Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bottom or sub

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 14 Φεβρουαρίου 2009.

?

bottom or sub

Poll closed 16 Μαρτίου 2009.
  1. bottom

    2 vote(s)
    33,3%
  2. sub

    4 vote(s)
    66,7%
  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    τι σου αρεσει περισσοτερο να εχεις ή να εισαι?


    εγω ψηφιζω sub..
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: bottom or sub

    Να έχω sub..

    Αν και στους gay ,το 98% sub είναι btm και το 98% των btm έχουν στοιχεία σεξουαλικής υποτακτικότητας  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: bottom or sub

    Δεν ξερω αν ειμαι οντως bottom η sub. Δε νομιζω πως η ταμπελα παιζει τοσο μεγαλη σημασια, οσο αυτο που εγω αισθανομαι. Πιστευω πως υποτασσομαι σ’ αυτον που αξιζει να δεχτει την υποταγη μου. Μ’ αρεσει να τον νιωθω να κυριαρχει στο σωμα μου, να βιωνω τον πονο που μου προκαλει, την αδρεναλινη της στιγμης.Αλλες φορες, παλι, μ’ αρεσει η αισθηση πως καταφερνει να διαβαζει τις σκεψεις μου, πως κυριαρχει στο μυαλό μου.
    Βεβαια, αυτο δε σημαινει πως θα δεχομουν το οτιδηποτε. Δεν είμαι αβουλο ον στα χερια του, αλλα διπλα του νιωθω πιο ολοκληρωμενη. Και, φυσικα, στα υπολοιπα κομματια της ζωης μου, εγω ειμαι αυτη που κυριαρχω στον εαυτο μου.
     
  4. fantasia13

    fantasia13 New Member

    θα ελεγα οτι τεινω περισσοτερο στο sub. μου βγαινει πιο ευκολα αυτο το κομματι!