Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Boot licking στην δουλειά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος paliokoutavo97, στις 2 Απριλίου 2019.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εν μέρει συμφωνώ μαζί σου για την διασφάλιση προσωπικών δεδομένων αντικείμενων κτλ ...

    Δεν μπορώ όμως πάραυτα να ισχυριστώ πως βρίσκω άκρος καυλοτικο το γεγονός κάποιος να γλύφει τις μπότες,γόβες,σανδάλια κτλ μου έστω και εν άγνοια μου .
    Αλλά πάλι μιλάω επι προσωπικού .
     
  2. paliokoutavo97

    paliokoutavo97 New Member

    Κάτσε γιατί μπερδευτικα το βρίσκεις καυλωτικο ή όχι?
     
  3. Galatée

    Galatée Regular Member

    Χαχαχα   
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     !
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Είναι θέμα πιθανοτήτων να κάνεις ζημιά στην υγεία σου, δεν σημαίνει κατα ανάγκη ότι θα πάθεις κάτι αλλά αυξάνεις τις πιθανότητες να πάθεις κάτι. Μπορεί κάδο σκουπιδιών να γλείψεις και να μην πάθεις τίποτα.


    Το πραγματικό πρόβλημα, αν ρωτούσες εμένα, είναι αυτό. Η καύλα είναι ένα πάρα πολύ ισχυρό κίνητρο για να κάνει κανείς πράγματα με ανυπολόγιστες συνέπειες, μακράν χειρότερες από οτιδήποτε θα μπορούσε να δικαιολογήσει το ρίσκο ακόμη και μίας πολύ έντονα ευχάριστης στιγμής ή εκτόνωσης. Το να παρενοχλείς σεξουαλικά μπότες ακόμη και χωρίς την συναίνεση της ιδιοκτήτριας τους κατα πάσα πιθανότητα δεν είναι ποινικώς κολάσιμη πράξη (και δεν λέω ότι καλά το κάνεις, λέω ότι μάλλον δεν μπορεί να σου ασκηθεί ποινική δίωξη) αλλά ίσως θα πρέπει να σκεφτείς ότι το να ξανασυναντήσεις όμορφα δερμάτινα μποτάκια φορεμένα από όμορφες γυναίκες ουδόλως σπάνιο είναι και αν δεν καταφέρεις να περιορίσεις τις ορμές σου όσο το δυνατόν νωρίτερα ίσως το φετίχ σου να σου αποβεί ιδιαίτερα ανθυγιεινό, δεν αναφέρομαι μονάχα στα μικρόβια.


    Το κράξιμο είναι και αυτό πολλές φορές ένα φετίχ. Και θα έλεγα ότι είναι κάπως λυπηρό ότι σε μία τέτοια κοινότητα, εννοείται ανοιχτόμυαλη, δεν μπορούμε να το κατανοήσουμε αυτό και σχεδόν πάντα νομίζουμε ότι έχει αποδέκτη το υποκείμενο και όχι την ευχαρίστηση της εξάσκησης του αντικειμένου (της πράξης του κραξίματος).

    Ντροπή μας (το λιγότερο).
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Missed you
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    I thought so,
    so I am back
     
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Guys εδώ μιλάμε για σόλες ιερές και ζητήματα συγκλονιστικά.
    Ιερές σόλες από μπότες-γόβες είναι σαφέστατα κάτι που θα ήθελα και εγώ να τονίσω και να υπογραμμίσω.