Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Black out!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος pink_butterfly, στις 19 Ιουνίου 2019.

  1. ( Δεν είναι bdsm εμπειρία καθώς δεν έχω τέτοια, γι αυτό αν θεωρηθεί άκυρο το θρεντ μου ας διαγραφεί   )

    Από τις πολύ λίγες εμπειρίες που την αναπολώ κάποιες φορές. Δεν περίμενα τέτοια εξέλιξη, αποφασιστικότητα και κατευθείαν στα θέλω ΤΗΣ.

    Ήταν πριν 3 χρόνια περίπου που έλαβα μια απάντηση σε αγγελία μου αναζήτησης για κυρία. Ήταν ευθύς, ξεκάθαρη και πολύ ανυπόμονη να με γνωρίσει. Στο μήνυμά της είχε όλα εκείνα τα χαρακτηριστικά που καταλαβαίνει κανείς ότι πρόκειται για άνθρωπο που ξέρει τι θέλει και ότι αυτό που θέλει θα το διεκδικήσει,...φωτογραφίες της, τηλέφωνο, όνομα και το "θέλω να σε γνωρίσω από κοντά" που επισήμαινε με κεφαλαία γράμματα.

    Ήθελε να βρεθούμε για καφέ στο σπίτι μου να μιλήσουμε πρώτα, να με γνωρίσει. Αφού ανταλλάξαμε φωτογραφίες κανονίσαμε την συνάντηση. Έτσι και έγινε. Ένα επόμενο απόγευμα την δέχθηκα σπίτι μου. Ήταν απλά υπέροχη γυναίκα. Θηλυκό με τέλειες αναλογίες, ψηλή, μαύρα σγουρά μακριά μαλλιά, γλυκό πρόσωπο και πολύ σεμνή θα έλεγα για τα δεδομένα.

    Ήταν πολύ φιλική, στοργική και συνέχεια μου χάιδευε τα πόδια, τα χέρια, την πλάτη, τα μαλλιά. Είχαμε καθίσει στη βεράντα. Ένα ηλιόλουστο -κοντά- καλοκαιρινό απόγευμα, δίπλα δίπλα στον καναπέ. Το ένα χέρι της το είχε περάσει πίσω απ τους ώμους μου και το άλλο στα πόδια μου. Η ωραιότερη επίσκεψη που είχα ποτέ. Συζητήσαμε για διάφορα, σαν φίλες, σαν γνωστές, σαν δυο καθημερινοί άνθρωποι. Μου είπε ότι είναι παντρεμένη και ότι ο άντρας της γνώριζε για την επίσκεψή της... ήθελε να με κάνει το κοριτσάκι της, να με μάθει τα πάντα πώς να περπατώ, να συμπεριφέρομαι και να με βοηθάει στο μακιγιάζ και το ντύσιμό μου.Φυσικά συζητήσαμε και για τα προσωπικά μας, κυρίως εκείνη ρωτούσε και εγώ απαντούσα. Όταν πέρασε η ώρα και έπρεπε να φύγει μου είπε ότι θα ήθελε να ξαναβρεθούμε μια πιο βραδινή ώρα και θα ήθελε να γνωρίσω και τον σύζυγός της... δεν μου είχε αναφέρει πολλά για εκείνον αλλά δεν ρώτησα κι εγώ... δεν ήθελα ή μάλλον δεν μπορούσα να εκφράσω πολλά ή λες και δεν υπήρχαν ερωτήματά να με απασχολήσουν... ήταν απλά θεά και πολύ καλή μαζί μου. Με φίλησε γλυκά χαϊδεύοντας με και με χαιρέτησε λέγοντάς μου "η επόμενη σπίτι μας".

    Υπήρξαν πολλά μηνύματα μεταξύ μας πρωί βράδυ όπως δυο φίλες. Μηνύματα καλημέρας, μηνύματα φιλικά με ατελείωτες σειρές. Ήμουν τόσο ευτυχισμένη και αλήθεια θα έκανα τα πάντα ότι κι αν μου ζητούσε παρόλο που δεν μου είχε δείξει κάτι κυριαρχικό ή αυταρχικό στο βλέμμα της ή στον τρόπο της -τα οποία είναι στοιχεία που εκείνη που τα διαθέτει με καθηλώνει   .

    Η επόμενη συνάντησή μας κανονίστηκε για βραδάκι Παρασκευής. Δεν ήταν πολύ μακρυά από μένα. Θα μπορούσα να περπατήσω -κάτι που λατρεύω- αλλά τελικά πήρα τον ηλεκτρικό. Όταν έφτασα στο διαμέρισμα και άνοιξε η πόρτα η ατμόσφαιρα ήταν μαγική. Με υποδέχθηκαν και οι δυο της στην πόρτα και με αγκάλιασε εκείνη ενώ ο κύριος αρκέστηκε σε έναν φιλικό λεκτικό χαιρετισμό προτάσσοντας μου το χέρι του. Ήταν ψηλός, γεροδεμένη κορμοστασιά και πολύ μετρημένος. Μου έκανε όμορφη, ευχάριστη εντύπωση... Είχε εκείνο το παρουσιαστικό ανδρός που σου δημιουργεί ένα περίεργο συναίσθημα να θέλεις να τον γνωρίσεις καλύτερα, ίσως όχι τόσο με τις λέξεις όσο με πράξεις...

    Στο χώρο επικρατούσαν χαμηλός φωτισμός από αρωματικά κεριά και μουσική να παίζει χαμηλά όσο χρειαζόταν να συνοδεύει μυστηριακά την περιρρέουσα ατμόσφαιρα. Περιπλανήθηκα στο χώρο. Ένα περιβάλλον φιλικό και πολύ προσεγμένο, διαμορφωμένο τόσο κατάλληλα για μια επίσκεψη σημαίνοντος προσώπου lolol.. Ο κύριος κάθισε στη βεράντα ενώ εγώ περιπλανιόμουν κοιτάζοντας ολόγυρα όταν ένιωσα την παρουσία ΤΗΣ πίσω μου να με πλησιάζει και να με αγκαλιάζει ακουμπώντας τα στήθη της στην πλάτη μου και ψιθυρίζοντας στο αυτί μου "καλώς το το κοριτσάκι μου...απόψε θα είναι μια πολύ όμορφη βραδιά"... Με πήρε απ' το χέρι και βγήκαμε στη βεράντα να γνωρίσω τον κύριο της. Καθόταν στον καναπέ εκείνος και μου πρότεινε να καθίσω κοντά του ενώ εκείνη κάθισε στο μονοθέσια δίπλα μας βάζοντας στα ποτήρια μας ουίσκι.

    Ήδη οι χτύποι της καρδιάς μου είχαν δυναμώσει, όχι από ανησυχία ή κάτι άλλο αλλά από ευχάριστη αμηχανία ή αλλιώς ... πλήρη παράδοση. Ο κύριος πλησίασε το χέρι του και το ακούμπησε στα μπουτάκια μου χαϊδεύοντάς τα αργά και αισθησιακά ενώ εκείνη μας χάζευε με ευχαρίστηση που μπορούσα να διακρίνω στα μάτια της. Σχόλια για την εικόνα μου, το ντύσιμο, την όμορφη εντύπωση που τους έκανα από την αρχή και πόσο μεγάλη τους χαρά ήταν αυτή μας η γνωριμία και πόσο θα ήθελαν να γνωριστούμε ακόμα περισσότερο, ήταν τα λόγια τους που ο ένας κάλυπτε τον άλλον. Ήμουν ήδη θερμή για ότι κι αν επρόκειτο να συμβεί. Κολακευμένη και παραδομένη...

    Όταν είχα πιει ήδη το 2ο μου ποτήρι -που δεν πίνω   - μου έπιασε το χέρι εκείνη και με πήρε μέσα. Βρέθηκε απέναντί μου κρατώντας μου τα χέρια, έτσι όπως κάναμε μικρά παιδιά στο νηπιαγωγείο   και μου είπε με καθαρή, ευθύ φωνή -όχι αυστηρά αλλά- κυριαρχικά και επιτακτικά... "θέλω να σε γαμήσει ο άντρας μου μπροστά μου... θα είμαι δίπλα σου να σε βλέπω καθώς σε γαμάει"...

    Black out!...

    Κάποια στιγμή δεν άντεξε εκείνη να βλέπει χωρίς να συμμετέχει. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες από σεβασμό των μοναδικών στιγμών που έζησα μαζί τους... ήταν δικές μας και ήταν το αποτέλεσμα μιας όμορφης χημείας.

    *Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι τίποτα δεν θύμιζε κάποιους ανθρώπους που βρέθηκαν να γαμηθούν ή να γαμήσουν. Δεν ήταν ένα απλό πήδημα. Κάναμε περίπου 3 διαλείμματα για τσιγάρο και κουβέντα...

    Συνεχίσαμε να βγαίνουμε έξω κάποια βράδια για ποτό και βόλτα... Τα τρία μας.
     
  2. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Ακούγεται υπέροχη η παντρεμένη φίλη σου, θα ήθελα να σας γνωρίσω αντιστοίχως και εγώ...
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Γιατί συνεχίσατε να βγαίνετε έξω μόνο για κάποιες λίγες φορες?
     
  4. Πιθανολογώ, επειδή δεν έχω εμπειρίες με άντρες θα βρήκαν κάποιο κροσάκι πιο καλό από εμένα  
     
  5. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Δυστυχώς μας βαριούνται σύντομα...  
     
  6. Μαρή, μπας και με αντικαταστήσανε με σένα;
     
  7. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.


    Χα-χα.
     
  8. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Α δε ρώτησα... αλλά κι εγώ ψάχνω ποια με αντικατέστησε...  
     
  9. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Χαχαχα!
     
  10. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Δυστυχώς για μένα που είμαι από επαρχία δεν έχω κορίτσια σαν εσάς ευκαιρα για χρήση ,
     
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Είμαι εντελώς οφ τοπικ αλλά βρέ παιδια...
    Πως ανοίγετε έτσι τα σπίτια σας με το καλημέρα, γεια σας ήρθαμε για την επίδειξη τάπερ?????
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    δεν είμαστε αρκετά φοβικοί ή φοβισμένοι; αυτό λέτε;