έβλεπα να τριγυρνάει γύρω μου.
    «Δεν το πιστεύω ότι φέρθηκες έτσι στον γιο μου» πήρε μια δερμάτινη ζώνη στο χέρι του.
    «Δεν μου αφήνεις πολλά περιθώρια» ξεκίνησε να με χτυπάει. Δεν ήταν τόσο δυνατά όσο περίμενα. Με έλυσε. Πριν καλά καλά καταλάβω τι γίνονταν με οδήγησε σε έναν καναπέ που δεν είχα προσέξει τόση ώρα. Με έβαλε εκεί. Ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό, στο σώμα. Είχα σοκαριστεί. Δεν ήταν θυμωμένος. Ήταν έντονος, ερωτικός, καυλωμενός.
    Δεν μ΄άφηνε καλά καλά να τον αγγίξω. Έβγαλε τα ρούχα του, είχε ανέβει πάνω μου. Τον ένιωθα. Αν δεν είχα το κλουβί θα είχα καυλώσει κι εγώ πολύ.

    Συνεχισε να με φιλαει. Τωρα στο στομα. Με γυρισε μπρουμυτα. Αγγιζε το κλουβι μου. Εβγαλε ενα κλειδι κ με ελευθερωσε. Μπηκε μεσα μου. Απαλα, αλλα ειναι τεραστιος. Εβαλε λιπαντικο. Με επαιρνε, μου εκανε ερωτα. Με δαγκωνε. Εχυνα ανεξελεγκτα, μου τα ταιζε. Δεν σταματαγε, εχει τοσες πολλες αντοχες. Βγηκε κ εχυσε στο προσωπο μου. Μου τα ταισε ολα..

    Με πηγε στο καλοριφερ. Με εδεσε. Πηρε το καμουτσικι. Με μασυιγωσε μεχρι που εκλαιγα με αναφιλητα!! Με ελυσε. Με πηγε πανω στο μπανιο. Ανοιξε το κρυο νερο. Με επλυνε.

    Ηρθε απο πανω μου, γυμνος.

    <<Βγαλε τη γλωσσα σου εξω, σνοιξε το στομα σου>>
    Τα καυτα του ουρα εμπαιναν στο στομα μου! Επιασα τους γλουτους του, το εβαλα ολο μεσα μου, του χαριζα τη καλυτερη πιπα στη ζωη του.