Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Blood play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 22 Φεβρουαρίου 2006.

Tags:
  1. specialsub

    specialsub New Member


    καλό!    
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

  3. WisDomme

    WisDomme I am just Myself - that's all.

    To αίμα είναι το πλέον αγαπητό σωματικό υγρό για μένα (πέραν της όψης και της γεύσης, ισως ωφείλεται κ στο ότι για να έρθει στην επιφάνεια απαιτείται η πρόκληση πόνου...)
    Επιπλέων είναι άρρηκτα δεμένο με την ατμόσφαιρα του gothic - vampiric romance...
    Aκόμα οι πληγές μπορούν να θεωρηθούν κοσμήματα ή και παράσημα...
    Τέλος, με μεγάλη προσοχή, τήρηση των κανόνων υγειηνής και την κατάλληλη ατμόσφαιρα μπορεί να αποδειχθεί εξαιρετικά απολαυστικό... Αν για παράδειγμα σε μικρές πληγές στάξει κανείς αλκόολ η τις χαιδέψει με χέρια που έχουν βραχεί από χυμό λεμονιου... Και πολλά άλλα  
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Blood play

    Με αίμα;
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    το αγαπημένο μου είναι όταν πιέζω με μανία κάτι μεγάλα σπυρία στο κορμί μου και πετάγετε το πύον και αίμα και κάνουν πιτσιλία στο καθρέπτη ηδονή ...
    ο πόνος ;
    η βία ;
    το αποτέλεσμα ;
    σαν να ζωγραφίζω μέσα από το πόνο ,η ηδονή του τυχαίου συνάμα ...
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Για το σμήγμα λες, ε? Εγώ το βλέπω ως κάθαρση. Καθαρίζει το δέρμα.
     
  7. imagine

    imagine Regular Member

    Όσες φορές μάτωσα κάποιον ήταν κατα λάθος, δεν το επιδίωξα αλλά και δεν με τρόμαξε, μπορώ να πω οτι μου άρεσε. Φυσικά υπήρξε η ανάλογη φροντίδα του τράυματος, πάνω απο όλα η ασφάλεια.
     
  8. Mistress7

    Mistress7 New Member

    πραγματικα αισθησιακη εμπειρια ,κατι σαν ιεροτελεστια για μενα .Αρκει να ειμαστε απολυτα σιγουροι για την υγεια μας ,δεν ειναι μια πραξη που γινεται συχνα ειναι περισσοτερο συμβολικη και ενδυναμωνει τη σχεση
    αν ολα γινονται σωστα οπως αναφερονται παραπανω δηλ προσεκτικα,τηρωντας κανονες υγιεινης κλπ
    μοναδικη αισθηση
     
  9. Απάντηση: Blood play

    αρκετο αιμα βλεπουμε στην δουλεια οχι και στο κρεββατι,απο θεμα υγιεινης πρωτιστως και μετα για να μην αποκαλυφθει στο δικο της τιποτα το αποφευγω παση θυσια
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. gothoula

    gothoula Regular Member

    Απ'τα αγαπημένα μου . .  
    Μου αρέσει σαν θέαμα, το χρώμα και η αντίθεση που κάνει πάνω στο δέρμα, μου αρέσει η μεταλλική μυρωδιά του, μου αρέσει η γεύση του (ναι-γνωρίζω ότι είναι όσο επικίνδυνο είναι και το σεξ χωρίς προφυλάξεις..όχι λόγω εγκυμοσύνης ) μου αρέσει η αίσθηση και ο ήχος που βγάζει το δέρμα όταν σκίζεται (συνήθως χρησιμοποιώ λεπίδες και ξυράφια-εκτός και αν διαθέτουμε κυνόδοντες!) μου αρέσουν οι κόκκινες γραμμές τις επόμενες μέρες και οι ουλές που τελικά μένουν, μου αρέσει σε μικρή ποσότητα αλλά και σε μεγάλη, μου αρέσουν οι συμβολισμοί με τους οποίους σχετίζεται το αίμα.. Αν και bottom είναι από αυτά που απολαμβάνω/θέλω να κάνω και εγώ στο άλλο σώμα.. Επίσης μου αρέσουν και οι αιμοληψίες με σύριγγα αλλά αυτό το εντάσσω στα medical!

    (αντισηψία της περιοχής, αποστείρωση του εργαλείου, αυτονόητα)
     
  12. Mannextdoor

    Mannextdoor New Member

    Απάντηση: Blood play

    μου ρχεται λυποθημία...