Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Catwoman

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος adventurer, στις 21 Ιουνίου 2007.

  1. adventurer

    adventurer New Member

    Βλέπω αυτ'η τη στιγμή την ταινία Catwoman και δεν μπορεσα να αντισταθώ στον πειρασμό να μπω και να γράψω για άψογο και άκρως δυναμικό look της Χάλι Μπέρι στην ταινία που την κάνει να φαντάζει ως μία πολύ επιβλητική Mistress
     
  2. xartaetos

    xartaetos New Member

    Οντως, την ιδια εικονα εχω κι εγω..
    Με το ρυθμο που το hollywood προβάλλει δυναμικες γυναικες τυπου super mistress, σε καμια δεκαρια χρονακια θα γεμισουμε τουλάχιστον με fashion-style mistresses!

    Δεν εχουμε παρα να περιμένουμε!!
     
  3. skia

    skia Contributor

         
     
  4. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    (Η ταινία είναι φρικαλέα)

    Προσπαθούμε να μην κάνουμε το διάσημο σχόλιο για τη γλαρόσουπα. Από το Hollywood θα έρθει η σωτηρία δηλαδή;
     
  5. xartaetos

    xartaetos New Member

    ναι, απο το hollywood.. σε δεκα χρονακια περιπου!!
    περίεργο σου φαίνεται???????????????

    (subs σε θερινη νάρκη  )
     
  6. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Catwoman

    Στο Χmen III είναι πιο σέξυ...με απίστευτα, δεν ξέρω αν είναι ψεύτικα, οπίσθια!!!!!
     
  7. k-nos

    k-nos Regular Member

    Συμφωνώ πως η Halle Berry είναι γυναικάρα, και το outfit αυτο πάρα πολυ ωραίο, αλλα νομίζω κατι τετοια ευθύνονται για τα λάθος πρότυπα και εικόνες που δημιουργούνται για τις Κυριαρχικές γυναίκες. Το αποτέλεσμα είναι να περιμένουν πολλοι η Αφέντρα που θα βρούνε να είναι και να ντύνεται οπως η Berry, και αν γνωρίσουν τη Σουλτάνα με τη φούστα-μπλούζα να ξενερώνουν, ασχέτως με το αν με τη Σουλτάνα θα μπορούσαν να ζήσουν πολυ δυνατες στιγμές BDSM. Καλά τα catsuits και οι φαντασιώσεις αλλα λίγο προσοχή μη μπερδεύουμε το Hollywood με τη πραγματικότητα. Οχι τιποτ'αλλο, αλλα εσείς θα γκρινιάζετε μετα πως... δεν υπάρχουν Αφέντρες  . Οταν πρωτογνώρισα το BDSM ειχα και εγω πέσει στη παγίδα,αλλα αργότερα έμαθα να διαχωρίζω την φετιχιστική εμφάνιση απο την ουσία μιας σχέσης D/s.

    Φιλικά,
    κ-νος
     
  8. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Hali Bery ? Ποια ;....

    Catwoman

     
     
    Last edited by a moderator: 22 Ιουνίου 2007
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    αυτη πρεπει να ειναι η Michel Pfeifer σαν catwoman απο το παλιο Batman
     
  10. dentman

    dentman Guest

    Πέτυχες διάνα! Αυτή είναι η ορίτζιναλ catwoman (Michelle Pfeiffer).. Όλες οι άλλες είναι υποκατάστατα..   
     
  11. H καλύτερη ενσάρκωση της catwoman, κατά τη γνώμη μου (σαν κομίστας), είναι η Julie Newmar (ξέρω είμαι παλαιομοδήτης), από την σουρεάλ / τραγελαφική σειρά Βatman του 1966.

    http://mysite.verizon.net/alankh/akhblog/JN-Catwoman.jpg
     
  12. barkoulis

    barkoulis Regular Member


    Χωρίς να θέλω να γίνω σπαστικός ή κάτι άλλο και χωρίς να υποννοώ κάτι και
    φυσικά με την καμία δε θέλω να υποτιμήσω κανέναν...


    δηλαδή όλα αυτό το BDSM style, με τα μαστίγια, τις διαστημικές συσκευές βασανιστηρίων και πάνω απ'όλα την ασφάλεια όπως safe words κτλ...

    έχει έρθει από κάπου αλλού δηλαδή;;;

    Εδώ μόνο την ορολογία να σκεφτείς, στο 99% είναι αγγλικά.

    Τι να λέμε τώρα;