Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Boot licking στην δουλειά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος paliokoutavo97, στις 2 Απριλίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

    έτσι ανακλήθηκε τόσο αυτόματα στην μνήμη μου. λόγω άμεσης προφανούς αντιστοίχισης.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @dina
    Ξέρεις πολύ καλά πως είμαι ο τελευταίος που θα σε σταύρωνε. 
     
  3. paliokoutavo97

    paliokoutavo97 New Member

    Δεν θα πω ότι έχεις άδικο...και γω όταν ξεκίνησα να πω την ιστορία μου εδώ πίστευα ότι θα πέσει κράξιμο.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    έχουν ανασταλεί όλες οι φοβίες για μικρόβια κι άλλες εμμονικές στατιστικές λεπτομέρειες θυματοποίησης.
    τώρα μιλάμε για μπότες!
     
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Προσωπικά στην αρχή το θεωρησα ως μια όμορφη τρολια. Βλέπω όμως πως όχι μόνο δεν αντιμετωπίζεται έτσι, όχι μόνο δεν σε κατέκρινε κανείς/καμία, αλλά αρχίζουν και σου δίνουν και συμβουλές τι να κάνεις ώστε να συνεχίσεις. Που είναι το s-s-c? Το συγκεκριμένο νήμα είναι ο ορισμός του αντιθέτου του s-s-c. Και τι κάνουμε σε αυτό; Δίνουμε συμβουλές πώς να συνεχιστεί;
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
     
  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ας ανοιχτεί νήμα να μιλήσουμε για μπότες. Το συγκεκριμένο νήμα λέει πως ένα άτομο εισβάλλει στον προσωπικό χώρο αλλου ατόμου, χωρίς συναίνεση και ικανοποιεί τα φετιχιστικά του θέλω. Ποιο είναι το φετίχ με αφήνει παγερά αδιάφορο. Το να λέμε όμως έμμεσα "συνέχισε" , είναι για εμένα εξοργιστικο.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    ανοίξτε ένα σχετικό νήμα, προσωπικά θα παραμείνω αδιάφορος.
    μπορεί οποιοσδήποτε να λέει συνέχισε ή μην συνεχίζεις, κατά τα προτάγματά του.
    μην εξοργίζεστε, όσο μου πέφτει λόγος.
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Eγώ όμως που δεν έχω ιδέα για το θέμα, όπως προείπα, απόρησα και ρώτησα. Πήρα απάντηση από τον @paliokoutavo97, που ευχαριστώ  
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ε, δεν είμαστε και δικαστες να τον δικασουμε τον ανθρωπο.....
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    σωστά,

    δεν είναι δα και κανένας κακοποιητικός και αναίσθητος κ.

      
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ε..καλά,δεν είναι και κουδούνι..