Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Chastity belts

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος drstrangelove, στις 20 Νοεμβρίου 2023.

  1. drstrangelove

    drstrangelove Premium Member

    Καλησπερα

    έχω πειραματιστεί αρκετά με τα chastity διαφορά μεγέθη και υλικά θα ήθελα την γνώμη σας για τα PA piercing chastity για το αν αποτελούν επιλογές ασφαλής για μακροχρόνια χρήση και αν κάποιος από εσάς έχει κάνει σχετική χρήση και πιθανά προβλήματα
     
  2. her-ald

    her-ald Regular Member

    Χρήση δεν έχω κάνει ωστόσο από τα λίγα που γνωρίζω θέλει τακτική καθαριότητα και για μακροχρόνιες χρήσεις ίσως είναι προτιμότερο κάτι διάτρητο μεταλλικό παρά κάτι συμπαγές.
    Από εκεί και πέρα το PA το θεωρώ υπερβολή (και αντιαισθητικο αλλά άλλη κουβέντα αυτή) και ενέχει κινδύνους όπως κάθε piercing σε ευαίσθητη περιοχή.
     
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Χρόνια "χρήστης" chastity  
    Το είχα σκεφτεί κάποια στιγμή αλλά να σου πω την αλήθεια το φοβήθηκα...
    1. Πρέπει να βρεις Piercer που το έχει κάνει πολλές φορές και να ξέρει.
    (όχι απλά να λέει οτι ξέρει, είναι σαν τους μάστορες, τους λες θέλω ενα φάρο και σου φτιάχνει ενα πολύ βαθύ πηγάδι με φως στο βάθος)
    2. Να βρεις ενα κλουβί που να κάθεται καλά με το PA
    3. Θέμα καθαριότητας, περισσότερες τρύπες   ανοικτές στο   αρα πιθανές.. μόλύνσεις   κτλ
    4. Ανάρρωση
     
  4. drstrangelove

    drstrangelove Premium Member

    Ευχαριστώ για την απάντηση
    Και εμένα με προβληματίζουν αυτά τα θέματα, απλά έχω διαβάσει πως ίσως να αποτελεί πιο καλή και ασφαλή λύση για να την φοράς για μεγαλύτερα διαστήματα
     
  5. aggelos_chastity87

    aggelos_chastity87 New Member

    Καλησπέρα και απο μένα,σίγουρα πρένα βρεις το κατάλληλο chastity και να μη σου δημιουργεί θέματα. Δεν μπορείς σε καμία περίπτωση να έχεις κάποιο μακροχρόνια το οποίο να είναι κακό ποιοτικά.
     
  6. slave32

    slave32 Regular Member

    Αν παθεις προστατη μελλοντικα την εκατσεα