Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Blood play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 22 Φεβρουαρίου 2006.

Tags:
  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    I don't play for keeps, I play for blood

    I don't play for your soul, I play for blood

    I don't play to win, I play for blood

    I don't play for it all, I play for blood

    Play for blood




     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Blood play

    δανειζομαι λιγο το νημα για να απευθυνω προσκληση για επικοινωνια με οποιον μοιραζεται συναφη με το blood play φετιχ ( necro/death fantasy fetish ) και συλεγει σχετικο φωτογραφικο υλικο .
     
  3. gothoula

    gothoula Regular Member

    Re: Απάντηση: Blood play

    Dear Death REAL Gallery - Home
     
  4. christos_99

    christos_99 New Member

    Απάντηση: Blood play

    ακουγεται ενδιαφερον... μπορεις carissa να πεις ακριβως σε ποια σειμεια του σωματος το δοκιμαζεις??? οχι πως 8ελω να δοκιμασω, απο ενδιαφερον ρωταω
     
  5. maxq

    maxq New Member

    Απάντηση: Blood play

    Εσυ εισαι ο περιβόητος Christos70 που έγινε Christos99 (αν και αυτός υπερτερεί ορθογραφικά...)
     
  6. Απάντηση: Blood play

    έχω εκθέσει ξανά την άποψή μου παλαιότερα-σε άλλο νήμα μάλλον

    λατρεύω την ιδέα,το ίδιο το αίμα, το να κοπώ ή να με κόψει ο άντρας για τον οποίο χύνω το αίμα μου ή να το χύσει εκείνος για εμένα

    είναι έκφανση αγάπης, αφοσίωσης,μεγαλύτερο δώσιμο

    με ερεθίζει απίστευτα...
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Όχι δεν είναι αυτός..

    Αλήθεια,εσύ που ξέρεις τον Christos70? ..σταμάτησε να γράφει,πριν φανείς εσύ..

     



    Υ.Γ. Πολύ παρορμητικός είσαι..



    ^*^
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Blood play

    με την ευκαιρια της συναντησης στο second skin , απευθυνομαι προς τα μελη που "συχναζουν" στις παρακατω διαδυκτιακες συνδεσεις , και ενδιαφερονται για ανταλαγη ... αποψεων πανω στο σχετικο υλικο :

    NicheClips - Home (εκτος των crush fetish που δεν με ενδιαφερουν καθολου)
    www.susyfight.com

    οποιος/α εχει σχετικο ενδιαφερον και θελει , ας μου στειλει πμ
     
  9. Savazios

    Savazios Regular Member

    Απάντηση: Blood play

    Απο λίγο που έχω ασχοληθεί με το θέμα έχω να πώ τα εξής..
    Πρέπει το όργανο κοπής να κόβει καλά, ουτωσώστε να μην παιδεύεσε και δημιουργείς πολλές αμηχές και χωρίς λόγο..Καλό θα είναι να χρησιμοποιείτε ξυράφι..Η καθαριότητα επιβάλετε.. (απολύμανση του σημείου με καθαρό οινόπνευμα, βρασμός των οργάνων κοπής κλπ).Επίσης, αυτός που θα κάνει την τομή πρέπει να ελέγχει την πίεση που ασκεί..Πχ αν αυτός που θα κόψεις είναι ευτραφής, ίσως χρειαστεί περισσότερη πίεση στο ξυράφι..Ξέρω μιά κοπέλα η οποία ασχολείται σε καθημερινή βάση σχεδόν με αυτό και χρησιμοποιεί μέχρι και τα νύχια της..Περι ορέξεως κολοκυθόπιττα..
     
    Last edited: 16 Ιουλίου 2010
  10. AnDrAmElEx

    AnDrAmElEx Regular Member

    Απάντηση: Blood play

    απολυμανση με οινοπνευμα ειναι κατι που πολυ απλα δεν γινεται....
    Savazios ειναι λιγο επικινδυνο αυτο που λες πιστευω.. μιας και το λιγη πιεση παραπανω σε ενα ευτραφες ατομο θα εχει ως αποτελεσμα να μπει η λεπιδα σε υποδοριους ιστους και να προκαλεση βλαβη πιθανοτατα και σοβαρη αν γινει σε λαθος σημειο. το δερμα ειναι ιδιο για ολους.Εργαλεια κοπης καλο ειναι να μην ξαναχρησιμοποιουνται,μιας και 1ον για να γινει αποστειρωση με βρασμο θελει να γινει στο σωστο χρονο,2ον η λεπιδα χαλαει και δεν κοβει το ιδιο με πριν και 3ον μπορεις απλα να παρεις ετοιμες λεπιδες χειρουργικες απ το φαρμακειο η ετοιμο νυστερι αποστειρομενο μιας χρησης.Οσο για το θεμα της αποστειρωσης μονο με bedadin η Hibitane. αλλα αν δεν γνωριζεις το σημειο που ειναι ασφαλες να κοψεις,καλυτερα αστο...