Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Boot licking στην δουλειά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος paliokoutavo97, στις 2 Απριλίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν διάβασες την απάντησή του στην ερωτηση μου "γιατί δεν αγοράζεις ένα δικό σου ζευγάρι" δεν λέει πουθενά πως του αρέσει αυτή που τις φοράει.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Φόρα τις μποτες σου, έχουμε δουλειά χρυσό μου.  
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Το λέει στο εισαγωγικό του πόστ, πως είναι όμορφη. Στην ερώτησή σου επίσης διευκρινίζει πως τις θέλει -τις μπότες - φορεμένες και βρώμικες. Απο ποιόν; Απ΄οποιον νά 'ναι ή απο τη συγκεκριμένη; Εγω καταλαβαίνω απο τη συγκεκριμένη.
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ως πρώτη απάντηση όμως, έδωσε το ότι ζει στο σπίτι με τους γονείς του και η μαμά του ψαχουλευει τα πράγματα.
     
  6. paliokoutavo97

    paliokoutavo97 New Member

    Είναι μεγαλύτερης ηλικίας. Οσο για το αν θα άλλαζε κάτι με βάση της ομορφιά της...για μένα ναι θα άλλαζε δεν θα το έκανα αν ήταν άσχημη, δεν νιώθω απλά καποιά έλξη για την μπότες της αλλά και για την ιδιοκτήτρια
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    are you ready? boots. start walking.
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor


    Noμίζω πως το πόστ #30 καθιστά περιττή τη συνέχεια! 
     
  9. tithon

    tithon Contributor

     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @tithon

    Ενίοτε μάλιστα επιβεβαιώνεται άμεσα.
     
  11. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Εντύπωση μου κάνει που δεν σε έχει κράξει κανείς/καμία μέχρι τώρα. Για εμένα είναι απαράδεκτο αυτό που κάνεις. Δεν υπάρχει πουθενά καμία ένδειξη ή έννοια συναίνεσης. Εισβαλλεις σε έναν χώρο που σου απαγορευεται να βρίσκεσαι , αγγίζεις προσωπικά αντικείμενα τρίτου χωρίς άδεια του, με μόνο σκοπό την δική σου απόλαυση. Έχεις γίνει επικίνδυνος τόσο για τον εαυτό σου όσο και για τους γύρω σου. Το ανθυγιεινό του θέματος δεν είναι τα μικρόβια , είναι η νοοτροπία σου. Το "θα πάρω αυτό που με ευχαριστει" no matter what, είναι άρρωστο, επικίνδυνο, απαράδεκτο.
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν τα κατέχω τα φετιχιστικά,σταυρωστε με!