Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bolero

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 7 Φεβρουαρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    BOLERO
    MAURICE RAVEL

    http://pro.webmaster.online.fr/bolero/bolero.index.web.swf


    Δείτε το και ακούστε το.... αξίζει...θα σας φτιάξει την μέρα...και την νύχτα!

    Κisses  
     
  2. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Υπέροχο !!!

    Το είδα...και το άκουσα!!

    Επαθα πλάκα!!!

    Μου άρεσε πάρα πολύ!!

    Και μου αρέσει πάρα πολύ!!

    Σε ρώτησα και το Σάββατο στο meeting καφέ που βρεθήκαμε ποιά μουσική είναι αυτή, και μου είπες "είναι το Bolero" !!!

    Σε ευχαριστώ απο καρδιάς!!

    Γιάννης Από Αθήνα!!!
     
  3. serr

    serr Regular Member

    Κάτι μου θυμίζει, κάτι μου θυμίζει....
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Bolero

    ....Μα φυσικά σου θυμίζει κάτι serr!!!
    Και σε μένα θυμίζει όποτε το άκουω!
    Σήμα κατατεθέν στα clubs σου!
     
  5. serr

    serr Regular Member

    Θυμάμαι ότι πρωτοάκουσα αυτό το κομάτι σε ένα ντοκιμαντέρ στην τηλεόραση {κρατική τηλεόραση γιατί τότε δεν υπήρχε ιδιωτική}. Είχαν επενδύσει με αυτήν την μουσική κατά κάποιο τρόπο την εξέλιξη της ζωής. Και εκεί άρχισε ένας αγώνας δρόμου να βρώ ποιό ήταν το κομάτι αυτό γιατί δεν ήξερα τίποτε, ούτε ότι λεγόταν bolero ούτε ότι ήταν το Ραβέλ. Είχα δύο - τρία καταστήματα δίσκων γνωστά μου και τελικά το βρήκα με κόπο γιατί ήξερα μόνο τον ρυθμό και κανένα άλλο στοιχείο. Πήρα δύο δίσκους για να μην μου χαλάσει ο ένας και τώρα φυσικά το έχω και σε δύο-τρία cd. Έχω δεθεί πολύ με αυτό το κομάτι χρόνια τώρα. Και Σας ευχαριστώ που το βάλατε και στο κλάμπ μου.
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Αll time classic..