Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Boot licking στην δουλειά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος paliokoutavo97, στις 2 Απριλίου 2019.

  1. paliokoutavo97

    paliokoutavo97 New Member

    Γιατί μένω με τους δικούς μου και είναι λίγο δύσκολο να κρύψεις ένα ζευγάρι μπότες ειδικά άμα ψαχουλυει η μάνα το δωμάτιο και δεύτερον μαρεσει που είναι φορεμένες,βρώμικες και τις καθαριζω όσο και ανθυγιεινο να είναι
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Οινόπνευμα σε σπρέι μέσα -έξω !
    Ψεκάζεις πριν γλύψεις και είσαι κομπλέ!
    Τώρα για το κάτω μέρος που πατάει είναι λίγο επικίνδυνο , εκτος και αν σ' αρέσει να παίζεις επικίνδυνα !
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ζεις επικίνδυνα!  
     
  4. paliokoutavo97

    paliokoutavo97 New Member

    Μαρεσει να παίζω επικίνδυνα αλλά όχι με την υγεία γι'αυτό δεν έχω ακουμπήσει ποτέ το πέλμα

    Το σπρέι λίγο δυσκολο
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Έχω μια ειλικρινή απορία, μια και δεν έχω καμμία πείρα σε φετιχιστικές πρακτικές: θα άλλαζε κάτι αν η κοπέλα που έχει τις μπότες δεν ήταν για σας όμορφη, ή αν ήταν μεγαλύτερης ηλικίας;
    Προφανώς απαντάτε μόνο αν θέλετε.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    μερικά δέρματα με την υγρασία καταστρέφονται ή χάνουν τη φόρμα τους, γι αυτό τα στιλβώνουμε με λιπαρή επίστρωση.
    καλό θα ήταν να φροντίζατε τη λίπανσή τους κάθε μιά δυό μέρες ή να πείτε στην ιδιοκτήτρια να το κάνει.
     
  7. Dux

    Dux Regular Member

    Σα να παίρνει ο ΠΑΟΚ πρωτάθλημα κι εσύ να του λες "Σιγά, έχεις και στο δωμάτιο σου ένα ίδιο".....
     
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    η κατανάλωση αλκοολ είναι επικίνδυνη και εθιστική.
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Και εν ώρα εργασίας να τα λέμε και αυτά .
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εχει ήδη απαντήσει:

     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ρωτάω κάτι άλλο, αυτή δεν είναι η απάντηση στην ερώτησή μου.
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μα ,συνδέει σαφέστατα τις μπότες με την ιδιοκτήτριά τους.
    Διαφορετικά, θα έγλυφε τις μπότες όλων των θηλυκών (τουλάχιστον) συναδέλφων του, αδιακρίτως ομορφιάς και ηλικίας